Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xLex

Podanie LeX

Recommended Posts

1. Imię: Patryk
2. Wiek: 26
3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 9/10
4. Poziom postaci: 77
5. Nick Glownej Postaci:Yoshimaru
6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: Posiadam 3 głowne postacie ( ponad 190H)
7. Ilość minut gry na głównej postaci:3822
8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Grałem tutaj 2tyg od startu (przeprowadzka do UK ) , wróciliśmy pełnym składem od początku marca 
9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3: Oczywiście 
10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak na wielu serwerach,  głownie na Projektach Siela , True oraz Sen****
11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Oczywiście ! Doświadczenie mt2 posiadam już od samego początku istenia gry 2006 Zagraniczny serwer (Free Kingdom), póżniej PL . Chciałbym przedewszystkim wnieść na serwer swoja aktywność , chęć testowania dalszej rozgrywki, pomoc graczą oraz wnieść na serwert troche świeżości . vZarówno chciałbym odciążyć troche administacje żeby zajęła się dobrem przyszłej rozgrywki. 
12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Oczywiście 
13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 9/10 natomiast stawiałbym na mocne 8
14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Wydaje mi się że moje nicki na Plu są dość znane , więc starsze pokolenie Metina mnie zna i wie jaki jestem miły ,uczciwy ,konsekwentny i  stanowczy  . Spędzam dużo czasu przed komputerem ~12/14h co plusuje ponieważ jestem w nocy oraz godzinach szczytu co napewno zaowocowało by niska frekwencja botów oraz pomocy osobą kóre grają na serwerze. Posiadam również swojego ts , więc móglbym zaopiekować się tym serwerowym żeby gracz był doceniany zarówno w grze jak i po za nią 😉  Podsumowując daje od siebie dużo czasu na Pomoc , posiadam kilka ciekawych propozycji eventów z czego bylem znany na poprzednich serwerach   . Wspomagam serwer dzieląc się każdą znalezioną nieścisłością zarówno proponuje dodania kilku detali które poprawiły by rozgrywke  .Chciałbym jeszcze dodać że najważniejsze jest dla mnie dobro drugiej osoby oraz satysfakcja że mogłem pomoc .  Pozdrawiam Patryk 😉

Ja widzę że aktualnie jest 5/5 GM więc teoretyczne rekrutacja powinna być zamknięta.

I osobiście jestem na NIE.

Ale i to tak pewnie nic nie zmieni skoro "sprawa jest w trakcie" a na ts już masz range i kanał GMa xD.

Bardzo nieprzekonywujące i kiepsko napisane podanie. Na nie. 

PODANIE ODRZUCONE!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...