Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PenetratorV2

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Wpisy z Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About PenetratorV2

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam postać Sura WP 94lvl _ Dużo eq 2 Trytony / 2 Truty eq wojenne/klasowe/exp - Skile / Poli / Języki / Skile konne - wszystko powbijane -Dowodzenie M8 -Biolog 92/94 nie oddany, klejnoty na 92 i SM są na postaci tak samo jak klejnot po biologu 94.Na koncie znajdują się ulepszacze / odpały i wszystko co jest potrzebne do do dalszej gry -Buff 76lvl skile P z eq na Inta Dodatkowo na koncie znajdują się postacie z ulepszaczami i innymi mniej wartościowymi przedmiotami. 1. https://zapodaj.net/01a8cb0bd2a3c.png.html 2. https://zapodaj.net/9af61fbab7461.png.html 3. https://zapodaj.net/df10267186a9e.png.html 4. https://zapodaj.net/8ea8c3022e51b.png.html 5. https://zapodaj.net/19c2d3e8afc2b.png.html
 2. Na tak -Aktywny -Pomocny
 3. Pomysł na + , jednak bez dropu krętych kluczy i broszurek.Kręte klucze i tak są juz w obiegu po dodaniu misji " ekspertów" a broszurki są moim zdaniem w adekwatnej cenie. Proponuje dodatkowo: 1. Do dropu dodać szanse na perłe ( jesli do zbicia będzie potrzeba minimum 2 osoby bijące i na wejście będzie potrzebny większy poziom). 2. Po ubiciu ripa pojawia się npc i jesli chcemy iśc dalej musimy przenieść na niego szkate ripa.
 4. Należy zmienic wartości obrażeń skili szamana, jeśli na serwer zostanie wprowadzony odpalacz do skili magicznych to szaman będzie bił "normalnie" a sura bm będzie biła za mocno.
 5. Wymiana za bojowy +9 z int lub coś podobnego pod WP.
×
×
 • Create New...