Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
KeyToi

Balans

Recommended Posts

Ja bym proponował żeby na stronce głównej napisać dla nowych graczy którzy myślą zacząć tu grę (jeśli wgl zaczną...) Żeby grali tylko wp bodziakiem i daggerem no innymi klasami nie ma sensu tu grać bo przy full eq ABS nie które klasy potrafią tyle samo wali z hita co inne z skila po co mają się męczyć i się wkur robisz takiego wp trochę na luda jakieś tam eq z m2 i kładziesz inna klasę z full ABS no to jest chore  ... Ludzie nie grajcie innymi klasami bo to szkoda ino czasu ... Albo usuńcie każda inna klasę tylko zostawicie te 3 i w tedy będzie każdy zadowolony 

• Haha 3

Zawsze ciężko rozmawiać o balansie jeśli nie mamy dostępu do dwóch równie wymaxowanych postaci.

W obecnej sytuacji największym problemem jest mała ilość bloku ciosu możliwa do uzyskania a co za tym idzie Sura WP / Body potrafi hitami bić po 3-4k ( tyle co ze skilli ). 
Nawet ninja która sztyletami bije o wiele szybciej potrafi hitać po 2k+.
Propozycja? 
- buty qilina (20% bloku na +9) do wytworzenia z butów feniksa+9
- helm na 90lv z 15%bloku + jakiś dodatkowy bon (ludzie/potwory/max pż)
- kd+5 ale to jak wiemy nikt niechce bo psuje trochę klimat 😜

Drugi problem to zbyt mały dmg magiczny.
Propozycja?
- roski 60-120 wartość magicznego ataku
- kd antymagii
- zwiększenie wartości magicznego ataku w broniach ?
Z tym, że tutaj łatwo przesadzić bo osobiście nie uważam, że BM jest słaby obecnie (w sumie tylko kiedy dostanie rozproszenie ). A taki dagger czy mental na rozpro bije caly czas tyle samo.

Ogólnie po ostatnich patchach postacie magiczne nie zyskały wiele za to dagger dostał boosta chmurki mimo, że go nie potrzebowal bo wystarczy pozbyć się rosek 20%.
Animacja sztyletów jest niemalże 2x szybsza co przy hitach ponad 2k jest zbyt OP.

Powtórzę jeszcze raz. TEST BALANSU POWINIEN ODBYĆ SIĘ NA BECIE PRZY WYMAXOWANYCH POSTACIACH ( EQ WYBONOWANE ODPOWIEDNIO ITD).

10 / 12 w broni i tarcza nno 10% ludzi to zdecydowanie za mało a zapewne większość ludzi na takim eq zostaje. 

W obecnej sytuacji uważam, że przy +/-60% bloku role się obrócą i to WP i Body zaczną lament. 

Pomógłbym gdyby była jakaś beta i można by było się pobić z kimś kto ogarnia gierkę ale raczej to niemożliwe.

Pozdro.

• Like 3

18 hours ago, Xardas said:

buty qilina (20% bloku na +9) do wytworzenia z butów feniksa+9

DOBRY POMYSL 

18 hours ago, Xardas said:

roski 60-120 wartość magicznego ataku
- kd antymagii
- zwiększenie wartości magicznego ataku w broniach

BARDZO ZLY POMYSL 

• Like 1

Trump skoro zły pomysł to uzasadnij swoją wypowiedź. Wszedzie widzę jak cos piszesz to jedynie "tak,  nie,  dobry pomysł,  zły pomysł " co w tym ci nie odpowiadało by konkretnie i dlaczego. Jak dla mnie to jakiś pomysł jest skoro balansu odpowiedniego nie ma i nie wiadomo co w tym kierunku dzialane jest. Więc propozycja odpowiednia 

Wiem że te ataki zostały już poprawione ale dalej nie jest to co powinno być 

9 godzin temu, KeyToi napisał:

Wiem że te ataki zostały już poprawione ale dalej nie jest to co powinno być 

Key no dobra ale czy to myślisz przejdzie? Wiem, że się za bardzo w grze nie lubimy ale ten filmik co przedstawiłeś daje dużo do myślenia... Nie wiedziałem, że to aż tak wygląda.. Może dlatego, że właśnie gram postacią fizyczna nie magiczna. 

A no tak np taki archer to wcale nie bije 15k na zadymach. ;/ A BM wcale nie ma ochronki która robi keytoiowi eq wojenne xd (Jak schodzi mu ochronka hity z 1k zamieniają się na 3-4k hit :P).

jakby co on ma 68 na luda xd (max to 92) + dreda średnio bym dał jako przykład. Szaman jakby co może bić nie tylko ze skilli a przy tym że nikt abs nie ma  bije takim wachlarzem czy dzwonkiem po 3-4k 🙂
Zresztą o dmg mówi gość co ma na mentalu rzut kometą na M xD

Dnia 7.07.2020 o 21:19, KeyToi napisał:

Ja bym proponował żeby na stronce głównej napisać dla nowych graczy którzy myślą zacząć tu grę (jeśli wgl zaczną...) Żeby grali tylko wp bodziakiem i daggerem no innymi klasami nie ma sensu tu grać bo przy full eq ABS nie które klasy potrafią tyle samo wali z hita co inne z skila po co mają się męczyć i się wkur robisz takiego wp trochę na luda jakieś tam eq z m2 i kładziesz inna klasę z full ABS no to jest chore  ... Ludzie nie grajcie innymi klasami bo to szkoda ino czasu ... Albo usuńcie każda inna klasę tylko zostawicie te 3 i w tedy będzie każdy zadowolony 

ToiToi roski 20% na magię prędzej czy później się skończą. Twoje postacie są dobre tylko wtedy, kiedy nie musisz tankować obrażeń lub na graczy bez eq...  

Na BM mimo tego że nie posiadasz eq wojennego to ochronka daje ci mega dużo absu, i kiedy ubierzesz swoje 4bonowe itemy i jakims cudem wykrecisz 60%miecze + założysz  pożyczoną sokolą to trytonem 12/10  z duchowego bije w granicach 3.5k. (Przy prawie full odpale)Także skończ już plakac o jakiś balans bo w metinie nigdy nie było i nie będzie balansu. Jeśli kiedykolwiek będzie coś robione w tym kierunku, to przede wszystkim ochronka musi zostać osłabiona, bo jeśli BM ma naprawde dobre eQ do tego swiety +9 to idzie dobrze sie pobawic nawet przy aktualnym "balansie"

Beczysz o ten balans odkąd kupiłeś bm'a, ale jednoczesnie zapomniałeś  że trzeba mieć skończoną postać i wybonowane eQ żeby poruszać takie tematy..

Obsrancu z kometą na M.

Wy macie w główkach źle i tyle o balansie zaczolem temat kiedy nie miałem jeszcze BM po 2 przecież na testowy serwerze gromo jak sprawdzali postacie to wyszło że balansu nie ma ....a balans da się zrobić bo na innych serwera jakoś jest to ogarnięte i tyle w temacie a poza tym nie będę ci tłumaczył bo i tak tego nie zrozumiesz bo widzę że na ten temat wypowiada się gildia która nie wiedziała jak się idzie w grocie na wróżke więc .... Macie ogromną wiedzie na temat tej gry również pozdrawiam

1 minutę temu, KeyToi napisał:

Wy macie w główkach źle i tyle o balansie zaczolem temat kiedy nie miałem jeszcze BM po 2 przecież na testowy serwerze gromo jak sprawdzali postacie to wyszło że balansu nie ma ....a balans da się zrobić bo na innych serwera jakoś jest to ogarnięte i tyle w temacie a poza tym nie będę ci tłumaczył bo i tak tego nie zrozumiesz bo widzę że na ten temat wypowiada się gildia która nie wiedziała jak się idzie w grocie na wróżke więc .... Macie ogromną wiedzie na temat tej gry również pozdrawiam

Czemu wszystkich wrzucasz do jednego wora?  Na testowym serwerze musiałeś mieszać wszystko od 0... A to zajmuje trochę czasu. Ja ci zasrancu mówie że roski 20% na magię się skończą A na te chwilę bm bije normalnie...  adekwatnie do posiadającej mega silnej ochronki. Nagrać ci film ile prawdziwy BM jest w stanie ustac na zadymce oraz ile może wycisnąć z sferki przy aktualnej sytuacji? 

A nagrywaj sobie co chcesz  nie rusza mnie  to wgl ... Poza tym nie jest to tylko moje zdanie że coś tu jest nie tak ... 

wypowiem sie tylko tak - moje doswiadczenie z balansem bo bralem udzial na Globalu. Wszyscy chcieli balans pvp przedewszystkim. Jak GF juz zebral info cale, zbalansowali cala gre... tak bardzo ze polowa graczy uciekla 😄 bo balans dostaly postacie ktore tego nie potrzebowaly a tylko popsulo rozgrywke teraz (sam ucieklem przez balans z PLa) Balans jest jak w League of legends, Probuja ale im nie wychodzi za kazdym patchem i jakas postac jest broken. I tutaj to samo jest 🙂 a w grach MMORPG czesto sie zdarza ze postacie Szybkie(w metinie body) sa 'broken'.

Rohan Online- nastepna gra gdzie rasa Human berserk(jak sie nie myle dawno temu gralem) byl broken gdzie wlaczala skilla i skill dawal 400% do szybkosci ataku.