Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KetraB

Super Mistrz Gry
 • Posts

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KetraB last won the day on October 1

KetraB had the most liked content!

Reputation

53 Noble

About KetraB

 • Rank
  Legenda
  Legenda
 • Birthday 03/16/1997

Recent Profile Visitors

1,805 profile views
 1. KetraB

  Halloween 2021

  https://www.facebook.com/100002357192454/videos/878370906400151/ Instrukcja do wgrania mapy + krótki film pokazowy nowego m1.
 2. Grasz tu miesiąc (ja dziś Cię pierwszy raz zobaczyłem na serwerze) co świadczy o tym, że nie znasz serwera na tyle dobrze aby pomagać innym graczom. Zakładam, że mało kto Cię zna co również nie pomoże w dokonywaniu transakcji. Na ten moment podanie odrzucone. Zamykam.
 3. Specjalnie dla tego komentarza wczoraj to konto założyłeś ? Cóż za zaangażowanie
 4. KetraB

  Nathan.

  Jestem na tak, małe ale stabilne kroki w kierunku kariery
 5. To samo co u Twojego konkurenta. Na ten moment proponuje spróbować aplikować na tuta. Bez przejścia przez rangę tuta nie wyobrażam sobie kogoś w teamie...
 6. KetraB

  GM Chile

  Na ten moment proponuje wrócić do aktywniejszej gry i spróbować aplikować na tuta. Bez przejścia przez rangę tuta nie wyobrażam sobie kogoś w teamie...
 7. Nie musiałeś podania składać w sumie Na Tak!
 8. Komnata smoka została otwarta tuż po respie generałów (dużo graczy, którzy normalnie chodzą na smoka byli w tym momencie przy komnacie), hasłem jakim poszkodowani zabezpieczyli komnatę były kolejno cyfry "6969" ktoś pewnie dla beki napisał 6969, bo stwierdził, że i tak hasło nie będzie pasowało a tu okazało się, że jednak było ono właściwe. Gracze mają 5 min na dołączenie do komnaty smoka (zapobiega to utracie krętego klucza w momencie np. zrestartowaniu klienta, bo gracz ma czas na ponowne włączenie go i wejście do komnaty). Poszkodowany może jedynie złościć się na siebie a nie na graczy czy administrację, proszę następnym razem ustawiać troszkę bardziej skomplikowane hasło.
 9. @AdiozoBodziak... jeszcze ktoś pomyśli, że naprawdę coś mi wysyłasz hahahahaha
 10. Aniu, nie chcę ich jeszcze więcej
 11. Kolejny powód dla zwiększenia ilości botów Jestem na Nie.
 12. Ten temat już jakiś czas temu naświetliłem @Rain`owi, myślę, że będzie to wprowadzone, bo również uznał to za dobry pomysł. Data realizacji zależy od @BuLL`a, ale niech Chłop skończy póki co pracę na obecną listą poprawek, szlifów i innych spraw na serwerze, potem mam nadzieję znajdzie czas na "estetykę".
×
×
 • Create New...