Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lunari

V.I.P
 • Content Count

  39
 • Wpisy z Chatbox

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Lunari

 • Rank
  Stały Bywalec

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. Świetlista czapka na szamana ( lv 41) +8 czysta za ile chodzi?
 2. Lunari

  Wielkanoc 2020

  Rękawice będą miały wpływ na drop tych jajek?
 3. Lunari

  Misje

  Smak PLa kochałam za Misje. Jak nie chciało mi się dropić i expić to robiłam właśnie misje. Aktualnie mam 75 lv i szczerze dziwi mnie to, że tak misji jest tak mało. Może dodać jakiegoś kolekcjonera, czy zrobić jakieś nowe autorskie misje? Dajcie nam coś robić
 4. Ale dzięki Stackowaniu jak oddajesz na peleryny to nie trzeba naciskać x razy aby pozbyć się all kd.
 5. Czyli proponujesz ku i szkatułkę z dropu z metina? Dobrze zrozumiałam?
 6. Matko bosko skąd Ty na takie pomysły wpadłeś xD 1. Na nie. Jak nie masz co z kdkami robić to je na pelerynki wymień. Pomysł Xardasa brzmi spoko, podoba mi się. 2. Tak jak wyżej nagrody muszą być oparte o rynek. Co do " "nie dropie, wejde raz na tydzień na OX na 10 kont i sie dorobie" " każdy mądry wie jak się dorobić. OX zazwyczaj zbiera graczy, a po co mi jakieś ataki/obrony jak mogę to w m1 kupić? Jak zmienią nagrody na takie jak piszesz to zgaduje, że większość osób przestanie chodzić na OX. 3. Ta,a później będziesz płakać, że żadnego metina nie możesz zbić. Małże lecą nie tylko z rybek ale najwidoczniej masz za mały lv aby to wiedzieć. Na nie.
 7. BOŻE TAAAAAAK, Szczególnie ten kolor. Jak to wprowadzisz to będę Cię kochać. Nużące jest przekopywanie dozo po raz 10ty aby ogarnąć jakie książki tam wreszcie mam.
 8. Lunari

  Wielkanoc 2020

  No, no spoko to wygląda. Szkoda, że takie opóźnienie ale fajnie, że chociaż jest wstępna data wprowadzenia. Pytanie czy event będzie włączony o 12 w nocy z Czwartku na Piątek czy jakoś rano?
 9. Potrzebujemy takiego tutora. Mega pomocny, gra od początku. Jestem na tak.
 10. Tylko to serwer rodem z 2008 roku, nie 2020 więc chłopaki nie dodadzą takich rzeczy może oprócz tego stackowania, a to też jest wątpliwe.
 11. Rezygnowałeś z moda aby znowu podanie na moda pisać? xD Jestem neutralna.
×
×
 • Create New...