Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chatbox

LadyAbii

Recommended Posts

15 godzin temu, ZjemCiKlapki napisał:

W sumie tu mozna popisać 😄

Dokładnie, możemy tutaj pisać.Więc jeżeli ktoś ma pytania na które nie może znaleźć odp lub inne problemy do rozwiązania ,z którymi sobie nie radzi,a może ktoś chcę się  wyżalić...pisać tutaj 🙂.

a ja będę narzekał 😛 misja na bojowca nie działa, wczoraj na dwóch kontrach próbowałem na jednym nie zaliczał w ogóle na drugim ilość zabójstw była nawet -8 a i tak misja nie udana. Ponadto DT wczoraj nie przenosiło na ripa i nie pojawiał się kowal. Post wisi w " błędach gry " ktoś się tym zajmie? Odpalone było przez patchera.

14 hours ago, ZjemCiKlapki said:

A kto ci ksuje? 😄

ESSSAAAA Wszystkim jak kolejny dzien bez chatboxu ? 😄

Bakunowicz czy blakunowicz 😄  pierw lize dupe ze az wszystko wylizuje proszac o PT dla buffki do V2 a pozniej 8% metka on ci ksuje 😄 nawet sie nie ma co wkurzac tylko mozna sie smiac z uposledzenia 😄

• Like 1
4 godziny temu, ZjemCiKlapki napisał:

Kojarzę typa często widywałam go na podłodze 😄 nie zbyt lubiany gracz przez to co robi 😛

O proszę a jak mi swego czasu ksuł i kradł drop to zawsze pisał "leżeć dywanie" ,"tam twoje miejsce lamo" itp... Cieszę się że trafił na kogoś silniejszego i chodź czasem ogląda metiny z ziemi  😄😄

16 minutes ago, AguUskA said:

O proszę a jak mi swego czasu ksuł i kradł drop to zawsze pisał "leżeć dywanie" ,"tam twoje miejsce lamo" itp... Cieszę się że trafił na kogoś silniejszego i chodź czasem ogląda metiny z ziemi  😄😄

toksyczny strasznie, juz mi nawet nie chce odpisywac 😄 Widzisz ze ktos bije metka to jedziesz dalej...

Metin2 - najlepsze znaleziska i wpisy o #metin2 w Wykop.pl - od ...

• Like 1
  • Haha 4

A bardzo dobrze, właśnie też zauważyłem że nastąpiła znaczna redukcja liczby aktywnych graczy na servie. Może fajnie by było jakąś akcję promocji servera odpalic w mediach społecznościowych, bo jak tak dalej pojdzie to bedzie metek w trybie singleplayer 😄