Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
lazarus15

Drop Pereł Azreal

Recommended Posts

Witam,

Codziennie zbijam po 5-6 Azków. Przed "poprawieniem dropu pereł" dropiła mi perłą z co drugiego. Po "poprawie" i zbiciu tej samej ilości 0 pereł. Czy u was też tak to wygląda? 

Dodam, że wrzucili dodatowy drop 50% i również żadna nie dropnęła...

Mi różnicy to nie robi , jak nie lecialy tak  nie leca 

9% szansy jest chyba na kazda perle xD ja latam po 15 dziennie i czasem tylko biala dropnie 🙂

Ja wczoraj zaczalem chodzic. Na ten moment zbilem dwa razy, raz bez dropu x2 i tez nie mam perel, jedyne co to broszurka 

Tluke trn temat non stop... Serwer najwidoczniej jest pociagniety na zarobek na low lvl. Przykladbi nie mam zamiaru tu nikogo urazi bo szanuje pana sirpablo ale czy lidzie nie widzanzento przesada? Robic all bosy metki najlepsze dungi gdzie pan ketrab wyliczyl zarobek 200 kk na h na 35 lvl?. Wybaczcie ale co ja mam robic na 90 lvl? Chodze na azka o ktorym mowa i co? 4 x azek i 5 malzy metal.... Naprawde?. Szkodanze jest non stop obiecane zwiekszene tego dropu a tego nie widac.. Pozatym ostatnio zauwazylem chodzac na dt ze znajomymi ze juz tam jest duzo lepszy drop i do tego kowal... Wiekszosc graczy chodzacych na azka (zreszta widze ze zostalo juz tylko kilku na niego chodzacych tu chcialbyn pozdrowic ozziego i cudaqa powie to samo. Moja postac na 90 stoi w miejsxu nie daje przyjemnosci gry i zarobku ktory wydaje mi sie ze powinien byc najwiekszy... I nie nie chcce sluchac to zrpb dropa i tez tak bij. Bo to niee o to chodzi. Skoro wbilem ten lvl to chce rownie dobrze na nim zarabiać. 

• Like 2
  • Dzięki! 1

Ja wczoraj bylem na azku 4 razy. Dwa razy wydropilem red perle i raz 2 metale z jednego azka + ogolnie mialem 3 broszurki bo wydropily z charona, z tego tartaka i jedna jeszcze z azka. Zarobilismy wtedy razem z 600kk w troche ponad 2h. Bylismy malo razy bo ogolnie chyba 5 razy takze ciezko mi jeszcze sie wypowiadac ale na ta chwile (ja mam 76 lvl on 75) drop byl calkiem spoko, jeszcze bede chodzil na pewno i wszystko sie zobaczy jednak zarobilismy duzo wiecej w te 2h niz na dt.

Mieliscie farta po prostu polataj ze 100 i zobaczysz xD ja potrafie 15 dziennie robic czasem jest tak ze z 15 azkow 1 biala poleci tylko 🙂

• Like 1
  • Dzięki! 1

Faktycznie miałeś farta byłem wczoraj kilka razy i 0 pereł. Jakieś brochy metale co drugi i tyle. Słabo... 

Kulfiasty ma rację że wbijajac wyższy lvl ciężko zarobić. 

• Like 1

Byc moze lvl ma wplyw na to jaki jest drop z azka na tyle, ze znaczaco slabiej dropi w porownaniu do 75 lvl. Ja bylem przedwczoraj tez na 4 azkach i zadnej perly.

lvl aktualnie nie ma żadnego wpływu na drop z katakumb, było to zmieniane jakiś czas temu