Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Rain

I Turniej PvP 1vs1 - ZAPISY, TERMINARZ, WYNIKI

Recommended Posts

59 minut temu, Zybson napisał:

No z tym trzeba się zgodzić. Do turnieju miał być zrobiony balans postaci, a jedyne zmiany jakie zostały wprowadzone to brak możliwości wytworzenia 20na magię, a wiadomo że każdy ma tego sporo odłożone plus dodano atak Boga smoków na skile magiczne. Szczerze liczyłem na trochę więcej, aby BM SMOK HEALER były mocniejsze, a jedyne co to dało to że dagger jest jeszcze mocniejszy 😂

Tasak słonko z UM wróć ;] dodac ogien 15 wiatr pls hyhy

7 minut temu, JaToGram-JTG napisał:

Jednym nie pasuje dziś innym jutro no to było zapowiedziane więc mógłby się normalnie odbyć albo odłożyć to wgl w cholerę daleko

Ja zaproponowałem przełożenie osobom z przedziału 90+, nie ingeruje w inne kategorie

Z racji na niewielką ilość zgłoszeń przebieg turnieju odbywa się nieco inaczej niż planowaliśmy, dziś miały odbyć się walki fazy grupowej jednak ilość uczestników w niektórych przedziałach nie pozwala na utworzenie grup, także uczestnicy z tych przedziałów awansowali od razu do fazy finałowej, oczywiście nagrody nie będą w żaden sposób ujmowane i zostanie rozdane to co planowaliśmy 🙂 miejmy nadzieje że podziała to na zainteresowanie w kolejnym turnieju. Wszystkie pozostałe walki odbędą się dnia 20.06.2020 od godz. 18:00, niestawienie się na pojedynek oznacza przegraną walkowerem, wyjątkiem jest tylko wyrażenie zgody na zmiane terminu przez obu przeciwników zestawienia aczkolwiek nadal musi się on odbyć w dniu 20 czerwca między godz. 18:00 a 23:59

Pamiętamy o balansie, niestety nie zdążyliśmy go poprawić jak należy. Wymaga on wielu testów, ponieważ zmiany są konieczne w prawie każdej umiejętności, a nie chcemy go poprawiać po sto razy. Weźmiemy się za to po dodaniu reszty dungów.

• Like 1

Hmm ciekawe zmiany, będę jutro niestety po 19 mniej więcej 19:10/19:20 prosiłbym o po czekanie tych 10/20 minut po rezegraniu grupy A dzięki !

Niestety z przykrością informuje że muszę wypisać się z turnieju ze względu na to że dziś mnie nie będzie od 14 w domu 

1 godzinę temu, Secvence napisał:

czekamy na nowy turniej już z balansem archera i klas magicznych 🙂

co konkretnie z archerem ?:P