Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DaMeD-Damian

Nowe dungi do wy#######

Recommended Posts

Nowe dungi tj. Jaskinia Orków, Siedlisko Plagi są bezużyteczne na serwerze dosłownie nikt tam nie chodzi.

Wiem że to nikomu nie przeszkadza że takowe są na serwerze ale proponuję wprowadzić zmiany, które uatrakcyjnia te dungi żeby do czegoś służyły.

Osobiście przed wprowadzeniem ich na serwer byłem negatywnie do nich nastawiony i miałem rację że będzie to zbędna praca technika.

Pozdrawiam.

• Like 5

O święta racja, tyle że urozmaicenie dropu nic tu nie da moim zdaniem, najlepiej te dungi jakoś sensownie poukładać bo jak na razie to wchodząc tam jest masło maślane (spot,metki potem znowu spot i znowu metki/metek i znowu spot, potem boss a po bosie znowu spot i metki itd...). Ciągnie się jak flaki z olejem a drop swoją drogą nie jest zbyt interesujący bo jeżdżąc na lesie przez 1h więcej nadropie :/

• Like 2

52 minuty temu, AguUskA napisał:

O święta racja, tyle że urozmaicenie dropu nic tu nie da moim zdaniem, najlepiej te dungi jakoś sensownie poukładać bo jak na razie to wchodząc tam jest masło maślane (spot,metki potem znowu spot i znowu metki/metek i znowu spot, potem boss a po bosie znowu spot i metki itd...). Ciągnie się jak flaki z olejem a drop swoją drogą nie jest zbyt interesujący bo jeżdżąc na lesie przez 1h więcej nadropie 😕

Według mnie przebudowanie dungu z orkami zaczynając od wejściówek i kończąc na dropie a ten z plagą do kasacji. 

To nie tylko problem dungów low lv. Tak na prawdę to powyżej 80 lvl jest dopiero padaka. Z reguły na serwerach każdy expił aby zarobek stawał się adekwatnie większy z posiadanym lvl mówiąć ogólnikowo. Prawdę mówiąc nie znam osoby która ma postać 90+ i nie ma dropka 35-55. Osobiście 80% pitosu zarabiam dropkiem low lvl bo katakumby są tak niepewnym zarobkiem ,ze bieganie tam oznacza z reguły strate czasu. Wiadomo hard, ale jakieś wynagrodzenie poświęconych 25-30 minut powinno być a nie po zrobieniu 15 katakumb średnia na jeden wypad wyniosła mi 22kk.  22kk w średnio 28 minut. Wynik po prostu genialny. Jeśli nie dc to w takim razie na czym mają zarabiać 80+ gdy smok to "dung" po ulep a nie zarobek? Brakuje dungeonu 80+, coś nowego, jak również czegoś aby warto było expić powyżej 94 lv

7 minut temu, Kaszalot napisał:

To nie tylko problem dungów low lv. Tak na prawdę to powyżej 80 lvl jest dopiero padaka. Z reguły na serwerach każdy expił aby zarobek stawał się adekwatnie większy z posiadanym lvl mówiąć ogólnikowo. Prawdę mówiąc nie znam osoby która ma postać 90+ i nie ma dropka 35-55. Osobiście 80% pitosu zarabiam dropkiem low lvl bo katakumby są tak niepewnym zarobkiem ,ze bieganie tam oznacza z reguły strate czasu. Wiadomo hard, ale jakieś wynagrodzenie poświęconych 25-30 minut powinno być a nie po zrobieniu 15 katakumb średnia na jeden wypad wyniosła mi 22kk.  22kk w średnio 28 minut. Wynik po prostu genialny. Jeśli nie dc to w takim razie na czym mają zarabiać 80+ gdy smok to "dung" po ulep a nie zarobek? Brakuje dungeonu 80+, coś nowego, jak również czegoś aby warto było expić powyżej 94 lv

Generalnie endgame na tym serwerze jest strasznie słabo rozpisany a najlepszy zarobek to się kręci na 35 lvl.

1 minutę temu, DaMeD-Damian napisał:

Generalnie endgame na tym serwerze jest strasznie słabo rozpisany a najlepszy zarobek to się kręci na 35 lvl.

dokładnie, ogarnięty 35 bijąc bossy/ metiny i dropiąc egzo rady i kamole może w godzine wykręcić 100kk+/-. Gdzie na dungeonach byłoby to nie mozliwe a na pewno powyzej 80+