Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Xardas

Gromo.pl - rocznica serwera!

Recommended Posts

Witam serdecznie!
Część z was może mnie pamięta, część niekoniecznie.

Na początku chciałbym pogratulować administracji wytrwałości podczas prowadzenia tego projektu. Mimo, że zainteresowanie i czynny udział w życiu serwera zapewne nadal kuleje to jakby nie patrzeć jeden z solidniejszych projektów w 2020roku. 
Ludzie niech  sobie piszą co chcą ale prawda jest taka, że Gromo przeżyło wiele pseudo serwerów które wróżyły mu koniec. 
Mimo, że nie gram już w metina to logując się w ciągu ostatnich 2dni zauważyłem, że gracze wracają, są nowe twarze i ogólna aktywność na serwerze wzrasta.

Postanowiłem, że założę ten temat, ponieważ nie spodziewałem się, że taki dzień może nastąpić i z drugiej strony odszedłem bez słowa.

Za okrągły miesiąc tj. 8.11.2020r. stuknie nam rocznica serwera!  @Rain @BuLL

Czy administracja szykuje na ten dzień coś specjalnego dla graczy? Może jakiś konkurs na forum? Bo zauważyłem, że właśnie forum jest rzadziej odwiedzane. Może czas na jakieś konkretne zmiany które dodadzą do gry kolejny element rozwoju. Bo jakby nie patrzeć większość serwera to starzy gracze którzy wrócili i zapewne nie mają co robić. 

Podsumowując cieszę się, że mogłem być częścią tego projektu. Mimo, że nie grałem od startu to wyciągnąłem z niego wszystko co najlepsze i świetnie się bawiłem. 

Pozdrawiam wszystkie ekipy z którymi rywalizowaliśmy jak i wszystkich graczy których spotkałem podczas tej przygody!

Powodzenia!

• Like 7

pamietam jak zaczynałem kiedyś, patrze Xardas z 55 lvl, chodził jak kox ubrany odrazu wiedziałem, że to będzie topka serwera, POZDRAWIAM

z tym konkursem to swietny pomysł, coś przydało by się zrobić, jakaś rocznica, czy coś wielki plus

Xardas logując się teraz potrafiłeś pokazać się na respach i rzucić rozpro takich graczy się szanuje więcej takich 🙂 pozdro 

Administracja rok serwera i zbliżający się halloween pokażcie się z jak najlepszej strony i udowodnijcie ze nie macie tego serwera głęboko w ... pozdrowienia dla wszystkich aktywnych graczy jaki i administracji 

1 godzinę temu, Bardock napisał:

Xardas logując się teraz potrafiłeś pokazać się na respach i rzucić rozpro takich graczy się szanuje więcej takich 🙂 pozdro 

Po prostu byłem ciekaw kto tam sie panoszy po grocie 😄 

Co do samego serwera nie ukrywam, że liczyłem na jakąś akademie 2 miesięczną i fuzję + jakiś update typu Umiejętności pasywne czy coś w tym stylu co nie zmienia klasycznego wyglądu a daje nowe możliwości rozwoju postaci poza EQ.  Może by sie człowiek skusił na zmarnowanie trochę wolnego czasu w okresie zimowym 😄

Swoją drogą kostiumy które są obecnie psują klimat o jaki walczyliśmy od początku. Szkoda, że technicy nie dodali wraz z nimi opcji UKRYCIA KOSTIUMU. 

10 minut temu, Bardock napisał:

Administracja rok serwera i zbliżający się halloween pokażcie się z jak najlepszej strony i udowodnijcie ze nie macie tego serwera głęboko w ... pozdrowienia dla wszystkich aktywnych graczy jaki i administracji 

Przejrzałem forum i niestety aktywność BuLLa się nie zmieniła i ciężko oczekiwać czegoś konkretnego w tej sprawie. Uważam, że akademia wcale nie była by takim złym pomysłem i dała by nowe fundusze na utrzymanie projektu a co za tym idzie motywację do jego rozwoju. 

Co do Akademi nie jestem przekonany pozatym każdy serwer który miał kiedyś Akademi już nie istnieje 😕 proponuje wziąć się w garsc i przysiąść przed komputerem w okresie zimowym i nie grać solo bohatera tylko starać grać się w zespole a serwer odżyje szybciej niż myślicie 🙂 

23 minuty temu, Bardock napisał:

Co do Akademi nie jestem przekonany pozatym każdy serwer który miał kiedyś Akademi już nie istnieje 😕 proponuje wziąć się w garsc i przysiąść przed komputerem w okresie zimowym i nie grać solo bohatera tylko starać grać się w zespole a serwer odżyje szybciej niż myślicie 🙂 

Z tym, że żadna nowa ekipa ani poważny gracz nie przyjdzie w obecnej sytuacji 🙂 Chodzi głównie o kwestie dogonienia topki. Jedyne co to umożliwia to właśnie akademia która była by dopieszczoną kopią obecnego serwera z boostem EXP/DROP oraz konkretnymi Eventami które dałyby możliwość szybszego rozwoju. Myślę, że chętnych było by naprawdę dużo bo nie ma obecnie drugiego takiego serwera jak Gromo.

Zrobiłem research na różnych facebookowym grupach i fanpage'ach to widzę, że każdy wyśmiewa posty o Gromo gdy ktoś zaproponuje tutaj zagrać. A z samych niedzielnych graczy projekt się nie utrzyma. Pytanie czy akademia została by przyjęta pozytywnie przez graczy czy uznali by to za zwykłe wyciągnięcie $$$. 

Aha i nie wierzę w to, że chlopaki nie mają w planach nowego projektu, ba, pewnie już jest coś realizowane tylko pod inną nazwą ( widać to po niskiej aktywności pod względem technicznym).

2 hours ago, Xardas said:

Aha i nie wierzę w to, że chlopaki nie mają w planach nowego projektu, ba, pewnie już jest coś realizowane tylko pod inną nazwą ( widać to po niskiej aktywności pod względem technicznym).

Slaba aktywnosc od pol roku okolo ? wszystko zaczelo sie sypac po evencie wielkanocnym. a Event Wakacyjny ozywil na 1 miesiac. Ale z tego co wiem to przez dodatkowy miesiac dzialal, ale nie wiem czy zapomnieli wylaczyc czy chcieli tak to zostawic. 

Mam nadzieje ze administracja serwera ruszy, bo chetnie bym wrocil do tego ! 🙂

Co tu rzec. Wszystko w rękach administracji, jest lepiej niz było bo udaje się spotkać raina i ketraba online razem gdzie przez ostatnie 2 miechy bywały tygodnie w których ketrab był jedynie 2x w tygodniu. Bull popadł w zapomnienie jak i obiecany balans klas.

Ale pomysł mega i dzięki za przypomnienie

Aktualnie administracja pracuje nad poprawkami od literówek do balansu pvp jak to nie wpłynie na wzrost graczy możliwe jest postawienie s2 a następnie fuzja o ile gracze wyrażą taką chęć. 

oczywiście nie zapominamy o urodzinach serwera 🙂

nie ma jeszcze konkretnych planów na te okazje aczkolwiek coś zapewne się wydarzy

może w pełni dopracowana rozgrywka i działania w kierunku przedłużenia żywotności serwera + do symboliczne wydarzenie w grze byłyby najlepszym upamiętnieniem

aktualnie realizujemy liste poprawek i dodatków które kumulowały się przez cały okres działalności oraz takie które przyszły nam do głowy niedawno

wraz z biegiem czasu i bagażem doświadczeń troszke inaczej widzi się rozwiązania niektórych kwestii

• Like 2

Tak szczerze fajnie, że się pokazujesz, ale takie osądy z Twojej strony są najnormalniej w świecie nie w porządku. My "weterani" nie uciekliśmy z serwera tam gdzie łatwiej. Przeżywamy kryzysy lojalnie, wspierając graczy, kopiąc po dupie administrację, motywując również siebie. O "związki" trzeba dbać, żeby były owoce. Ja nie liczę na bonusy urodzinowe. Nawet jeśli ich nie będzie, zostanę tutaj do końca. Gram dla siebie nie dla innych. Pozdrawiam 🙂😉

• Like 1

5 godzin temu, Rain napisał:

oczywiście nie zapominamy o urodzinach serwera 🙂

nie ma jeszcze konkretnych planów na te okazje aczkolwiek coś zapewne się wydarzy

może w pełni dopracowana rozgrywka i działania w kierunku przedłużenia żywotności serwera + do symboliczne wydarzenie w grze byłyby najlepszym upamiętnieniem

aktualnie realizujemy liste poprawek i dodatków które kumulowały się przez cały okres działalności oraz takie które przyszły nam do głowy niedawno

wraz z biegiem czasu i bagażem doświadczeń troszke inaczej widzi się rozwiązania niektórych kwestii

A ja ci powiem tak szczerze. Jak nikt inny działałeś mi na uzębienie twoim brakiem reakcji na pv. To było kiedyś. Każdy normalny człowiek widzi twoje zaangażowanie . Nic nie musicie udowadniać. Promujcie Gromo równie dobrze jak my gracze i bd dobrze. 😉

P.S. Na urodziny serwera wystarczą szkaty blasku i exp 50% ze 3 dni i bd git.😁

Dnia 9.10.2020 o 20:29, LadyAbii napisał:

Tak szczerze fajnie, że się pokazujesz, ale takie osądy z Twojej strony są najnormalniej w świecie nie w porządku. My "weterani" nie uciekliśmy z serwera tam gdzie łatwiej. Przeżywamy kryzysy lojalnie, wspierając graczy, kopiąc po dupie administrację, motywując również siebie. O "związki" trzeba dbać, żeby były owoce. Ja nie liczę na bonusy urodzinowe. Nawet jeśli ich nie będzie, zostanę tutaj do końca. Gram dla siebie nie dla innych. Pozdrawiam 🙂😉

Jeśli widział, że jest ciężko z iloscią graczy i gra już go nie interesowała lub nie miał czasu, bo można powiedzieć, że ukończył grę zdobywając maksymalny lvl i eq to sobie skończył grę, ale ma prawo się wypowiadać w kwestii serwera, bo co by nie pisać to jest to stary wyjadacz, który zdobył jako trzeci 99 lvl. Coś w tym jest 😉

Dnia 9.10.2020 o 20:29, LadyAbii napisał:

Ja tych kryzysów tutaj 'przeżyłem' wiele - takie miesiąc po starcie, po 3 miesiacach, po pół roku.. Były wzloty i upadki ale kontakt z zarządzającymi serwerem był OK i zawsze udawało się pewne kwestie załatwić. Później już było tylko gorzej.
W te wakacje postanowiłem przestać grać  ogólnie a nie, że sobie poszedłem na inny serwer :]  
Bawiłem się świetnie i jedyne co by sprawiło, że znów bym zagrał dla samego klimatu to s2 i gra bez parcia na topke;)

Grałem od grudnia do czerwca. Bardzo spodobał mi się ten serwer i jego klimat. Problem jest tu jeden- opuszczenie servera. Chcecie miec graczy - z których macie hajs- ale o nich nie dbacie. Teraz macie tego GM-a- Ketraba ? (sorki jeśli źle napisałem)  i fakt gość (widze na grubie FB) sie stara, robi jakieś konkursy czy coś ale też dużo osób go nie lubi- nevermind... ale co z tego - gość pewnie robi to za darmola xD . Nikt inny nie rozwiązuje problemów krytycznych- tak jak było ze szponami z OXa. W sumie to nie były rozwiązywane żadne problemy za moich czasów . Szczerze- jeśli ma być s2 to wole zgarnąć z 10 osób ze kilku ekip i otworzyć swój serwer w podobnym stylu albo i nawet tym samym tylko dopracowany i z GMami którzy dostaną dole i będzie się im chciało zwalczać boty i rozwiazywać problemy. Nie wiem kto jest twórcą tego ... CZEGOŚ. czy Bull czy Rain ale odwalacie robotę.... dałoby sie to zrobić 500% lepiej lekkim nakładem reklamy i zainteresowania. Mam nadzieje, że s2 nie powstanie - tylko i wyłącznie dla dobra ludzi którzy chcą normalnie pograć + żeby inwestor nie stracił- bo straci. Cześć jak czołg. Makarena !

Dnia 11.10.2020 o 14:52, Xardas napisał:

Ja tych kryzysów tutaj 'przeżyłem' wiele - takie miesiąc po starcie, po 3 miesiacach, po pół roku.. Były wzloty i upadki ale kontakt z zarządzającymi serwerem był OK i zawsze udawało się pewne kwestie załatwić. Później już było tylko gorzej.
W te wakacje postanowiłem przestać grać  ogólnie a nie, że sobie poszedłem na inny serwer :]  
Bawiłem się świetnie i jedyne co by sprawiło, że znów bym zagrał dla samego klimatu to s2 i gra bez parcia na topke;)

Też przeżyłam i przeżywam do teraz. Jestem tutaj od 11.11.2019r, więc wiem o czym mówisz 😉

prawda jest taka jak napisał printe, serwer został olany jakieś pół roku temu przez administracje, kiedys napisałem tak na wołaj na gromo w gierce, pare osób zaczęło się pluć do mnie i pisać teksty typu " a co ty włożyłeś w ten serwer", "nie odzywaj się bo nic lepszego byś nie zrobił", to przepraszam bardzo, gracze mają coś wkładać w serwer ? Samo to że tam gram to już jest ogromny wkład z mojej strony. Pozdrawiam, yebać hejty

• Haha 1