Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BuLL

Wejście - wymagany poziom #3 FINAL

Od jakiego poziomu wstęp do Groty?  

45 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Od jakiego poziomu wstęp do Groty?

• 75
      24
    • 80
      1
    • 80, buff 75
      9
    • 85, buff 80
      11

Recommended Posts

Jest to ostatni temat odnośnie poziomu wejścia do Groty.

Wiem, że to już trzeci, ale lepiej dokładnie to ustalić zanim dodamy Grotę.

Zapraszam ostatni raz do głosowania na najpopularniejsze propozycje z poprzednich tematów

Posted (edited)

Nevermind..

Edited by Xardas

7 godzin temu, Xardas napisał:

Nevermind..

Dla czego? Miales przeciez racje w tym co napisałeś 

Posted (edited)
6 godzin temu, WpPoChuyu napisał:

Dla czego? Miales przeciez racje w tym co napisałeś 

Dlatego, że nie ma sensu się produkować - zaraz powstanie kolejna ankieta i się okaże, że ludzie chcą grote od 1lv. A tak na poważnie to niech i będzie od 75 skoro tak ludzie chcą. Może to i nawet lepiej dla rywalizacji - zobaczymy.

Edited by Xardas

Sugerując się sondą z pierwszej ankiety wyszło że gracze chcą aby wejście do groty było możliwe od lvla 75. Z tej ankiety wynika to samo więc nie rozumiem po co ją stworzono. W ankietach głosy oddają te same osoby w koło i można było się spodziewać tego że będzie to powtórka z rozrywki 

1 godzinę temu, Crevo napisał:

Sugerując się sondą z pierwszej ankiety wyszło że gracze chcą aby wejście do groty było możliwe od lvla 75. Z tej ankiety wynika to samo więc nie rozumiem po co ją stworzono. W ankietach głosy oddają te same osoby w koło i można było się spodziewać tego że będzie to powtórka z rozrywki 

Lepiej mieć 100% 

Ta ankieta została dodana z wszystkimi opcjami, które  były przez Was brane pod uwagę, plus doszła opcja z wejściem od 80.

Wolałem dodać ankietę i dać Wam zdecydować niż potem się zastanawiać czy nie wolelibyście czasem takiego rozwiązania.

Ankiety będą dodawane z różnymi pytaniami, głównie o "szczegóły", ale kilka będzie ważniejszych, więc zapraszam do obserwowania działu, czy nie pojawiły się nowe.

• Like 1

Posted (edited)

Ludzie, blagam trochę "pomyslunku" Dodanie groty od 75 to DEBILIZM. To nie PL i nigdy nie będzie.. Jeżeli wejdzie od w/w poziomu to gratuluję administracji.

Ankieta zawsze będzie się zatrzymywała na 75 lvlu. Czemu ? Bo kuźwa większości się nie chce wbijać dalej - bo po co ? Jak na 75 jest wszystko dostępne 🙂

Wyexspienie dropa w v2do 75 to 2-3 godziny max. To raz.

Dwa - dropy z red przejda do groty. I za bardzo nic się nie zmieni.

Trzy - każdy będzie dropil na milion postaci. Np .Smoka ubijesz sam na kilka kont. 

Dodanie takiego czegoś jak grota wymaga trochę więcej niż słuchanie graczy i robienie ankiet bo wiadomo ze ludzie pójdą na łatwiznę. (I tak się dziwię ze nie glosowali na 1 lvl). Czasami warto się postawić większości tym bardziej jeżeli chodzi o takie coś jak "grota" 

Dwa zdania do tych co postawili ten serwer Miejcie do jasnej cholery tez swoje zdanie a nie leziecie w ciemno za tlumem. Postawienie graczy przed faktem dokonanym czasami nie jest takie zle.

Przepraszam ale czasami mam wrazenie, ze rekrutujecie ludzi do administracji z pierwszej lapanki spod sklepu monopolowego.

Rekrutujecie tych co wbili ten lvl i wiedza co z czym tu się je, a nie 70 poziom na gma i wychodzi jak wychodzi. Pomysły są jakie są. Takie moje zdanie. 

Jak chciałem grote na tym serwerze tak z każda ankieta jestem coraz bardziej na nie.

Czyżby Veltur miał racje, ze to będzie zły pomysł ?

Radzę poczekać z ta grota. Jeszcze trochę poglowkowac.

Napisze normalnie. Jak to spier... to już będzie po zawodach.

Nie będę się więcej produkował bo i tak pewnie nie ma to najmniejszego sensu. :).

Pozdrawiam.

Edited by Ziutekk
  • Like 4

To, że dodaliśmy ankietę odnośnie tego, od jakiego poziomu chcecie mieć wejście nie znaczy, że nie mamy odnośnie Groty swojej wizji, i że jest to zły pomysł.

Ankiety jak widzisz są odnośnie takich szczegółów jak ten, lub odnośnie dodania konkretnego rozwiązania, które nie jest do końca standardowe i może być dyskusyjne, a chcemy poznać Wasze zdanie.

Zanim ta grota wejdzie do nowy rok szkolny sie zacznie. Za pare dni bedzie ankieta czy robic kolejna ankietę. No offence.

• Like 1
  • Haha 2

Grotę v1 jak i v2 już przygotowałem.

Bronie jak i zbroje także mam gotowe.

Dopracowywane są teraz szczegóły oraz wszystko jest sprawdzane.

Rozumiem Twoje wątpliwości, ale tak jak wcześniej wspominałem, prace są w zaawansowanym stadium.

• Denerwujesz mnie 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...