Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Start

Melodia

Recommended Posts

Hej, zastanawiam się czy warto zaczynać grę na serwerze?

Szukam miejsca by zostać na dłużej, a ciężko teraz znaleźć bardziej sensowny serwer, który nie ma nawrzucane nie wiadomo jak wiele udziwnień i nowości.

Proszę o obiektywne opinie; zamierzam grać sama i nikogo tu nie znam, więc jakakolwiek forma pomocy na start odpada.

Liczę na wasze rady, bo po co wchodzić i marnować czas, jeśli na dłuższą metę to nie ma sensu?

Dzięki i pozdrawiam 😉

EDIT: OK, przeczytałam podobny temat i widziałam większość negatywnych opinii. Wnioskuję więc, że nie ma sensu w ogóle zakładać konto?

Tak naprawdę ile ludzi tyle opinii, ciężko jest każdemu dogodzić :)

Akurat moim zdaniem warto, wiadomo, że zawsze jest coś do poprawienia na serwerze i nie wszystko działa idelanie (jak na każdym),

ale moim zdaniem ten serwer ma potencjał.

Myślę, że bez zadnej pomocy na dasz sobie radę, wystarczy trochę kombinować, poczytać metin2 wiki  i można coś działać :)

Może wejdź tak na próbę na kilka dni i oceń :)

Dnia 16.05.2020 o 17:22, Melodia napisał:

Hej, zastanawiam się czy warto zaczynać grę na serwerze?

Szukam miejsca by zostać na dłużej, a ciężko teraz znaleźć bardziej sensowny serwer, który nie ma nawrzucane nie wiadomo jak wiele udziwnień i nowości.

Proszę o obiektywne opinie; zamierzam grać sama i nikogo tu nie znam, więc jakakolwiek forma pomocy na start odpada.

Liczę na wasze rady, bo po co wchodzić i marnować czas, jeśli na dłuższą metę to nie ma sensu?

Dzięki i pozdrawiam 😉

EDIT: OK, przeczytałam podobny temat i widziałam większość negatywnych opinii. Wnioskuję więc, że nie ma sensu w ogóle zakładać konto?

jak nie chcesz żadnych udziwnień to póki co nie ma szarf/alchemii/petów itp.  Jakiś czas temu została dodana grota i można bronie/zbroje przerabiać wyżej także jest to metin z lat mniej wiecej 2010/11 z ułatwieniami typu zmianki/dodania/egzo rady z metków/bosów. Głowne dungi to póki co DT/DC ale ma wyjść jeszcze baronka. Mi się gra spoko 😛

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 👍 a jak wygląda kwestia balansu/postaci? Od zawsze gralam ninją dagger (na globalnym s1 wbiłam 92lvl), ale czuję chęci by spróbować tym razem kimś innym. Bardzo intryguje mnie połączenie healer main + smok buff. Myślicie, że to ma sens? 

1 godzinę temu, Melodia napisał:

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 👍 a jak wygląda kwestia balansu/postaci? Od zawsze gralam ninją dagger (na globalnym s1 wbiłam 92lvl), ale czuję chęci by spróbować tym razem kimś innym. Bardzo intryguje mnie połączenie healer main + smok buff. Myślicie, że to ma sens? 

z tego co wiem aktualnie trwają prace nad balansem. Póki co moim zdabniem top1 postac pvp i pve to WP i powinien dostać nerfa, klasy magiczne radzą sobie trochę gorzej ale już ostatnio usuneli możliwość wytwarzania rosy 20% magia, co bedzie dalej pożyjemy-zobaczymy.

Jak najbardziej warto. Póki co lepszego serwera nie ma. Jestem tutaj od połowy listopada i jest mi mega dobrze 😎. Oczywiście jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, więc zacznij się przyzwyczajać do tego,że nie wszystkim pasuję ale i tak grają. Jeżeli chcesz grać dla przyjemności i odskoczni od życia codziennego to wbijaj. 😉

1 godzinę temu, Melodia napisał:

Wiadomo dla chcącego nic trudnego, chociaż początkowe lvle wiadomo zdominowane przez postaci do dropu (body i wp), ja bym polecał mimo wszystko najpierw założyć postać żeby trochę $ zebrać a potem bym się pobawił w jakieś wariacje z main postacią 🙂 zresztą sam zobaczysz, że multikonta na tym serwie to plaga, ale nie psuje to zabawy 😉 

22 minuty temu, LadyAbii napisał:

Jak najbardziej warto. Póki co lepszego serwera nie ma. Jestem tutaj od połowy listopada i jest mi mega dobrze 😎. Oczywiście jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, więc zacznij się przyzwyczajać do tego,że nie wszystkim pasuję ale i tak grają. Jeżeli chcesz grać dla przyjemności i odskoczni od życia codziennego to wbijaj. 😉

Dokładnie o to chodzi. Wejść, połowić rybki, pokłócić się troszkę pod DT. Poczuć stary, dobry klimat M2 😁👍 

• Like 1
  • Rain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...