Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SynUriela

ChrystePanie
 Share

Recommended Posts

• Jesteś  osobą powyżej +16. 23lat
  • Posiadanie sprawnego mikrofonu i komunikatora głosowego TS3/Discord Tak posiadam.
  • Wysoka kultura osobista - uczciwość, bezkonfiktowość i opanowanie Tak jestem osobą bezkonfliktowa uczciwa oraz kulturalną tak mnie wychowano 😃
  • Jesteś systematyczny, sumienny i cierpliwy, a także potrafisz współpracować w grupie. Tak jestem systematyczny potrafię współpracować w grupie oraz jestem cierpliwy 🙂
  • Masz wystarczającą wiedzę o Metin2, zasadach gry, forum oraz strukturze teamu. Wydaje mi się że tyle czasu co spędziłem w świecie Metin2 od 2008roku  mam wystarczająco wiedzy i zasad gry.
  • Posiadasz sporą ilość wolnego czasu (przynajmniej 2h dziennie na serwerze). Tak posiadam bardzo dużo czasu i jestem dostępny w grze Okolo 10h 
  • Posiadasz dużą wiedze na temat haksów/bugów które są zakazane do wykorzystywańia podczas rozgrywki. I tutaj moge się pochwalić gdyż w grudniu zglaszalem buga z wierzchowcem do [GA]Rain oraz [GM]ViRus 
  • Potrafisz zachować dystans emocjonalny. Tak potrafię zachować dystans i nie ma osoby która by złamała moją psychikę
  • Jesteś osobą która łatwo nawiązuje kontakt z graczami. Myślę że z każdym co handlowalem i podczas łowienie nawiazywalem dobry kontakt
  • Napisałeś minimum 10 postów na forum (nie dotyczy działu pozostałe i spamu). Ogólnie to same komentarze. 
  • Posiadasz konto na forum nie krócej niż 3 dni. Tak posiadam konto dłużej niż 3 dni. 

Witam :) polecam Jareczka :) Kupilem postac i jestem zadowolony z osoby  naprawde 1 raz sie spotkalem z taka osoba ktora mi sprzedala konto i pomogla w zmianie maila bo byl jakis bład ze nie mozna bylo zmienic maila kupilem postac tydzien temu a dzisiaj dostalem wiadomosc od niego ze juz oficjalnie konto jest moje bo zalatwil sprawe :) Polecam 100% 

• Dzięki! 1

chcialbym powiedziec tak ale niestety ale NIE, malo opisales samego siebie, nie widzialem cie w grze,a gram  dosc dlugo i czesto.

Napisałeś minimum 10 postów na forum (nie dotyczy działu pozostałe i spamu). Ogólnie to same komentarze. 

napisales 1 post tylko, Post to tez komentarz na forum udzielenie sie w temacie 🙂

• ViRus locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...