Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
DjKetraB

BALANS POSTACI ! ! !

Recommended Posts

Jeśli ktoś ma pomysł na balans postaci piszcie śmiało w komentarzach pod tym postem.

Ja osobiście mam do was pytanie: czy usuwamy zmniejszenie dmg w większej odległości? ( Z każdej odległości bijemy tyle samo?)

Piszcie propozycje w komentarzach, chcemy zrobić to raz a idealnie 😄

• Like 1

Zrobić to raz a idealnie co ty piszesz chłopak 🤣 do tego balans pvp nie macie już pomysłu polecam reklamę i polecam także nowych GM-ow takich aktywnych nie byle jakich żeby tylko być GM. Jak pamiętam początki serwera Natalka to bynajmniej podchodziła z klasą. I odeszla z Klasą Veltur też a Virus ? Siedzi siedzi i nic tylko siedzi rola SGM a mało co go widać pracujesz? Ok oddaj komus godnemu posadę bo nie ma sensu żebyś był GM a nie był aktywny. Ketrab? Coś tam z początku się wychylił ale też tylko na pokaz teraz wchodzi a wy jeszcze akceptujecie pomysły typu balans masakra. 

• Like 5

W sumie to z grubsza popieram przedmówcę. Tzn. op'a akurat szanuję, bo trochę na serwerze jednak siedzi, ale co do pomysłu balansu postaci, to nie tędy droga ;d
Tutaj potrzebny jest właśnie większy nacisk na reklamę i na utrzymanie graczy - siedzę na serwerze po kilka godzin dziennie, i nawet jak w ostatnich tygodniach były już takie okresy, iż miało się wrażenie, że tych graczy jest nieco więcej, to znikali oni po 1/2 dniach.

Jak jest na serwerze, to myślę, że każdy widzi.. mocno wieje pustkami, a czat przez większość czasu jest po prostu martwy. Już nawet człowieka nie cieszą niewybite respy metków, best. kapitanów, czy bossów, które teraz zdarzają się nader często.

Jeśli więc chodzi o balans postaci, to myślę, że to po prostu nie ma sensu gdy i tak praktycznie nie ma się z kim bić. Tutaj potrzebna jest reklama, aktywna administracja (np. dodatkowy GM i TuT (btw od dawna nie ma żadnego jakby ktoś nie zauważył)) i może jakieś mini eventy, które by nieco zaangażowały graczy - np. poszukiwania GM'a.

Podsumowując: ratujcie Gromo, bo smutno to na chwilę obecną wygląda.

• Like 2

Również uważam, że balans postaci to teraz rzecz drugo(trzecio?czwarto??)rzędna. Jak wyżej -  tu potrzeba niestety większych zmian w administracji (jej składzie albo przynajmniej jej podejściu do graczy) bo serwer kozak, ale ileż razy można załamywać ręce nad tym co admini robią (lub też raczej czego nie robią :x). I dokładnie jak Fee1ThePower napisał: można zauważyć pojedynczych nowych graczy, którzy mają mnóstwo pytań i potrzebują pomocy, jednak nie ma nawet na serwie TUTa, który by tej pomocy udzielił. Ja się staram pomagać jak mogę (nie raz zdarzyło się, że specjalnie zrobiłam i wybonowałam eq dla takiego świeżaka xD) ale rzadko się zdarza, żebym widziała w grze takie osoby dłużej niż 2-3 dni.
Także wracając do tematu, jeśli chodzi o balans postaci - NIE TEGO NAM TERAZ KURDE TRZEBA.

• Like 1

6 godzin temu, Lfs napisał:

Zrobić to raz a idealnie co ty piszesz chłopak 🤣 do tego balans pvp nie macie już pomysłu polecam reklamę i polecam także nowych GM-ow takich aktywnych nie byle jakich żeby tylko być GM. Jak pamiętam początki serwera Natalka to bynajmniej podchodziła z klasą. I odeszla z Klasą Veltur też a Virus ? Siedzi siedzi i nic tylko siedzi rola SGM a mało co go widać pracujesz? Ok oddaj komus godnemu posadę bo nie ma sensu żebyś był GM a nie był aktywny. Ketrab? Coś tam z początku się wychylił ale też tylko na pokaz teraz wchodzi a wy jeszcze akceptujecie pomysły typu balans masakra. 

Veltur odszedł z klasą 😂😂

Ja myślę, że trza zbanowac kilka osób z DragonArmy bo jest ich za dużo i są za silni, tak dla zasady. 

A tak btw. też myślę, że najpierw pasuje administracje obudzić. Chodzi tylko o Bulla ale jak właściciela wycyckac? On predzaj nas wycycka. Może byśmy jakąś premie dali za dobrze wykonane zadanie. 😂 Może to ich zmotywuje 👍 pół zartem, pół serio. 

20 minut temu, LadyAbii napisał:

Veltur odszedł z klasą 😂😂

Tak odszedł z klasą, bo na wojennego go nie było stać 😂😂

15 minut temu, ZjemCiKlapki napisał:

alex kto ci z DragonArmy nie pasuje ? 😄 ja? 

To był żart 😄 co bym nie zrobił jak się nie ubrał i tak wejdzie Light i jak bym się odpalil to nic nie dajexD między niektórymi graczami jest przepaść. Nawet nazywanie innych dropami bo mamy mniej możliwości  na rozwój xD chodzi o itemy pod niebiany itp. Z drugiej strony latasz 42 lvlem bijesz 60 to Zara loga na 99 lvl i leje tego mnie, zamiast 4fun się pobić xD nie mam nic do nikogo ale niektórzy zero dystansu do innych nowych graczy a co dopiero poczucie humoru (bo przecież on ma 99lvlxD) 

Przykładowo lejesz się (nie pvp) 1 vs 1 w jinno. Zawodnik dragon army przegrywa.To nie. Nie będzie ktoś z Dragon przegrywał xD więc leci 2,3,4 z dragon army żebym przypadkiem nie wygrał. Trochę takie słabe. Na koniec napisze "klasowiec" "drop" 

Szanuje ta gildie za wytrwałość i graczy oraz integrację 😄 ważne że grają, gramy. To nas jedynie łączy - że gramy i jakąś mini rywalizację tworzymy (7vs1)xD  dla mnie to przynajmniej wyzwanie 😂👍

Balans to trzeba było robić jak się chłopaki z topki tłukły na 4 gildie dzień w dzień, a nie jak nikogo nie ma już

• Like 5
  • Haha 1

Myślę że balans postaci to mimo wszystko dobry pomysł, nie ma się co długo zastanawiać, nerf Ostrza i Aury, buff Zwiększenia Ataku oraz Buffów, zmniejszenie obrażeń z hitów na Daggerze który też mocno bije, podbicie Szamana Smoka pod hity i wzmocnienie postaci magicznych ale tak jak Panowie mówię, zastanówcie się najpierw nad zatrudnieniem dwóch nowych administratorów lub kilku TUT, reklama, reklama i powinno być dobrze, co by się nie działo będę grał bo tylko tutaj odnalazłem ten klimat który długo szukałem, trzymamy za Was kciuki droga Administracjo, dobre czasy jeszcze przed nami! 🙂