Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
AguUskA

Podanie na moderatora forum :)

Podanie na moderatora forum :)  

7 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Podanie

• Tak
      7
    • Nie
      4
    • Neutral
      1

Recommended Posts

1. Imię: Agnieszka
2. Wiek: 34 lata
3. Czy grasz na serwerze?: oczywiście
4. Poziom postaci (jeżeli grasz): 77lvl na aktualnej postaci
5. Ilość minut gry na głównej postaci (jeżeli grasz): 9155 minut na aktualnej postaci
6. Od kiedy jesteś z nami na serwerze (jeżeli grasz): styczeń 2020
7. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord?: mikrofon mam z Discorda nie korzystałam jeszcze, ale ts3 czy irc znany i korzystany był :)
8. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Moderatora Forum?: tak posiadałam. 2000 dni(z przerwami) jako moderator forum mt2 PL :)
9. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na forum?: można wprowadzić więcej lużnych tematów do rozmów czy gier, dodatkowo można uporządkować dział handel dodając podkategorie klas lub sprzętową(na pewno było by łatwiej coś znaleźć)
10. Czy jesteś osobą opanowaną?: oczywiście - staram się
11. Czy posiadasz wysoką kulture oraz netykiete?: oczywiście
12. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko?[Przekonaj nas]: Byłam moderatorką forum mt2 PL ponad 5lat łącznie. Zajmowałam się przede wszystkim działem Market w którym pilnowałam porządku czy wytyczne z regulaminu są spełnione. Nakładałam bany za multikonta i celowe podbijanie swoich własnych ofert oraz za wystawianie postaci/sprzętu/przedmiotów za realne pieniądze. Jestem osobą dyspozycyjną (nie pracuje) a jedynym ograniczeniem jest praca w domu i dzieci. Posiadam oczywiście swój własny komputer z którego mogę korzystać kiedy potrzebuję.

Wszystko jest a doświadczenie dodatkowym atutem. Jestem za tym żeby Cię przyjąć na te stanowisko 🙂 Pozdrawiam.

Bynajmniej nie znaczy przynajmniej. 

20 minut temu, Cry napisał:

Bynajmniej nie znaczy przynajmniej. 

Dziękuję za zwrócenie uwagi na jakże istotny błąd wyrazowy jaki popełniłam pisząc powyższe podanie. Już to poprawiam by nie rzucało się tak w oczy.

🙂

Brak spełnionego wymagania. Aktualnie na Nie.

Napisałeś minimum 20 postów na forum (nie dotyczy działu pozostałe i spamu).

1 godzinę temu, AguUskA napisał:

Dziękuję za zwrócenie uwagi na jakże istotny błąd wyrazowy jaki popełniłam pisząc powyższe podanie. Już to poprawiam by nie rzucało się tak w oczy.

🙂

Nie odpowiadamy pod własnym podaniem.. aktualnie Neutralny poznam bardziej zmienię zdanie. 

kolejna "Doświadczona" kobita. znudzi jej sie po tygodniu ,,, na NIE.

• Like 1

Najpierw wymagania potem podanie....

Na nie.

Podanie zostało odrzucone, niestety nie spełniasz wymagań na daną range, jakby było widać jakie kolwiek starania albo wypowiedzi to moglibyśmy pomyśleć nad tym, ale aktualnie niestety odrzucam. Ponowne podanie można złożyć po spełnieniu podstawowych wymagań. 

ZAMYKAM.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...