Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
cudaqu

Katakumby/broszurki

Recommended Posts

Pytanie do administracji czy na katakumbach ruszany byl cos drop broszurki??? Bo szczerze od paru dni praktycznie wogole niewypadaja ani z charona ani z tatara o azku juz niewsponne ...Nie tylko ja mam taki problem inni gracze to samo, na palcach mozna policzyc ile osob lata na azraela i chyba kazdy ma taki odczucie co do dropu

• Przykro Mi 1

dokładnie, od jakiś kilku dni wydropiłem 2 brochy, obie z Azka. Gdzie wcześniej leciały średnio jedna broszka na 2 runy

Panie Panowie witam ponownie... odbylem dzisiaj 9 wspaialych podrozy na azraela . z czego drop jest nijaki wow 1 redka i 2 broszki ze jak ?. byla mowa nieraz gdzie mam zarabiac na 90 lvl ? dungeony brak. drop azrael brak. wspierajcie dalej 35 lvl ktore bija wszystko przy wiekszym dropie . pozdrawiam 

ps. panowie na lvl 85 + serwer sie dla nas skonczyl

Kuflasty to i tak miales farta ja bylem 10 razy wyszedlem bez zadnej perly i uwaga z 1 broszurka !!!!! Potym sie wkurw.... i wylaczylem kompa xD

22 godziny temu, Kuflasty napisał:

Panie Panowie witam ponownie... odbylem dzisiaj 9 wspaialych podrozy na azraela . z czego drop jest nijaki wow 1 redka i 2 broszki ze jak ?. byla mowa nieraz gdzie mam zarabiac na 90 lvl ? dungeony brak. drop azrael brak. wspierajcie dalej 35 lvl ktore bija wszystko przy wiekszym dropie . pozdrawiam 

ps. panowie na lvl 85 + serwer sie dla nas skonczyl

22 godziny temu, cudaqu napisał:

Kuflasty to i tak miales farta ja bylem 10 razy wyszedlem bez zadnej perly i uwaga z 1 broszurka !!!!! Potym sie wkurw.... i wylaczylem kompa xD

Zgadza sie. Czyli ani nie warto Expic, ani dropic... a szkoda... a nawet jesli juz dropisz to lepiej dla siebie, niz na sprzedaz bo to ciezko zeby zeszlo chyba ,ze ustalisz niekorzystna dla Ciebie cene lub polowe wartosci to wtedy moze zejdzie (smiszna sytucja miala miejsce gdzie wystawilem przypadkowo 100 zmianek w 2 pakietach. jeden pakiet 100 za 110kk a drugi za 11kk, braklo mi zero ale i tak nikt tego nie kupil 😄 )

Pozdrawiam