Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Rain

Prezentacja GROMO

Recommended Posts

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png
10.png
11.png

Serwer został otwarty w dniu 08.11.2019, o godz. 18:00

• Like 7

38 minut temu, Michael napisał:

Skąd zmianki i dodania oraz 5 bony? 

Zmiany i dodania z mini-bossów, szkat bossów, bossów, metinów (szanse są różne)

Do 40 poziomu każdy średnio zaawansowany gracz powinien spokojnie zrobić całe eq 4 bony

Natomiast dodania 5b tylko ze szkat bossów, szkat za misje, misje więc o to będzie trochę trudniej

12 godzin temu, Pro100wnik napisał:

mam pytanie czy kd tylko do +4?

tak

Uszanowanie,

z przyjemnością dołączę do Gromowiczów i odświeżę wspomnienia sprzed 8 lat, ze starego dobrego serwera polskiego metina (teraz to szajs) ?

Pozdrawiam!

Cześć! Jak każdy-czekam na oldskukowego privka ?

Mam kilka pytań. Jeśli ktoś pytał o to, to przepraszam, ale nie dowidzialem.. ?

Jak wygląda system ulepszenia? Potrzeba normalnych uleowzczaczy typu żółć niedźwiedzia czy oczy pająka? I oczywiście można je tylko dropnac?

Co leci z metkow? Czy będzie sens dropic kd+3 na przykład i je sprzedawać? Czy kamienie można ulepszać?

Co ile mona czytać książki i kamienie duchowe? Czy rady i egzo można ogarnąć tylko z szkat bossów?

Nie wiem jak skonstruować ostatnie pytanie, więc zapytam tak jak myślę, wybacz ? Ile tak na prawdę zajmie dojście do, np. 75lvl, aury P i dosyć tak przyjemnej gry? Wiem, że można grać 24/7. Ale mówię tutaj o normalnych graczach, którzy pracują /uczą się i mają powiedzmy te 4/8h dziennie. Proszę tak tylko mniej więcej o odpowiedź ?

Dzięki i do zobaczenia! 

1 godzinę temu, Retado napisał:

Jak wygląda system ulepszenia? Potrzeba normalnych uleowzczaczy typu żółć niedźwiedzia czy oczy pająka? I oczywiście można je tylko dropnac?

Co leci z metkow? Czy będzie sens dropic kd+3 na przykład i je sprzedawać? Czy kamienie można ulepszać?

Co ile mona czytać książki i kamienie duchowe? Czy rady i egzo można ogarnąć tylko z szkat bossów?

Nie wiem jak skonstruować ostatnie pytanie, więc zapytam tak jak myślę, wybacz ? Ile tak na prawdę zajmie dojście do, np. 75lvl, aury P i dosyć tak przyjemnej gry? Wiem, że można grać 24/7. Ale mówię tutaj o normalnych graczach, którzy pracują /uczą się i mają powiedzmy te 4/8h dziennie. Proszę tak tylko mniej więcej o odpowiedź ?

Dzięki i do zobaczenia! 

Tak ulepszacze w itemach standardowe

Ulepszać KD nie można, aczkolwiek w odróżnieniu do standardu tutaj z KD+3 można robić przetopy

Czytanie KU jest ustawione na 12h, Kamienie na 24h, rady i egzo wylatują również z metinów w przedziale bodajże 40-65

Samo wbicie 75lv nie powinno być większym problemem. Przy założeniu, że wszystko się uda za pierwszym tzn. ulepszanie u kowala, wbicie bonusów do itemów itd. ten 75 jest do osiągnięcia w około 5 dni przy dziennej rozgrywce po 8 godzin. Wbicie aury na P ciężko określić ponieważ potrzeba 55 KU i prawie tyle samo zwojów egzo i rad pustelnika

Prezentacja została odświeżona.