Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Wujaszek

Nowa Zabawa

Recommended Posts

Wraz z DzikimiKotami mamy propozycje dodania nowych bossów i setów.
Jak możemy zaobserwować na serwerze nie ma zbyt wielu 99 gdyż sam lv prawie nic nie daje przez co mało kto chce go wbijać.
Jak wiemy epiki kończą się na 90 wiec można by dodać nowy set 90-99lv.(tylko nie mógłby być on za mocny by sie nie skończyło jak na plu że pvp kończy się po 1 skillu)
Ulepszacze do tego mogły by lecieć ze światowego bosa co by się respił 1 na 24h ale nie ze smoka tylko nowego z którego byłoby np 50% szansy na wydropienie ulep na przerobienie na nowy set. Przez co sam boss by ożywił trochę inne gildie by się coś zaczęło dziać. Myśleliśmy też o wprowadzeniu butów quilina które by jednak trochę poprawiły balans gdyż jak wiemy wp jest aktualnie najmocniejszą postacią jeśli chodzi o pvp. Mogłyby one lecieć z nowego bosa np tego światowego i byłaby na nie niska szansa lub też mogłyby lecieć z nowego bossa który byłby po beranie i trzeba by go było zbijać w parę osób np 5-7. Wchodziło by się na niego po zabiciu berana przez np danie szkaty  tak jak jest w przypadku nieb śmierci. Dzięki temu z serwera zeszło by też trochę kluczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy set po niebiankach jest bezsensu bo aktualnie na serwerze samych niebianek jest na tyle mało i jest na tyle ciężko je wbić na +9 że nowy set byłby nieosiągalny a serwer jest serwerem medium.

Co do nowego bossa czy nawet nowej mapy jest to z punktu widzenia właścicieli serwera niepasujące do klasycznego wyglądu który był głównym założeniem przy tworzeniu tego projektu.

Buty quilina może nawet bym był na tak gdyby nie zapowiedziane prace nad balansem pvp.

Jest sporo ciekawych pomysłów do wprowadzenia ale ten serwer jest aktualnie źle zbudowany aby je tu wprowadzać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie pomysł na wprowadzenie czegoś nowego jest jak najbardziej na plus i moim zdaniem tłumaczenia typu  "to zepsuje klimat serwera" są nic nie warte, jak to mówią "kto nie idzie do przodu ten zostaje w tyle". Nikt tu nie mówi o dodaniu itemow z 2 razy większymi wartościami czy też map z dropem przekraczającym zarobek z dotychczasowych dungeonów na tyle by były one nieopłacalne i zostały zapomniane, wszystko jest kwestią balansu. Jest mało 99 lvli więc może czas pomyśleć nad jakimiś udogodnieniami dla nowych graczy (jak i dla starych) aby ten exp był przyjemniejszy a drop łatwiejszy lub bardziej opłacalny (nowa mapa) co sprawi że będzie ich tu przybywać nie zmieniając się przy tym w serwery "V". 

Jestem również za dodaniem do isa kostiumów z opcją ukrycia wyglądu, każdy powinien móc decydować o tym jak chce by jego postać się prezentowała. Oczywiście dodanie itemu dającego 10% na potwory może w znaczącym stopniu ułatwić grę nowym osobom ale również może zepsuć balans na endgame, administracja wie zapewne lepiej ale zawsze można zmniejszyć bonusy kostiumu i fryzury do np 8% z itemka. 

Do tego proponuję dodanie opcji buffowania całego pt, czyli 1 szaman nie musi bufowac każdej postaci z osobna np na ustawkach czy wojnie, wystarczy użyć raz umiejętności aby każdy członek pt ją dostał. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łatwo proponować takie "innowacje" z pozycji takiego np. bayka który od 3 miesięcy codziennie trzepał po 5 smoków i moze i ma na tyle ulepów ;d aby to miało sens ulepszanie niebek i trytonów musiałoby zostać znacząco ułatwione co mija się z celem.

Aleeeeeeeeeeeee nowa mapka + kolekcjoner np 96 i 98 lv sprawiłoby to, ze expienie powyzej 94 miałoby sens oraz pojawiłaby się nowa rywalizacja. Drop qilinów na takiej mapce jak najbardziej na +. Dungeon z takiej mapy też by się przydał bo zarobek 90+ kuleje w opór biorąc pod uwagę ile mozna zarobić na 35-75 i np 90

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np dodanie razadora byłoby w pyte, gdzie poziom trudności byłby znacząco wyższy niz na dc bo jak dobrze wiemy wystarczy trzymać spacje i znać kombinacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, Kaszalot napisał:

Np dodanie razadora byłoby w pyte, gdzie poziom trudności byłby znacząco wyższy niz na dc bo jak dobrze wiemy wystarczy trzymać spacje i znać kombinacje

+1

Drop qlin z razadora, no i oczywiście ulepy na nowy set jeśli na taki się zdecydują, a przepy na razadora z metkow powiedzmy 1% na drop i potrzeba jedną na każdą postać. 

Pomysł oczywiście na plus jednak z mojego punktu widzenia serwer potrzebuje czegoś nie tylko aby utrzymać grających już ludzi, dostarczając im nowych rzeczy do osiągnięcia, ale przede wszystkim czegoś co ściągnie tu nowych graczy, sam osobiście nie mam żadnego pomysłu po za opłaceniem youtuberow po aktuakizacji, ale od tego jest forum, ktoś na pewno rzuci zajebisty pomysł. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...