Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Covid19

Naprawa DT

Recommended Posts

Bylem na dt juz ogolnie mysle, ze z 15 razy, przez te 15 razy 2 razy zbugowalo sie ono i to dwa razy na pietrze z kluczami, jak dla mnie nie jest to przypadek, musza zostac wprowadzone pewne zmiany wedlug mnie poniewaz totalnie zabieraja chec do robienia tego dungeonu. Pierwsze, drugie, trzecie, czwarte, piate, szoste pietro jest dobrze zrobione, nie mam tutaj z nimi wiekszego problemu. Siodme i osme pietro to jednak jak dla mnie sa totalnie zle zrobione. Po pierwsze na siodmym pietrze skrzynia z metina powinna dropic do eq, to samo powinno byc zrobione z mapa jednak skrzynia jest najwazniejsza, kilka sekund na zebranie jej z ziemi powoduje czesto wywrocenie sie na skorupke chyba, ze jest sie wp na 90 lvl. To powinno zostac zmienione, dla mnie to jest tak oczywiste, ze dziwie sie, ze nie zostalo to jeszcze zmienione, chociaz na tym pietrze nie uswiadczylem przynajmniej bugow. Osme pietro to juz jest wyzszy poziom zlego wykonania jakiegokolwiek dungeonu. Silnik gry nie radzi sobie z 3 miliardami mobow co powoduje cholerne lagi ktore z kolei powoduja wywrocenie sie na skorupke tak jak w przypadku metinow. Jest to masakrycznie wkurwiajace gdy bijesz moby, trafiasz w nie ale dostaja dmg co 10 hit, nie odnawiasz sobie zycia i sie wywracasz, tutaj nawet jakbym mial 2k defa tym boddym i eq na 90 lvl to bym sie wywracal. Nie rozumiem zupelnie takiego czegos, skoro silnik gry nie radzi sobie z tyloma mobami nalezaloby zredukowac ich ilosc powiedzmy o polowe i przyspieszyc ich resp rowniez o polowe, byloby w 80% po problemie. Na tym pietrze raz doswiadczylem buga w postaci nie przeniesienia dalej po przeciagnieciu klucza, to bylo mniej wiecej 8-10 dt ktore robilem. Dzisiaj z kolei dropilem klucz z innym graczem przez 40 minut, nie dosc, ze mobow zrespilo sie jeszcze wiecej z jakiegos powodu, po prostu bylo ich wiecej niz odrazu po wejscu to nie wydropilismy klucza, po 40 minutach nie wydropilismy klucza, jesli to nie byl blad to musialem miec niezmieskiego pecha biorac pod uwage, ze w 80% klucz dropi z 1/2 respa. Nastepnym problemem dt jest wbijanie w scianie przez skile bosow. Bylem dzisiaj raz na smierci, zostalem wbity w sciane, potem gracz ktory byl ze mna to samo sie stalo. Wczesniej jeszcze rowniez zostalem wbity w sciane. Czy to jest na prawde takie trudne, zeby naprawic wbijanie w sciane przez bosow? Byc moze tak, nie znam sie na tym jednak to jest najmniejszy problem, osme pietro to zart i nie bede robil dt do momentu az nie zostanie ono zmienione. Poniewaz sie to, totalnie nie oplaca i mija z celem a do tego jest skrajnie nieprzyjemne.

• Haha 1

Ale ja nwm czemu przypiepszasz sie do dropu skrzynek w dt skoro na 90% serwerach leca na ziemie 

Akoro padasz podnoszac je proponuue odlurowac spota tp i nawet lagow nie bedziesz mial 

Nie ineteresuje mnie co jest na 90% serwerow. Jesli cos jest spierdolone powinno byc zmienione nawet jesli ma to byc na 99% serwerow. Nie bede odlurowywal spota bo nie spot tu jest problemem akurat na tym pietrze tylko na pietrze osmym a tam juz sobie spota nie odluruje + to nic na lagi nie da.

Zacznijmy od tego, że źle numerujesz piętra w dt. 8 piętro to poziom z riperem, a nie kluczami bong-in 🙂 co do lagów, to nie raz rekreacyjnie wybieram się na dt i jakoś problemów nie mam, żaden ze znajomych również na nic się nie skarżył, może problem jest po Twojej stronie? A tym że skrzynki powinny lecieć do eq to już w ogóle rozwaliłes system 😂 może od razu niech leci prawidlowa mapa i tyle 😂 to tak samo jakbyś chciał, automatycznego picka itemow z metka. 

Zrobiłem ostatnio około 30 razy DT i jedyne z czym się zgodzę z założycielem tego tematu to, że zdarza się czasem na wyższych piętrach, że moby nie dostają dmgu z hitów przez pierwsze chwile i trzeba je uderzyć o kilka razy za dużo. Bywało to frustrujące, co do reszty nie doświadczyłem podobnych nieprzyjemności. A co do tego, że mapki lecą na ziemie to przecież normalne.

• Like 1

Dobra, spodziewalem sie tego. Nie ma to sensu, jesli chcecie tkwic w metinie z 2011 roku nie dla balansu i zawartosci tylko dla pomyslow z poprzedniego dziesieciolecia i toporonych rozwiazan to nie ma co sie klocic. Widoczenie nie widzicie problemu w sytuacjach gdzie dla mnie ten problem jest, na szczescie wszystkie te problemy rozwiazuje inny serwer, ktory jest swoja droga najpopularniejszy w Polsce. A dobre rozwiazania typu skrzynia wpadajaca do eq maja bez watpienia na to wplyw. 

Ps. Na dt chodze z bratem i ma dokladnie to samo co ja. 

• Haha 1

2 godziny temu, Zybson napisał:

Zacznijmy od tego, że źle numerujesz piętra w dt. 8 piętro to poziom z riperem, a nie kluczami bong-in 🙂 co do lagów, to nie raz rekreacyjnie wybieram się na dt i jakoś problemów nie mam, żaden ze znajomych również na nic się nie skarżył, może problem jest po Twojej stronie? A tym że skrzynki powinny lecieć do eq to już w ogóle rozwaliłes system 😂 może od razu niech leci prawidlowa mapa i tyle 😂 to tak samo jakbyś chciał, automatycznego picka itemow z metka. 

Byc moze zle ponumerowalem, to, bez znaczenia. Nie, nie powinna leciec nie wiem czemu to zakladasz ale chyba nie rozumiesz mojej wypowiedzi zbytnio. Swoja droga riper i niebieska smierc powinni byc mocniejsi bo niebieska smierc na 61 i 65 lvl we dwoje na postaciach srednio rozwinietych to troche zarcik. Takze nie absolutnie nie chce ulatwien z tym, ze mapa wpadajaca do eq to nie ulatwienie, to usprawienie rozrywki, nie podalem tutaj zadnego ulatwienia.

2 godziny temu, Zybson napisał:

Ty tak poważnie? Masz 99 lvl i nawet nie wiesz na którym piętrze jest riper? Riper jest na 9 piętrze, a klucze na 8. Widać, że na pl nie grałeś i nigdy nie chodziłeś na zarobek na siódme piętro.

Ale tu sie niema co goraczkowac to niestety urok tej gry. Skrzynki z metkow zawsze sie podnosilo. Jesli to dla ciebie problem to znajdz rozwiazanie. Ja zostawiam swojego bodego na spacji i biore bufa ktory te skrzynie podnosi. Co do lagow owszem czasami sa odczuwalne. No ale nie wiem czy to z winy serwa czy cos po mojej stronie bo sa najbardziej zauwazalne wlasnie na mapkach. Temat rzeka bo widze ze i tak sens sensem spadlo na to ze drop jest ciulowy bo chodzicie we dwoch i ja lejecie. Wybac nikt nie pisal ze smierc bedzie petarda.. Trzeba ja raczej uznawac jako bonus za szkate ripa z ktorej i tak niema juz zarobku. Ps. Bedac 4 razy na smierci pod rzad 3 metale i dopalki. To tak zle za 2 min na jedna smierc?. Pozdrawiam

1 godzinę temu, lubiegdygram napisał:

Ty tak poważnie? Masz 99 lvl i nawet nie wiesz na którym piętrze jest riper? Riper jest na 9 piętrze, a klucze na 8. Widać, że na pl nie grałeś i nigdy nie chodziłeś na zarobek na siódme piętro.

Jest parter i 8 pięter, radzę uważnie czytać komunikaty 🙂

Nie, drop nie jest glownym problemem. problemem sa bledy, bugi, zle rozwiazania. Da sie to naprawic w metinie, nie zawsze naprawic, czesto mozna te bledy ominac wprowadzajac inne rozwiazania i mam na to przyklad jednak nie wiem czy mozna pisac tutaj nazwy serwerow innych niz Gromo takze nie bede pisal