Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DjKetraB

Mistrz Gry
 • Content Count

  144
 • Wpisy z Chatbox

  396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

DjKetraB last won the day on April 7

DjKetraB had the most liked content!

Community Reputation

53 Noble

2 Followers

About DjKetraB

 • Rank
  Legenda
 • Birthday 03/16/1997

Recent Profile Visitors

1,270 profile views
 1. Przypominam o ZAKAZIE wciągania bossów eventowych do bezpiecznych stref w „kole” M1. Zakaz dotyczy nawet przebiegania przez tą strefę. Każdy gracz ma mieć szansę na zbicie takiego bossa! Każda osoba, która zrobi to celowo zostanie ukarana banem.
 2. Siemka, na chwile obecną restart nie jest przewidywany. Średnia ilość zalogowanych kont dziennie przekracza 200. Mamy nadzieję, że obecnie trwający "EVENT WIELKANOCNY" pomoże nowo przybyłym graczom na szybsze rozwinięcie postaci. Ruszyły również reklamy GROMO na serwisie FACEBOOK. Do tego wszystkiego przewidujemy kilka nowych aktualizacji, o których przekonacie się już niebawem. Pozdrawiam [GM]KetraB
 3. Komnata smoka została otwarta tuż po respie generałów (dużo graczy, którzy normalnie chodzą na smoka byli w tym momencie przy komnacie), hasłem jakim poszkodowani zabezpieczyli komnatę były kolejno cyfry "6969" ktoś pewnie dla beki napisał 6969, bo stwierdził, że i tak hasło nie będzie pasowało a tu okazało się, że jednak było ono właściwe. Gracze mają 5 min na dołączenie do komnaty smoka (zapobiega to utracie krętego klucza w momencie np. zrestartowaniu klienta, bo gracz ma czas na ponowne włączenie go i wejście do komnaty). Poszkodowany może jedynie złościć się na siebie a nie na graczy czy administrację, proszę następnym razem ustawiać troszkę bardziej skomplikowane hasło.
 4. @AdiozoBodziak... jeszcze ktoś pomyśli, że naprawdę coś mi wysyłasz hahahahaha
 5. Aniu, nie chcę ich jeszcze więcej
 6. Kolejny powód dla zwiększenia ilości botów Jestem na Nie.
 7. Ten temat już jakiś czas temu naświetliłem @Rain`owi, myślę, że będzie to wprowadzone, bo również uznał to za dobry pomysł. Data realizacji zależy od @BuLL`a, ale niech Chłop skończy póki co pracę na obecną listą poprawek, szlifów i innych spraw na serwerze, potem mam nadzieję znajdzie czas na "estetykę".
 8. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, na chwilę obecną jestem na Nie.
 9. 3. Pomogłem mu przy zakupie postaci z tego co pamietam.
 10. Nie patrzycie gdzie się logujecie macie tego konsekwencje. Dodam również, że warto sprawdzić zapis w regulaminie: "§2.7 Administracja nie odpowiada za utratę danych logowania do serwisu przez Użytkownika."
 11. DjKetraB

  LadyAbii

  Mamuśka za Tobą w ogień ;D na Tak.
 12. Czy ktoś jeszcze będzie się wypowiadał?
 13. Czy ktoś jeszcze będzie się wypowiadał?
×
×
 • Create New...