Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konkurs OX?

Jacobeq
 Share

Recommended Posts

Witajcie, nie to żebym się czepiał czy coś.. ale jaki sens ma robienie konkursu OX w którym pytanie pułapka to każde pytanie??? Pierwotne założenie tego eventu z tego co mi się wydaje jest zupełnie inne niż loteria. Jeśli nie macie czasu na przeprowadzanie eventu to zróbcie porządnie jedną rundę, a nie człowiek czeka na ten event po czym spotyka się z czymś takim już któryś raz z rzędu... 

• Like 3

Zgadzam się. Niech będą dwie rudy z pytaniami normalnymi, a zamiast pytań pułapek proponuje zrobić ciężkie pytania np. Szczegółowe odnośnie mpc, mobow itp. Taki OX jak do tej pory jest dobry dla graczy którzy wchodzą 10 postaciami lub więcej...

Ja rozumiem, że trzeba dbać o gospodarkę na serwerze, że nie można wszystkiego dawać jak na tacy żeby nie było za łatwo, ale takie postawienie sprawy z tym OX jest moim zdaniem słabe wobec graczy co chcieliby zarobić poprzez wiedzę o grze właśnie w formie takiego konkursu, a nie poprzez stawianie kolejnego elementu losowego, których już i tak nadto mamy w samej grze.

• Like 2

ox w takiej formie był zapowiadany przed rozpoczęciem

tydzień temu również tak to wyglądało

zapewne informacja nie dotarła do wszystkich przez co niektórzy mogli być negatywnie zaskoczeni

1 runda normalne pytania

2 runda pytania pułapki

jeśli nie pasuje to ok nie będzie więcej takich oxów, postaramy się o trudniejsze pytania, na tyle trudne aby w czasie 10 sekund nie znaleźć odpowiedzi w google 🙂

• Like 1
8 hours ago, VRS said:

Lunari Ty robisz najlepsze pułapki wystawiając bomby na swoich shopkach egzo 1x za 12kk i 120kk pozdrozzzz

najlepsze sa shopy z egzo za 700kk 😄 ja wiem ze mozna 7kk bo sam tak na PLu robilem ze aura byla za 500k to wystawialo sie duzo i 1 aure za 5kk i to schodzilo czasami ale  z 700k na 700kk  😄 

17 godzin temu, VRS napisał:

Lunari Ty robisz najlepsze pułapki wystawiając bomby na swoich shopkach egzo 1x za 12kk i 120kk pozdrozzzz

Nienawidzę ludzi dorabiających się w ten sposób, nie raz mając ledwo 20kk dałem sie zrobić na taką bombe i czyściłem się do zera... 

9 godzin temu, deavxe napisał:

najlepsze sa shopy z egzo za 700kk 😄 ja wiem ze mozna 7kk bo sam tak na PLu robilem ze aura byla za 500k to wystawialo sie duzo i 1 aure za 5kk i to schodzilo czasami ale  z 700k na 700kk  😄 

To jest nic. Coraz więcej osób wystawia sklepiki typu egzo po 800k, przy czym na sklepie nie ma ani jednej sztuki tańszej jak 80kk XD

Share

• Create New...