Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nesty

V.I.P
 • Content Count

  7
 • Wpisy z Chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Nesty

 • Rank
  Nowy/a

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. XD, ale przecież jak chcesz mieć klimat to możesz odpalać sobie ekwipunek i klikać prawym itp itd, po prostu to by trochę przyspieszyło ten proces, nie mówię tutaj o usuwaniu całego pierścienia i robieniu go pod TABem, a co do klasyka... przecież tam nawet nie było pierścienia tylko latało się do dziada.
 2. Nie wiem czy dać to w propozycjach czy w błędach, ale pisze tutaj, robiąc k,klątw zauważyłem, że biolog nie daje informacji skąd zdobyć księgi klątw, gram trochę w metina więc wiem gdzie to leci, ale nowsi gracze mogą mieć z tym problem. Można dodać info gdzieś na dole, teraz tak se myślę, że na żadnym biologu chyba tego nie ma xd https://prnt.sc/ri58tp
 3. Właśnie chodzi mi o to, że ten TAB po prostu przyspiesza teleportacje, nie mówię tutaj nic o usuwaniu, pierścienia z ekwipunku, tylko zbindowanie go aby był pod TAB, abyśmy mogli używać, go w ekwipunku klikając prawym oraz by również był zbindowany pod TAB.
 4. ELO miałem sobie jakieś zalegające SM'y i spróbowałem sobie pograć na próbie szczęście, więc nagrałem bardzo chuowy odcinek lul, dajcie łapkę i nawet nie oglądajcie, dzięki. https://youtu.be/654TIwgvE7E
 5. Nie no, nie mówie, jest to super nie wygodne, ale jakby sie zbindowało pierscień pod TAB to przecież, nagle serwer by nie stracił swojego uroku z 2k10 itp, a jest to lekkie udogodnienie, np jak sklepy offline.
 6. ale niech będzie ten pierścień teleportacji, chodzi mi tylko oto, aby zbindować to, aby móc używać go pod tabem, zamiast odpalania ekwipunku i klikania na niego prawym, aczkolwiek taka opcja, też by była, przecież guzik TAB i tak nie jest używany.
 7. Witam Proponuje dodanie skrótu, aby pod TAB'em odpalał nam się pierścień teleportacji, wydaje mi się, że było by to udogodnienie, np dla takich graczy którzy grali trochę już na privach innych, i po prostu z automatu wciskają tab, a potem się orientują, że nie działa i trzeba, odpalać ekwipunek i klikać na ten pierścień, wydaje mi się, że nie zaszkodzi to nikomu, a komuś może polepszyć rozgrywkę, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...