Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

1. Nick Postaci:Alchemiczek
2. Wiek:18
3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]:10
4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze:Na serwer przyszedłem w styczniu, nagrywać z serwera zacząłem niedawno.
5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3: Owszem Posiadam Ts3 jaki Discord-a
6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?:Tak posiadałem 
7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?:Jak najbardziej 
8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]:
Na początek się przedstawię mam na imię Szymon mam 18lat wiedzę o metinie mam kilku letnią zaczynałem od małolata mniej więcej 10lat 
jak nie lepiej na serwerze zawszę się staram odpowiedzieć oraz pomóc jak tylko mogę.
Jestem aktywnym graczem staram się udzielać w każdej konwersacji w grze.
Często pisze graczom co i jak gdzie od kogo aby mieli jakiekolwiek pojęcie na temat serwera/gry
Sprawowałem posadę TUT-a już na serwerach, byłem także GM-em gdzie swoją posadę sprawowałem nienagannie.

Jestem na TAK

• Dzięki! 1

Posty na styk spelnione , znac cie znam bo na serwerze juz kilka razy mialam mozliwosc rozmowy z toba. Podanie estetycznie napisane wiec mi to odpowiada. Pomocny w stosunku do graczy. Jestem na tak

Posted (edited)

Na nie.

Grasz tu od stycznia, nigdy Cie nie widziałem. Myślę że dość przyjmowania ludzi spod monopolowego. (A ledwo spełniam wymagania, dodam dwa filmy i napisze. Może się uda.)

Wychodzi na to że wystarczy kilka razy napisać do szanownego gma żeby jego głos był na tak? 😄 Smiac się zacznę później.

Pozdrawiam.. 

Edited by Ziutekk
  • Denerwujesz mnie 1

Kto to wgl? Nigdy nie widziałem nie znany mi gracz .  I tak pewnie przyjety będzie bo przewaga głosów jest 😄 ja jestem na nie 

Nie kojarzę Cię z gry, ale mniejsza o to. Jak na moje, to podanie napisane bardzo kiepsko - błędy stylistyczne, braki w interpunkcji.  Nie widzę w nim nic zachęcającego oprócz twoich własnych zapewnień o tym, że jesteś fajny i pomocny(czemu nie przeczę, aczkolwiek nie miałem okazji się przekonać). Jestem na nie. 

Dopiero co zaczął serię nagrywać na YT, a już Tutora chce.

Na nie.

Dnia 25.03.2020 o 14:34, Ziutekk napisał:

Na nie.

Grasz tu od stycznia, nigdy Cie nie widziałem. Myślę że dość przyjmowania ludzi spod monopolowego. (A ledwo spełniam wymagania, dodam dwa filmy i napisze. Może się uda.)

Wychodzi na to że wystarczy kilka razy napisać do szanownego gma żeby jego głos był na tak? 😄 Smiac się zacznę później.

Pozdrawiam.. 

Nie chodzi tutaj o Ledwo spełniam wymagania tylko jest prosta piłka spełniasz nie spełniasz. Nikt tu do nikogo nie pisał o dawanie głosów na tak, temat został napisany z powodu chęci pomocy i wnoszenia czegoś na serwer. Dodam, że twoje 2 grosze które dodajesz w każdym poście można zauważyć i jest zwykle takie samo NIE i NIE. a tutaj taki bonusik z twoich postów "Nie loguj się albo szukaj innego serwera. Ja już nawet się nie loguje bo poza staniem w m1 nic się nie dało za bardzo zrobić Miało to zostać naprawione w czasie ostatniej aktualizacji. Jak widać nie jest"

8 godzin temu, Lunari napisał:

Dopiero co zaczął serię nagrywać na YT, a już Tutora chce.

Na nie.

Co ma piernik do wiatraka ? YT a TUT ?? Mogę być tancerzem oraz gwiazdą rock-a, ale to nie powinno wpływać na stosunek do podania na stanowisko TUT-ora w Metinie

12 godzin temu, KhoMha napisał:

Kim jesteś? Na nie.

Kim jestem masz wszystko w podaniu mój drogi

14 godzin temu, MeNeLiSkO698 napisał:

Nie znam z serwera, nie widziałem Cię chyba nigdy. Jestem na nie

Zastanów się dobrze bo mieliśmy okazję pisać na serwerku. Alchemiczek 

Dnia 25.03.2020 o 22:16, Cry napisał:

Nie kojarzę Cię z gry, ale mniejsza o to. Jak na moje, to podanie napisane bardzo kiepsko - błędy stylistyczne, braki w interpunkcji.  Nie widzę w nim nic zachęcającego oprócz twoich własnych zapewnień o tym, że jesteś fajny i pomocny(czemu nie przeczę, aczkolwiek nie miałem okazji się przekonać). Jestem na nie. 

To nie jest aplikacja na GM-a na Polskim metinie gdzie musisz być co najmniej po studiach i być magistrem aby móc banować na serwerze. Jeśli chodzi o nie kojarzenie z gry nie przebywam długo w M1 abyś mnie bliżej poznał 😉

Dnia 25.03.2020 o 18:42, ZjemCiKlapki napisał:

Kto to wgl? Nigdy nie widziałem nie znany mi gracz .  I tak pewnie przyjety będzie bo przewaga głosów jest 😄 ja jestem na nie 

Zawsze się trafi taka czarna owca hah miejmy nadzieje, że kiedyś poznasz i zmienisz zdanie.

~Alchemik

29 minut temu, Alchemik napisał:

Nie chodzi tutaj o Ledwo spełniam wymagania tylko jest prosta piłka spełniasz nie spełniasz. Nikt tu do nikogo nie pisał o dawanie głosów na tak, temat został napisany z powodu chęci pomocy i wnoszenia czegoś na serwer. Dodam, że twoje 2 grosze które dodajesz w każdym poście można zauważyć i jest zwykle takie samo NIE i NIE. a tutaj taki bonusik z twoich postów "Nie loguj się albo szukaj innego serwera. Ja już nawet się nie loguje bo poza staniem w m1 nic się nie dało za bardzo zrobić Miało to zostać naprawione w czasie ostatniej aktualizacji. Jak widać nie jest"

Co ma piernik do wiatraka ? YT a TUT ?? Mogę być tancerzem oraz gwiazdą rock-a, ale to nie powinno wpływać na stosunek do podania na stanowisko TUT-ora w Metinie

Kim jestem masz wszystko w podaniu mój drogi

Zastanów się dobrze bo mieliśmy okazję pisać na serwerku. Alchemiczek 

To nie jest aplikacja na GM-a na Polskim metinie gdzie musisz być co najmniej po studiach i być magistrem aby móc banować na serwerze. Jeśli chodzi o nie kojarzenie z gry nie przebywam długo w M1 abyś mnie bliżej poznał 😉

Zawsze się trafi taka czarna owca hah miejmy nadzieje, że kiedyś poznasz i zmienisz zdanie.

~Alchemik

Nie odpowiadamy w własnym podaniu! 😞 

Bez obrazy, ale chyba nie czytałeś regulaminu nic tutaj niema napisane, że nie mogę wypowiedzieć się w swoim podaniu.

regulamin.png

Posted (edited)

Hmmm. Tutaj chodziło o lagi na serwerze :D... Przytoczyłeś mój jeden post i Twoim zamian jestem cały czas na nie? No ale okej, niech Ci będzie. 

PS. Moje zdanie się dalej nie zmieniło 🙂 CAŁY CZAS NA NIE 🙂

Edited by Ziutekk

Posted (edited)

Wchodzenie w dyskusje na twój temat działają na twoją niekorzyść. Nie potrzeba tego w regulaminie aby to wiedzieć.

Tak jak mój przedmówca @Ziutekk jestem na nie.

Edited by Lunari

Nie znam cię nigdy nie widziałem ciebie w  mieście ani na czacie JESTEM NA NIE 

A ja znam z serwa I z forum I cie nie lubie nadal , chociaz nwm czemu 😂

Masz duza aktywnosc, cos tam sie angazujesz , nagrywasz wiec jest lepszy kontakt tez troche I wolny czas. 
ogolnie na tak 😉

Ja również jestem na tak spoko gościu i duza aktywność 

Ktoś jeszcze będzie się wypowiadał?

Potrafi się obronić, jestem na tak. 

• Nie rozumiem 1

17 godzin temu, zygaaa napisał:

Potrafi się obronić, jestem na tak. 

To jego pierdolamento nazywasz obrona? Dalej ani widu ani słychu o tym Panu na serwerze :D. 

• Like 2
  • Haha 2

Posted (edited)

Gram dość długo, w grze jestem aktywny , a Alchemika widziałem tylko na YT. Tam na mnie wrażenia dobrego nie zrobił 😉 Ostatnio przyjęty był CiagniK, który był na serwerze 2-3 tygodnie i od dłuższego czasu nie widzę go w grze (znamy się). Przyjmowanie ludzi bez obycia na serwerze mija się z celem. 
Alchemik warto przyjmować krytykę ze spokojem.

Na nie.

Edited by Kasian
  • Like 2

Posted (edited)
37 minut temu, Kasian napisał:

Gram dość długo, w grze jestem aktywny , a Alchemika widziałem tylko na YT. Tam na mnie wrażenia dobrego nie zrobił 😉 Ostatnio przyjęty był CiagniK, który był na serwerze 2-3 tygodnie i od dłuższego czasu nie widzę go w grze (znamy się). Przyjmowanie ludzi bez obycia na serwerze mija się z celem. 
Alchemik warto przyjmować krytykę ze spokojem.

Na nie.

Racja, poza Rainem,Virusem i Menelem jako tutor to nie widać nikogo w grze. 

Edited by zygaaa
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...