Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KetraB

Super Mistrz Gry
 • Posts

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KetraB last won the day on October 1 2021

KetraB had the most liked content!

Reputation

58 Noble

About KetraB

 • Rank
  Legenda
  Legenda
 • Birthday 03/16/1997

Recent Profile Visitors

2,201 profile views
 1. Cześć, dostałem informację na Facebooku żebym szukał odpowiedzi u was na forum więc piszę 

   

  Chciałbym dziś zacząć grę u was na akademii, zastanawiam się czy istnieje możliwość dostania jakiś gratisów na start w grze, czy jest jakiś VIP dzięki któremu będzie łatwiejszy Start? jakiś darmowy is?

   

   

 2. Na ten moment rekrutacja nie jest prowadzona.
 3. KetraB

  Halloween 2021

  https://www.facebook.com/100002357192454/videos/878370906400151/ Instrukcja do wgrania mapy + krótki film pokazowy nowego m1.
 4. Grasz tu miesiąc (ja dziś Cię pierwszy raz zobaczyłem na serwerze) co świadczy o tym, że nie znasz serwera na tyle dobrze aby pomagać innym graczom. Zakładam, że mało kto Cię zna co również nie pomoże w dokonywaniu transakcji. Na ten moment podanie odrzucone. Zamykam.
 5. Specjalnie dla tego komentarza wczoraj to konto założyłeś ? Cóż za zaangażowanie
 6. KetraB

  Nathan.

  Jestem na tak, małe ale stabilne kroki w kierunku kariery
 7. To samo co u Twojego konkurenta. Na ten moment proponuje spróbować aplikować na tuta. Bez przejścia przez rangę tuta nie wyobrażam sobie kogoś w teamie...
 8. KetraB

  GM Chile

  Na ten moment proponuje wrócić do aktywniejszej gry i spróbować aplikować na tuta. Bez przejścia przez rangę tuta nie wyobrażam sobie kogoś w teamie...
 9. Nie musiałeś podania składać w sumie Na Tak!
 10. Komnata smoka została otwarta tuż po respie generałów (dużo graczy, którzy normalnie chodzą na smoka byli w tym momencie przy komnacie), hasłem jakim poszkodowani zabezpieczyli komnatę były kolejno cyfry "6969" ktoś pewnie dla beki napisał 6969, bo stwierdził, że i tak hasło nie będzie pasowało a tu okazało się, że jednak było ono właściwe. Gracze mają 5 min na dołączenie do komnaty smoka (zapobiega to utracie krętego klucza w momencie np. zrestartowaniu klienta, bo gracz ma czas na ponowne włączenie go i wejście do komnaty). Poszkodowany może jedynie złościć się na siebie a nie na graczy czy administrację, proszę następnym razem ustawiać troszkę bardziej skomplikowane hasło.
×
×
 • Create New...