Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lunari

V.I.P
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lunari last won the day on April 19 2020

Lunari had the most liked content!

Reputation

36 Good

3 Followers

About Lunari

 • Rank
  Legenda
  Legenda

Recent Profile Visitors

730 profile views
 1. Chodziłam dzisiaj 8-10 razy na dt i zero problemów. Patchera odpalałeś?
 2. Od dłuższego czasu na serwerze nie ma żadnych nowych eventów poza blaskami i OXem które są monotonne. Chcielibyśmy jako gildia DYWANY zasugerować dodanie kart OKEY aby urozmaicić rozgrywkę dla znudzonych graczy i dać możliwość zarobku małym Lvlom. Nagrody pozostawiamy do wyboru Administracji. Liczymy na wypowiedzi innych graczy i pozytywne rozpatrzenie przez Administrację. Pozdrawiamy, DYWANY. PS, Możecie wykorzystać grafikę
 3. Jestem za, świetna sprawa
 4. Zgłaszajac się na GMa powinieneś znać podstawy rozgrywki, a skąd możesz je znać jeśli nie byłeś ani razu w grocie? Odświeżanie swojego podania to całkowite XD Zgadzam się ze swoją przedmówczynią @AguUskA jesteś pierwszy raz moderatorem to wypadałoby się podszkolić w jednej randze zanim ubiegniesz się o drugą. Złóż podanie na tutora, podszkol swoją wiedzę, a potem startuj. Jestem na NIE
 5. Lunari

  OX

  Więcej takich OX'ów. Co prawda za 1szą rundę mogliście rzucić lepsze nagrody bo lizak na jakieś 15/20 osób to dosyć słaby wybór.
 6. Jeśli jesteś choć trochę sprytny zbijesz bossy przy tryhardzie Patty. Na nie.
 7. Lunari

  FMS 19 UM

  CW : 200
 8. Wchodzimy po to do groty aby była jakaś rywalizacja. Tak samo jak dzisiaj. Mogliśmy nie zbić żadnego ale zanim zbiliście minęła godzina. To nie jest serwer easy, że masz sobie generała ustać. Najlepiej napiszcie petycję aby wam rozpro w grocie zablokowali bo padacie bez aur/ czarowanych i buffów. i aby nikt inny oprócz Dragonów i Trzepaków nie miał prawa wejścia aby sobie generały pozbijał bez rozpro nad głową. TO JEST SERWER M E D I U M. A jak Ci się coś nie podoba to droga wolna, idźcie stawiać swój serwer i tam decydujcie co jaki ma mieć dmg. A zacytuję jeszcze : Pozdrawiam serdecznie, Wasza Królowa Dram.
 9. Dmg generała powinien zostać. Nie ma sensu go zmniejszać. Z tymi mobami coś by się przydało pomyśleć. Względem itemów neutral.
 10. To tylko przykład jak autor próbuje coś kombinować aby pozmieniać. Nie potrzebuje tego
 11. Bez sensu. Szybciej zrobić jakąś roskę na potwory
×
×
 • Create New...