Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Zybson

Zapraszam napinaczy na turniej PVP

Recommended Posts

Witam wszystkich,

W imieniu gildii DYWANY chciałbym zaprosić wszystkich graczy , a w szczególności "napinaczy" z forum i m1 na turniej PVP. Zakładacie tematy, ze zbieracie zmianki dla na bo eq nie mamy, do zabicia dropka w M1 też jesteście pierwsi, a jak przychodzi co do czego to żaden się nie zapisze. Najwyższy czas pokazać jacy faktycznie jesteście mocni ❤️ 

Pozdro 

• Like 6

A myslisz dlaczego taki ktos jak Pan Rufuz wielki bóg gry konczy gre przed turniejem ?

1 godzinę temu, wr3456 napisał:

A myslisz dlaczego taki ktos jak Pan Rufuz wielki bóg gry konczy gre przed turniejem ?

Może dlatego, że turniej jest przekładany setny raz? XD

2 godziny temu, lVIPlTheBoss napisał:

Może dlatego, że turniej jest przekładany setny raz? XD

No raczej nie.

• Haha 1

12 godzin temu, Zybson napisał:

Najwyższy czas pokazać jacy faktycznie jesteście mocni ❤️ 

Śmiem twierdzić kolego, że odnosisz się do nas ? 🙂 My już pokazaliśmy jacy jesteśmy mocni wywalając Was z groty.

Co do turnieju, ja osobiście się nie zapisuję bo nie zdążyłem zrobić klasówek, jakby nie było gram/y znacznie krócej. Bez wymówek, nie idę i tyle. Życzę powodzenia uczestnikom.

16 minut temu, Oneyro napisał:

Śmiem twierdzić kolego, że odnosisz się do nas ? 🙂 My już pokazaliśmy jacy jesteśmy mocni wywalając Was z groty.

Co do turnieju, ja osobiście się nie zapisuję bo nie zdążyłem zrobić klasówek, jakby nie było gram/y znacznie krócej. Bez wymówek, nie idę i tyle. Życzę powodzenia uczestnikom.

"Wywalająć" to trochę przesadzone słowo . No był problem i to spory 2 Gildie na nas to słabo Gratuluje tego co osiągnąłeś i tu Nie chodzi o was a bardziej o ludzi co zanim przyszliście Płakali potem byli odważni a teraz znowu ich nie widać . 🙂

• Like 1

2 gildie na Was? Czyli rozumiem że DzikieKoty w Waszych oczach są tylko mięsem armatnim i nie liczą się absolutnie w hierarchii? Są sojusznikiem którego macie za zero mówiąc "2 gildie na Nas" ? Mmm 

Edit. Może źle zrozumiałem Twoją treść ale z niej wynika że rywalizacja jest między Trzepaki/Dragony vs Dywany

1 godzinę temu, ERSI999 napisał:

bardziej o ludzi co zanim przyszliście Płakali potem byli odważni a teraz znowu ich nie widać . 🙂

Niewiem do kogo konkretnie pijesz ale wyobraz sobie. że nikt nie będzie się do konca serwera ganiał o bossy majac inne zajęcia poza grą tj.praca/hobby etc. 🙂 Teraz się poczuliście bo nazbieraliscie grajków co maja wakacje i biedne koty co jak widzę, traktowane są jak mięso armatnie 😄 Nawet nie są traktowani jako sojusznicy - co ja czytam w ogóle 😄 Chlopaki biegają na respy w bojowych bo 2 osoby u was w gildii sobie musiały epiki na 9 wbic 😄 Dla mnie liderzy Dywanów byli i będą dnem i zdania nie zmienie. Jest parę wporządku osób i na tym koniec. 
Osobiście mialem czas to sam wam zbijałem bossy i nigdzie nic nie pisałem. Nie mialem z kim to odpuszczałem. Jest w tym coś dziwnego? Ktoś coś pisał ?
Nauczyliście się dużo. Na początku wyszła wasza niewiedza na temat pewnych smaczków wielokrotnie. Także potraktujcie to jako lekcję która wam się kiedyś przyda jeśli planujecie grać dalej 🙂  Dla mnie ten serwer jest ostatnim i wyciagnąłem z niego wiele dobrego i nie mam zamiaru teraz się męczyć na siłę.  

Takżę do zobaczenia na turnieju jeśli w ogóle będzie z kim go przeprowadzić i wyrobię się w piątek na 18. 

• Like 1

1 godzinę temu, ERSI999 napisał:

"Wywalająć" to trochę przesadzone słowo . No był problem i to spory 2 Gildie na nas to słabo Gratuluje tego co osiągnąłeś i tu Nie chodzi o was a bardziej o ludzi co zanim przyszliście Płakali potem byli odważni a teraz znowu ich nie widać . 🙂

ty masz w bani nasrane gościu? początkowo mieliśmy iść do shinsoo żeby bić się zarówno z wami jak i DragonArmy, ale jak zobaczyliśmy, że wzięliście pod swoje skrzydełka DzikieKoty to zaczeliśmy rozmawiać z DA bo zwyczajnie nie dało się bić vs 30 kilka osób więc nie pier....głupot za przeproszeniem.

"Wszystko ma swój czas
I przychodzi kres na kres
Gdybym kiedyś odszedł stąd
Nie obrażaj się na śmierć"

Nas miałem namyśli te parę osób + Parę osób z kotów . Uważam ich za swoich czyli za jedność , ta nasza garasta osób co mg być na repach . Więc nie szukajcie dziury w całym bo tu nie chodzi o ludzi takich jak Xardas a o tych co wziął do Gildii zeby tylko miec ludzi i co udaja wielkich graczy jak jest  15 vs 3 co wyzywaja śmieją sie z nas zbiaraja dla nas zmianki itd. Xardas nie musisz sie napinać ty nie raz nam krwi napsułeś sam , a ci ludzie co najwiecej pisali wyzywali i sie smiali nigdy bez cb czy TrzePaków nie pszyszedł nawet . Panowie to nie post do zazaleń dlatego tu to jest moja ostania wypowiedz . >Xardas powodzenia z hobby i na prawdę niema co juz pisać na Forum o takich głupotach . sam żałuje ze w ogóle coś napisałem bo to głupota z naszej strony . Pozdrawiam

10 godzin temu, Xardas napisał:

Niewiem do kogo konkretnie pijesz ale wyobraz sobie. że nikt nie będzie się do konca serwera ganiał o bossy majac inne zajęcia poza grą tj.praca/hobby etc. 🙂 Teraz się poczuliście bo nazbieraliscie grajków co maja wakacje i biedne koty co jak widzę, traktowane są jak mięso armatnie 😄 Nawet nie są traktowani jako sojusznicy - co ja czytam w ogóle 😄 Chlopaki biegają na respy w bojowych bo 2 osoby u was w gildii sobie musiały epiki na 9 wbic 😄 Dla mnie liderzy Dywanów byli i będą dnem i zdania nie zmienie. Jest parę wporządku osób i na tym koniec. 
Osobiście mialem czas to sam wam zbijałem bossy i nigdzie nic nie pisałem. Nie mialem z kim to odpuszczałem. Jest w tym coś dziwnego? Ktoś coś pisał ?
Nauczyliście się dużo. Na początku wyszła wasza niewiedza na temat pewnych smaczków wielokrotnie. Także potraktujcie to jako lekcję która wam się kiedyś przyda jeśli planujecie grać dalej 🙂  Dla mnie ten serwer jest ostatnim i wyciagnąłem z niego wiele dobrego i nie mam zamiaru teraz się męczyć na siłę.  

Takżę do zobaczenia na turnieju jeśli w ogóle będzie z kim go przeprowadzić i wyrobię się w piątek na 18. 

To prawda. Sam byłem u nich w gildii, jeszcze jak byli w jinno. Jeden z nich miał item, który chciałem kupić. Napisałem do niego, że za kilka dni nazbieram kwotę, a ten na to: jeśli nie sprzedam komuś wcześniej, to będzie ta rzecz twoja. 

• Like 1