Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Nesty

Teleportacja pod TAB

Recommended Posts

Witam

Proponuje dodanie skrótu, aby pod TAB'em odpalał nam się pierścień teleportacji, wydaje mi się, że było by to udogodnienie, np dla takich graczy którzy grali trochę już na privach innych, i po prostu z automatu wciskają tab, a potem się orientują, że nie działa i trzeba, odpalać ekwipunek i klikać na ten pierścień, wydaje mi się, że nie zaszkodzi to nikomu, a komuś może polepszyć rozgrywkę, pozdrawiam.

Jestem na NIE od tego jest pierścień teleportacji 🙂

• Like 2

ale niech będzie ten pierścień teleportacji, chodzi mi tylko oto, aby zbindować to, aby móc używać go pod tabem, zamiast odpalania ekwipunku i klikania na niego prawym, aczkolwiek taka opcja, też by była, przecież guzik TAB i tak nie jest używany.

Bez przesady że to takie niewygodne, po mojemu pierścień to i tak wystarczająco duże udogodnienie

Nie no, nie mówie, jest to super nie wygodne, ale jakby sie zbindowało pierscień pod TAB to przecież, nagle serwer by nie stracił swojego uroku z 2k10 itp, a jest to lekkie udogodnienie, np jak sklepy offline.

No to ustaw sobie Pierścien pod F3 czy F4 co za problem. Na NIE!

Na tak, do wszystkich oburzonych nie musicie klikać TAB tylko nadal pierścień i będziecie mieć swój "klimat" xDDDD

• Like 2

Na tak, łatwiej jest kliknąć TAB i teleportować się w dane miejsce niżeli odpalać za każdym razem ekwipunek i klikać prawym przyciskiem myszy na pierścień.

Dla wszystkich oburzonych tym, że jest pierścień, można go zostawić i dać możliwość wyboru między TAB'em a pierścieniem.

Ewentualnie usunąć pierścień.

• Like 1

Na tak, szybciej kliknąć TAB niż otwierać ekwipunek i szukać pierścionka w całym nieładzie.

• Like 2

Właśnie chodzi mi o to, że ten TAB po prostu przyspiesza teleportacje, nie mówię tutaj nic o usuwaniu, pierścienia z ekwipunku, tylko zbindowanie go aby był pod TAB, abyśmy mogli używać, go w ekwipunku klikając prawym oraz by również był zbindowany pod TAB.

• Like 1

Tak, wiem o czym mówisz. Na wielu serwerach tak jest i moim zdaniem bardzo spoko.

• Like 1

Może i jest to spoko opcja, ale na klasycznym Metin'ie nie było czegoś takiego..

• Like 1
  • Haha 2

Cieszcie sie ze macie pierscien a nie do teleportera. Wheheheh

• Like 1

1 godzinę temu, ViRus napisał:

Może i jest to spoko opcja, ale na klasycznym Metin'ie nie było czegoś takiego..

XD, ale przecież jak chcesz mieć klimat to możesz odpalać sobie ekwipunek i klikać prawym itp itd, po prostu to by trochę przyspieszyło ten proces, nie mówię tutaj o usuwaniu całego pierścienia i robieniu go pod TABem, a co do klasyka... przecież tam nawet nie było pierścienia tylko latało się do dziada.

• Like 1

19 minut temu, Nesty napisał:

XD, ale przecież jak chcesz mieć klimat to możesz odpalać sobie ekwipunek i klikać prawym itp itd, po prostu to by trochę przyspieszyło ten proces, nie mówię tutaj o usuwaniu całego pierścienia i robieniu go pod TABem, a co do klasyka... przecież tam nawet nie było pierścienia tylko latało się do dziada.

Tak latało się do "dziada" dlatego cieszcie się że macie pierścień.. 

• Like 1

Rozumiem wasze przyzwyczajenie z innych serwów 😛 Ja osobiście sobie przypisałem pierscienie pod ALT+ NR i szybko się przyzwyczaiłem. 

• Like 1

3 godziny temu, ViRus napisał:

Co to za argument ? klasycznego metina już nie ma  i na 99% już nie wróci  jeżeli chodzi o mnie to takie udogodnienia na + .

• Like 1

Posted (edited)

Na Tak.                 Sam kiedyś nie byłem zwolennikiem taj opcji jednak po kilku dniach przekonałem się, ze jest to dobra sprawa i wygoda

Dla tych co piszą na nie:

Co za różnica czy będziemy klikać ppm na pierscien teleportacji czy klawisz TAB. Zrozumiały przeciw by był miedzy teleporterem, a pierścieniem/ przyciskiem Tab. 

Ps. Aktualnie P. teleportacji oraz p. lokalizacji używam pod odpowiednim przyciskiem, wiec jakies wiekszej roznicy nie ma ^^

Edited by Tinek
Dopisanie pare słow

Na nie.

Mając pierścień po co Ci tab? Niepotrzebne w zupełności.

On 3/13/2020 at 9:08 PM, Nesty said:

Witam

Proponuje dodanie skrótu, aby pod TAB'em odpalał nam się pierścień teleportacji, wydaje mi się, że było by to udogodnienie, np dla takich graczy którzy grali trochę już na privach innych, i po prostu z automatu wciskają tab, a potem się orientują, że nie działa i trzeba, odpalać ekwipunek i klikać na ten pierścień, wydaje mi się, że nie zaszkodzi to nikomu, a komuś może polepszyć rozgrywkę, pozdrawiam.

DOBRY POMYSL