Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BuLL

Opinie, propozycje, ogólnie o serwerze

Recommended Posts

Chciałbym jedynie żeby ktoś dał jakikolwiek odzew od administracji. Jakikolwiek. Cokolwiek. Dostałem jedynie wiadomość tydz temu że zostanie wgrana poprawka, która w rzeczywistości nic nie zmieniła. Chodzi o słowo... Bo jeśli jak ma być to ja do wieczora zdążę sprzedać all konta i eq i zmienić serwer a tak to jak głupi czekam na wyrok 🙂

Polonisto bo umiem się wysłowić? Nie rozumiem... Ktoś mnie poucza o kulturze a tu jakąś Panienka wyskakuje z takim postem. To że Ty nie znasz zasad pisowni, a ja znam nie znaczy, że możesz takie rzeczy pisać. Nie wiem komu by się bardziej przydała lekcja kultury. Od 9.05 czekam na jakiekolwiek info(5dni)Dziękuję i również czekam na rozwiązanie sytuacji.

Dobra łatka weszła a ja dalej bez różnicy na DT . Także może moja wina jest jednak, nie wiem....  ja już odpuszczam i zmieniam serw 😛 Miło nie było. Szkoda

Co z TURNIEJEM PVP      ODBĘDZIE SIĘ    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Może zaprosicie jakiegoś większego YT? Serwer jest mega, ale reklamy nie ma. Potrzeba jest ludzi którzy będą dropic zmianki itp., bo tego nie ma na rynku. A jak jest to ceny są takie, że się nie chce nawet patrzeć. Dodał bym też jakąś wyprawę na mniejsze lvle bo nuda jest tylko dropic na metkach azrael dt. Wszystko spoko, ale nawet nie ma kolejnych ekip. Są TrzePaki, DragonArmy, Dywany. To wszystko, a fajnie byłoby gdyby powstały jeszcze z 2-3 gildie, które by rywalizowały. Tylko bez osób które zachęca do gry no to niestety. A jak na tak długi czas to ludzi i tak jest, tylko bez większej rywalizacji. Pozdrawiam

• Like 1

12 hours ago, Mefedronka said:

Może zaprosicie jakiegoś większego YT? Serwer jest mega, ale reklamy nie ma.

Prawda, musi byc duza reklama 

• Like 1

@Alex 15 maja dodałeś post a ty dalej siedzisz? Które to już twoje pożegnanie z tym serwerem? 🙂 Czyżby sentyment? 😄... 

A tak wracając do twojego ostatniego posta który dodałeś to masz racje w 100% ten serwer moim zdaniem również powinni oddać komuś innemu albo zamknąć w cholere.

Dają ludziom nadzieje dodając kolejne Dungi i kolejne eventy które nie są realizowane z terminem zapowiedzi a ludzi jakoś nie przybywa. 

Moja propozycja to odgrzać kotleta i odpalić nowego serwa GromoV2 lub coś w ten deseń, żeby serwer był na starym silniku bez zbędnych syfów typu Alchemia i szarfy.

Także droga administracjo warto pomyśleć coś w tym kierunku, szybka grafika odnośnie planowanego startu odświeżonego serwa, nagłośnienie na fejsie, prezentacje i już ludzi zachęcać. 

- Rain = zgadzam się w 4 literach ma wszystko pokazał to ostatnimi czasy na organizowanych konkursach OX.

- BuLL = To tylko człowiek od czarnej roboty i dzięki niemu jeszcze ten serwer oddycha pod aparaturą (aktualizacje,eventy,dungi).

- ViruS = Człowiek tylko od udzielania sie na SB na forum oraz banowaniu graczy używających dopalaczy.

-KetraB = Pokazał się na samym początku z bardzo dobrej strony organizując różne Streamy, wypady na DT częstą aktywnością w grze, komunikacją z ludźmi po prostu chciał się pokazać i to zrobił za co szacun dla niego, lecz także już spoczął na laurach odpisując ludziom, że owszem on dalej tutaj jest lecz kontakt z nim na grupie gracze gromo facebook...? Chyba nie o to tutaj chodzi... 

Dziękuje serdecznie ale musiałem dorzucić troszkę brykietu do tego grilla skoro mamy okres wakacyjny gdyż kiełbasa którą dorzuciłem powoli staje się zimna 🙂 

Pozdrawiam graczy GROMO którzy jeszcze widzą jakąkolwiek nadzieje. 

• Like 4

Dnia 4.08.2020 o 21:52, Alex napisał:

KetraB - juz tez go malo co widac - a jedyny ktory warty tego serwera

Na serwerze jestem codziennie 😛 Nie zawsze jestem na "widocznym" bo zwykle sprawdzam boty... 😄 

• Like 2

6 godzin temu, DjKetraB napisał:

Na serwerze jestem codziennie 😛 Nie zawsze jestem na "widocznym" bo zwykle sprawdzam boty... 😄 

KetraB przestań kłamać zawsze wpisuje ręcznie twój nick i cię nie ma. Przeważnie jesteś na chwilę w granicach 22-23

• Haha 1

I jak możesz sprawdzać boty jak ludzi na serwie nie ma to co ty sobie sam zakładasz konto i banujesz żeby się pokazać. ? 

• Haha 1

Serwer najlepszy jaki grałem, nie ma sie tu do czego przyczepić, Rain pracuje jak mrówka i życzę mu oraz całej ekipie żeby serwer zyskał większą popularność wśród metińczyków. :D.

Pozdrawiam

• Like 1

mogę zaproponować odświeżenie reklamy, coś mało ostatnio ludzi zaczyna grę, przydało by się serwer rozreklamować po youtubie, facebooku i wszystkich rankingach i forach

15 minut temu, Songo napisał:

mogę zaproponować odświeżenie reklamy, coś mało ostatnio ludzi zaczyna grę, przydało by się serwer rozreklamować po youtubie, facebooku i wszystkich rankingach i forach

no własnie o tej reklamie chłopaki piszą cały czas

powinno już coś ruszyć 

ziomek sam reklamował serwerek, ale wiadomo jak to wyjdzie nie mając zadnego przebicia 

serwer ma w luj potencjał tutaj może grać naprawde mnóstwo graczy tylko reklamka i jeszcze raz reklamka

Dodanie skrzynki startowej od 1lvl gdzie nie można nią handlować ani tymi itemami a w niej by się znajdowało:

-losowy wierzchowiec na 7 dni z pieczęci  (czas mija od otworzenia skrzyni)

-rękawica na 15 min (z możliwoscią sciagania i bez możliwości handlu)

-strój i fryzura (na 3 dni od otworzenia skrzynki ,bony w stroju 1k hp,fryz 10 na potwory)

• Like 3

13 godzin temu, Mane napisał:

Dodanie skrzynki startowej od 1lvl gdzie nie można nią handlować ani tymi itemami a w niej by się znajdowało:

-losowy wierzchowiec na 7 dni z pieczęci  (czas mija od otworzenia skrzyni)

-rękawica na 15 min (z możliwoscią sciagania i bez możliwości handlu)

-strój i fryzura (na 3 dni od otworzenia skrzynki ,bony w stroju 1k hp,fryz 10 na potwory)

Bardzo dobry pomysł, szczególnie ta rękawica ściągana właśnie na dość krótki czas (ale może jednak troche więcej niż 15 min?) zamiast dawać zwiększony drop jako bonus konta na 2 czy 3 dni, tak jak było do tej pory. Dodatkowo może jeśli chodzi o jakieś zmianki/dodania to tak jak ktoś już pisał (chyba w innym poście) żeby nie dropiły one z zaprzysiężonych bo jest tam przez to pełno botów. Ustawić dodania tylko z metków na low lvl czy coś, ewentualnie za robienie misji może minimalnie nagrody podbić i dołożyć jakąś małą ilość dodań i zmianek czy czegoś w tym stylu (na tyle żeby pomóc nowym, ale też nie zachęcać ludzi do robienia nowych kont tylko po te nagrody)

• Like 1