Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Rain

Event letni 2020

Recommended Posts

no to pieknie, jest swiatelko w tunelu.

• Haha 1

2 minuty temu, 8sjdukwq napisał:

ALE DALI EVENT XD

z tego co zauważyłem ty gościu tylko wszystko krytykujesz i podjudzasz lud powiedz mi kim ty ***** jesteś i dla kogo pracujesz

• Like 1
  • Haha 1

5 minut temu, 8sjdukwq napisał:

ALE DALI EVENT XD

Co jest nie tak?

Skończyłem gre po evencie wielkanoc ale chyba pora wrócić na evencik letni 😄 oby drop sie zgadzał

16 minut temu, Psycho napisał:

Bez obrazy ale jak dla mnie to wyglada dość skromnie i ja tu widze tylko nowego dunga a po sprawdzeniu kazdego waszego dunga to sa one średnie i boje sie ze tutaj bedzie podobnie liczylem ze wraz z tym letnim eventem wejdzie cos tak grubego jak Gesslerowa 😄 typu ewent z prawdziwego zdarzenia opisany dokladnie z grafikami przedstawiajacymi lokacje/drop a nie tylko kilka mobków czy kostiumy a do tego jakiś balans np postaci czy dropu lub dajacy np możliwosc przerabiania butów i nie ukrywam liczylem tez po cichu ze bedzie do tego jakaś sztos reklama zapowiedziana przez YTubera który zrobi serie i pogra dlużej niz 3-5 odcinki może wymagam za duzo ale ten server potrzebuje tego by nie bylo sytuacji ze ludzie sa tylko od eventu do eventu by sprzedac yangi i pójść z tym hajsem na inny server 

Cos tez chyba bylo mowione o poprawieniu dropu z dungow bossow smierci itp, ale to moze z biegiem czasu. Nie wiem tak przypuszczam, wszyscy tutaj zyjemy przypuszczeniami. 

Ale tak czy siak cos sie ruszylo. Wiem, ze kazdy bedzie mial oddzielne zdanie ale moze warto dac szanse a Ci, ktory to nie pasuje to nie musza naprawde tutaj grac (i nie mowie o Tobie, zebys zle nie zrozumial:D)

Dla mnie fajnie bo ja i tak uwazalem ze grac bede bo gram 4fun, fajny stary klimacik. Przykro by bylo gdyby to tak szybko padlo. Tez licze na wiecej, poczekamy zobaczymy 😄

Byle by sie Bull tez odezwal, dal znac, ze zyje 😛 a nie tylko wchodzil popatrzec a niestety kazdy wyciaga wnioski jakie wyciaga, poniewaz my nie wiemy co jest powodem jego nieobecnosci jak i ReiNa przez pewien okres czasu i dalej nie wiemy, dlatego kazdy wyciagnal taki wniosek, ktory zostal wyniesiony z innych serwerow, ktore podobnie konczyly 😛
Czasem mogli by dac częściej te raty a nie tylko co miesiac na 2 godzinki 😛 (duzo ludzi z tego wtedy nie korzysta bo nie jest to w ogolnodostepnych godzinach i gdyby nie L4 pewnie bym nawet dzis sie nie dowiedzial o evencie i nie skorzystal bym z rat, o ktorych tez bym nie wiedzial bo nawet nigdzie nie byla napisana informacja o takowych poczynaniach)

Ja jestem za i czekam do 15 😉

16 minut temu, Psycho napisał:

by sprzedac yangi i pójść z tym hajsem na inny server 

no przez ta nieobecnosc i ucieczke topki warto zauwazyc jak bardzo cena yangow spadla 🙂 a to kolejny czynnik wplywajacy na gospodarke.

Event Zacny bd 😄

A tak P.S

Zastanawialiscie sie czemu nie ma skinow/kostiumow na bron ??

Chodz pewnie juz na to za pozno by zrobic jakiegos innego dunga ale fajnie jakby był... I z niego tylko drop tych nakładek na broń... Zacznijmy ze nakładki byly by rozne bo wachlarze 2 reczna etc... to pvp i pve ^^

pvp 10 lud + siła zrecznosc int +15 i 3 x jedna bron np dworeka taka

pvm i 10/15 potwory 30/50 wart 😄
Była by kosa 😄

1 godzinę temu, ZAWAD napisał:

Event Zacny bd 😄

A tak P.S

Chodz pewnie juz na to za pozno by zrobic jakiegos innego dunga ale fajnie jakby był... I z niego tylko drop tych nakładek na broń... Zacznijmy ze nakładki byly by rozne bo wachlarze 2 reczna etc... to pvp i pve ^^

Była by kosa 😄

Dla mnie bez sensu 😜  za duży odpał 🙂 

5 godzin temu, ZAWAD napisał:

Event Zacny bd 😄

A tak P.S

Była by kosa 😄

Żadnych nakładek na broń - nie róbmy syfu z klasycznego serwera. Juz wystarczy że są kostiumy i wierzchowce z eventów. 

Co do samego eventu to zapowiada się fajnie. 

• Like 1

Jeśli chodzi o nakładki i ich dodanie na broń to zgodziłbym się TYLKO pod warunkiem ,że nie dawałyby ŻADNYCH bonusów, tylko wygląd. Po co psuć oldschool jaki mamy na gromo?

8 godzin temu, ZAWAD napisał:

• Like 1

2 godziny temu, Xardas napisał:

Żadnych nakładek na broń - nie róbmy syfu z klasycznego serwera. Juz wystarczy że są kostiumy i wierzchowce z eventów. 

Co do samego eventu to zapowiada się fajnie. 

dokladnie tak, zadnych nakladek na bronie.... jedynie bez bonusow *do przemyslenia*. Potem beda chciali szarfy jeszcze 😄

Żadnych nakładek !! Gromo jest klasycznym serwerem z lat 2k9 i tego się trzymajmy jak chcecie nakładki i inne pierdoły to sobie sami priva załóżcie i się bawcie do woli.. Pozdro

• Like 2

6 minut temu, Psycho napisał:

jesli sie tak trzymamy klasyki to co tu robią dungi? wielbłądy ? kostiumy plażowe? ohhh ty slodki hipokryto 🙂 a co do innych pierdół to wprowadzili grote przerabianie broni i zbroi a gdzie buty? kurcze gdyby kazdy tak reagował jak ty na słowo "nakładki" w sprawie balansu to ten server faktycznie był by bez skazy 🙂 

Okej może masz troche w tym racji, ale event przypomnę będzie trwać miesiąc czasu a nie na stałe. Muszą wprowadzić chociażby dungi aby zachęcić ludzi do gry na tym serwerze. Większość osób tworzy posty np. na fejsie, że szuka serwera zbliżonego do PL'a bez dodatkowych Szarf, alchemii nakładek i IS'a.. Więc dalej jestem za tym aby nie dodawali niepotrzebnych rzeczy.. 

• Like 1

Dnia 5.07.2020 o 23:10, Rain napisał:

Event Letni 2020 rozpocznie się w dniu 15-17 lipca i potrwa przez 30 dni

8 godzin temu, Fee1ThePower napisał:

@Rain ??

Mamy czas do 17 lipca 🙂

• Like 2
  • Haha 2
  • Nie rozumiem 1