Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Xardas

BADANIA 92 94

Badania na 92 i 94lv  

40 members have voted

1. 1. Czy chcecie aby zostały dodane badania na 92 i 94lv?

• Tak
    • Nie - dlaczego?
    • Nie rozumiem czemu nie zostały dodane razem z grotą

Recommended Posts

Posted (edited)

Jak w tytule.  

Od siebie dodam, że skoro exp jest gorszy, klejnotów do robienia nie ma to gra będzie sie opierać na ganianiu wróżek przez 2 gildie a dla reszty grota jest BEZUŻYTECZNA. 

Edited by Xardas
  • Like 2

12 minut temu, Xardas napisał:

Jak w tytule.  

Od siebie dodam, że skoro exp jest gorszy, klejnotów do robienia nie ma to gra będzie sie opierać na ganianiu wróżek przez 2 gildie a dla reszty grota jest BEZUŻYTECZNA. 

Dobrze prawi polać mu

Posted (edited)

ZDECYDOWANIE TAK. Wraz z grota bilog powinien być dodany! 

Edited by Ziutekk

Tak oczywiście dodajemy wszystko czego sb Xardas zarząda XD standardowo XD

5 minut temu, Joker napisał:

Zaśmiane na głos. Komentujesz tylko po to żeby sie przyjebać czy co bo nie rozumiem.  Jakbym postulowal jako randomowa postać to pewnie byś był na tak. Community na tym serwerze schodzi na dno.. 

42 minuty temu, Joker napisał:

Jesteś Hanzojadem. Z gildii imbecylow i bezmózgow którzy biją wszystkich wszędzie czy to spoty czy m1. 

Trzeba mieć trochę rozumu. Robcie tak dalej a zostaniecie tu sami 😄

• Like 1

Misje oczywiście, że tak. Po za tymi misjami można dodać kilka innych nawet nie związanych z grota lub z grota 🙂

autor tematu dobrze napisał, że i tak grota sama w sobie jest bez sensu. Liczą się tylko bosy i nic więcej 

Misje oczywiście, że tak. Po za tymi misjami można dodać kilka innych nawet nie związanych z grota lub z grota 🙂

autor tematu dobrze napisał, że i tak grota sama w sobie jest bez sensu. Liczą się tylko bosy i nic więcej 

Jeśli ktoś nie rozumie dlaczego nie zostały wprowadzone z Grotą, to wyjaśniam.

Codziennie od rana do rana siedzę i czytam forum, pw na forum, discorda, zgłoszenia na stronie, potem dodaję grotę, komnatę, dropy, ustawiam moby, , zbroje, bronie, ustawiam całą resztę, po jakimś czasie nie wiem w co włożyć ręce, ale mam znowu parę pw i zgłoszeń, a dodawanie aktualizacji zaczyna się rozciągać w czasie, a wtedy podejmuje decyzję, że najpierw dodam Grotę, a gdy dokończę questy, to wtedy je dodam.

Exp w grocie jest większy niż w red lesie, ale od wyższych poziomów. Nie chcieliśmy, żeby wszystkie 80+ wpadły do Groty i w ciągu paru dni dobiły 99, ale jeśli jest dla Was za słaby, to też można nad tym pomyśleć...

Przy aktualnym dropie kluczy/ulepów można przerobić około 1 przedmiot dziennie.

Drop i ulepszanie głównie ustalał Rain, więc możecie z nim podyskutować, lub stworzyć ankietę, a ja mam jeszcze parę rzeczy do nadgonienia.

Jeśli któreś z rozwiązań dotyczące Groty Wam nie odpowiada to polecam założyć sensowną ankietę.

Według mnie też przyda się parę zmian, a plusem jest to, że zmiany w dropie/ulepszaniu/expie to teraz parę minut roboty, więc zmienić nie ma problemu, grunt, żeby propozycja była przemyślana i zaakceptowana przez społeczność.

I znów pojawia się słowo zmiany.  Szanuje waszą prace nad grota i że miedzy tym zawsze coś innego musieliście robić. Ale miała być z tego co było opisane prawie perfekcyjna. A tych zmian jednak przydało by się wiele. To tylko moje zdanie. Nie wiem co myślą inni gracze ale wydaje mi się że nie tylko ja tak uważam.

Dla niektórych będzie idealnie, dla niektórych będzie tragedia.

Nie dogodzisz wszystkim, więc pozostaje jakiś złoty środek odszukać.

Teraz Grota nie zmienia aż tak roli Red Lasu, ale od wyższych poziomów ma dużo lepszy exp niż red las.

Ulepszanie nie jest takie, że po 2 dniach wszyscy będą latać z niebiankami, tylko będzie średnio 1 przeróbka dziennie, co za tym idzie większa satysfakcja z takiej broni/zbroi.

Może i jest wszystko za trudne, ale lepiej zacząć od takiej wersji i ułatwić jeśli Wam nie pasuje, niż na odwrót.

Z jednej strony to dobre że nie jest latwo przerobić tego.  Wiadomo że wszystkim sie nie da dogodzić jednocześnie. Myślę że uda się wprowadzić zmiany takie, aby chociaż większości odpowiadały 

• Like 1

@BuLL zainponowałeś mi teraz naprawdę bardzo. Grota jest prawie perfect ale jedna przeróbka na dzień to i tak za dużo jedna na tydzień to już by było o wiele lepiej🙂. Masz rację nie powinno być tak że po miesiącu KAZDY lata z trytonem.

Moim zdaniem exp i drop ulepek jest w porządku tak jak ktoś już wyżej napisał nie można mieć wszystkiego po 2 dniach, natomiast jedyne co bym zmienił to ulepki na bronie na standardowe bo i tak myślę mało kto będzie teraz robił broń bo każdy chce zrobić perfa z ludem krytem i siła czy intem chociażby a podejrzewam że niewiele osób takie posiada. No i oczywiście biolog 92 94..i to chyba tyle z mojego ale co do groty 

• Like 1

Posted (edited)
1 godzinę temu, BuLL napisał:

Codziennie od rana do rana siedzę i czytam forum, pw na forum, discorda, zgłoszenia itd... a gdy dokończę questy, to wtedy je dodam.

Jasne, wszyscy jesteśmy ludźmi.  
Co do questów to ludzie czekają w głównej mierze na: PAMIĘTNIKI, POLOWANIA 1-90?, BIOLOGI 92 94.

Exp w grocie jest większy niż w red lesie, ale od wyższych poziomów. Nie chcieliśmy, żeby wszystkie 80+ wpadły do Groty i w ciągu paru dni dobiły 99, ale jeśli jest dla Was za słaby, to też można nad tym pomyśleć...

Nie mnie to oceniać mogę jedynie powiedzieć, że aktualnie  z tych 99 co grają  jestem tylko ja... I mi osobiście nie przeszkadza to, że exp będzie lepszy np od 90lv. 

Przy aktualnym dropie kluczy/ulepów można przerobić około 1 przedmiot dziennie

No tutaj to się zdecydowanie nie zgodzę.. Nie wiem jak to zostało obliczone ale chyba nie sądzisz, że cały serwer będzie dropił klucze dla JEDNEJ osoby która będzie im dropić ulepszacze? Jak do końca tygodnia powstanie jeden epik to będzie dobrze. 

Obecnie troszkę za wcześnie na dokładną matematykę.. Problem w tym, że ze smoka otrzymujemy tylko 1 ulepszacz LOSOWY co za tym idzie po miesiącu walki o klucze żeby zbić te pare smoków może się okazać, że nawet JEDNA osoba nie przerobi NIC bo będziemy posiadać np tylko smocze szpony i żadnej łuski. I nie biorę pod uwagę tego, że ludzie mają życie poza grą i Ci którzy siedzą najwięcej zrobią to nieco szybciej ( co akurat jest jakby nie patrzeć uczciwe ).

Już nie wspomnę o dropie.. Pomijając te ulepszacze, żeby do SMOKA - OSTATECZNEGO BOSSA - nie dać więcej % na losową perłe czy kamień.. Przecież teraz Azrael którego solujemy co 30min daje o wiele większy zarobek. I to nie jest moje widzi mi się tylko piszę w imieniu wszystkich którzy wiedzą jak wygląda obecny drop. 

50 minut temu, BuLL napisał:

Nie dogodzisz wszystkim, więc pozostaje jakiś złoty środek odszukać.

Właśnie widzę - ten złoty środek jest mega ciężko odszukać. Najlepszym rozwiązaniem jest testowanie nowości przez większą liczbę 'testerów'' i wyciągnięcie wniosków. Ale wiem, że to niemożliwe na prywatnych serwerze który zajmuję się garstka osób.

Liczymy, że zmiany będą na lepsze i  odnajdziemy konsensus tak jak udało się  w przypadku red lasu.

PS.
o i nie zdążyłem z postem i musiałem zobaczyć te brednie..

14 minut temu, Joker napisał:

jedna przeróbka na dzień to i tak za dużo jedna na tydzień to już by było o wiele lepiej🙂

Polecam lekturę w postaci mojego postu. Biorąc pod uwagę, że jesteś 60ty któryś w kolejce - w swojej gildii oczywiście -po komplet ulepszaczy obstawiam, że nie przerobisz sobię nic przed 2021r. A wyobraź sobię, że są inne gildie i inni chętni 🙂

I przyjemna rozgrywka przerodzi się w wielki chaos 😛 Już wczoraj koledzy nie potrafili kulturalnie rywalizować tylko swoje wypociny pisać musieli 🙂 Dla takich niestety zero szacunku. 

Edited by Xardas
  • Like 1

Posted (edited)
1 godzinę temu, Xardas napisał:

Polecam lekturę w postaci mojego postu. Biorąc pod uwagę, że jesteś 60ty któryś w kolejce - w swojej gildii oczywiście -po komplet ulepszaczy obstawiam, że nie przerobisz sobię nic przed 2021r. A wyobraź sobię, że są inne gildie i inni chętni 🙂

Zacznijmy od tego że akurat jestem w tej gildii dłużej od FITETA, Madary, wujcia zaznaczmy jeszcze iż nie mam narazie co ulepszyć gdyż z moim cudownym fartem ulepszyłem stał 28 razy na +9 nadal +8 XD. A i też moja rozgrywka raczej dobiega ku końcowi z powodu braku czasu. Więc nie przerobię tego eq przed 2021 XD. Ale troszkę teraz obserwuje forum i jak to mówił Pyrokar "XARDAS CIĄGLE TEN XARDAS" ma do wszystkiego pretensje. Pozdrawiam Cię 🙂

Edited by Joker

A Ty ubogi w myślenie człowieku nie widzisz, że moje posty są oparte na zdaniu wielu graczy? To nie są pretensje tylko uwagi od graczy - nie tylko ode mnie samego.
Wychodzi na to, że lepiej gdybym nie pisał nic publicznie tylko na DM do administracji. Tylko po to żeby uniknąć takich jak Ty. Chociaż z drugiej strony większość podziela moje zdanie i nadal uważam, że takie tematy/ankiety są potrzebne żeby każdy mógł to zobaczyć i rozwiązać wspólnie problem.

14 godzin temu, Ziutekk napisał:

Jesteś Hanzojadem. Z gildii imbecylow i bezmózgow którzy biją wszystkich wszędzie czy to spoty czy m1. 

Trzeba mieć trochę rozumu. Robcie tak dalej a zostaniecie tu sami 😄

Ah joo - czyli Hanza wygra gre tak?

Jako niezrzeszony w żadnej gildii mogę wypowiedzieć się może trochę bardziej bezstronnie niż toczące między sobą jad gildie. Nie zamierzam tu przedstawiać swoich osiągnięć czy to z Pla czy z różnych privow bo nie o to tutaj chodzi. Skoro smok jest najlepszym dostępnym bossem w grze powinien być warty rywalizacji gildyjnej. Komplet tj po jednej ulepce powinien lecieć zawsze zważywszy na brak dostępności krętych kluczy w IS tak jak to bywało na różnych innych dziwnych serwerach. Podejrzewam że na te ulepki będzie spory popyt i to głównie z nich powinien być zarobek. Co do biologa jak najbardziej na tak, powinien zostać wprowadzony gdy będzie już gotowy, aczkolwiek proponowalbym zmianę defa na przykład na wartość magicznego ataku tak by klasy magiczne także mogły zyskać więcej niż te biedne 2k HP. Pozdrawiam 

• Like 1

Same kłótnie, poty, żale

Czytac wszystko jest wspaniale

Ulepszacze smoka z groty?

nie tak latwo,sa klopoty.

Kazdy chcialby bron przeksztalcic

A tu trzeba smoka gwalcic

Ja roumiem ze na zbroje

Ale gdziesz na noze, boje...

A gdzie biolog do cholery

Dziewięć dwa i dziewięć cztery

To nie easy tylko hard