Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DjKetraB

Mistrz Gry
 • Content Count

  141
 • Wpisy z Chatbox

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DjKetraB last won the day on August 11 2020

DjKetraB had the most liked content!

Community Reputation

45 Noble

2 Followers

About DjKetraB

 • Rank
  Legenda
 • Birthday 03/16/1997

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. @AdiozoBodziak... jeszcze ktoś pomyśli, że naprawdę coś mi wysyłasz hahahahaha
 2. Aniu, nie chcę ich jeszcze więcej
 3. Kolejny powód dla zwiększenia ilości botów Jestem na Nie.
 4. Ten temat już jakiś czas temu naświetliłem @Rain`owi, myślę, że będzie to wprowadzone, bo również uznał to za dobry pomysł. Data realizacji zależy od @BuLL`a, ale niech Chłop skończy póki co pracę na obecną listą poprawek, szlifów i innych spraw na serwerze, potem mam nadzieję znajdzie czas na "estetykę".
 5. Przecież miałeś nadzieje, że ten server upadnie, więc po co miałbyś być na grupce fb i się denerwować, ze ten dalej się trzyma i dobrze mu się wiedzie
 6. "Po pierwsze nie ma słowa o yang." "Nie każdy tak jak Ty patrzy tylko na kasę żeby się obłowić. Swoim postem jeszcze bardziej się pogrążasz bo po prostu wszystko co napisałeś jest kłamstwem. "
 7. Na wstępie chciałbym ogłosić, że poprosilem Raina o uszczegółowienie formy bana za handel yang. Teraz wyjaśnienie tej całej „aferki”. Na grupie „gracze gromo.PL „ (fb) pojawił się post „ sprzedam postać yang eq”, dołączone były zdjęcia do tego postu a w nich zawarte było eq, którym osoba zbanowana pisała na wołaj. W skrócie, chłop pisze, że sprzeda yangi i z tej postaci ktoś pisze w grze na czacie, że sprzeda item z pokazanych pod tym postem zdjęć, prosta sprawa, jednakże w momencie bana kolega mówi o tym, że on to konto przed chwilą kupił. Cena jaka padła w jego wypowiedzi to „400 zł”. To konto nie jest warte 400 zł... czyli logiczne jest, że dokupił również yangi. Kto daje komukolwiek 2kkk od tak? Dodatkowo, zbanowany twierdzi, że o tych yangach nie wiedzial i zastal je już na koncie. W regulaminie nie ma nic na temat handlu postaciami. Ale jest napisane „zakaz handlu yang” na tył koncie w momencie sprzedaży było 2kkk czyli był to handel yang. (W poście sprzedający postać napisał sprzedam 2kkk a nie oddam gratis). Ja robię swoje, dostosowuję się regulaminu. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Jeśli @Rain uzna, że ban nie jest w 100% słuszny to niech da ub, ale to wiąże się z uzupełnieniem, jak już na samym początku wspomniałem, punktu w regulaminie dotyczącym handlu yang, a konkretniej czy na koncie mogą znajdować się yangi.
 8. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, na chwilę obecną jestem na Nie.
 9. 3. Pomogłem mu przy zakupie postaci z tego co pamietam.
 10. Nie patrzycie gdzie się logujecie macie tego konsekwencje. Dodam również, że warto sprawdzić zapis w regulaminie: "§2.7 Administracja nie odpowiada za utratę danych logowania do serwisu przez Użytkownika."
 11. DjKetraB

  LadyAbii

  Mamuśka za Tobą w ogień ;D na Tak.
 12. Czy ktoś jeszcze będzie się wypowiadał?
×
×
 • Create New...