Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Yashin

Hanza

Recommended Posts

Z tym 4 fun to chyba nie u wszystkich ? . No, ale cóż jeśli patologia to jedyne co ktoś zna to nic dziwnego, że w grze jest jaki jest. Czyli niestety jest sobą.

6549834268256.jpg

• Haha 2

Nikt mi dziś nie ksul i nie przypominam sobie żebym ja kogos zaczepiał, z tego co widziałem to jak ktoś bił metka to drugi gracz przejeżdżał obok i szukał następnego, ale nie oczywiście musiała się trafić jakaś atencyjna lebioda ze złodziejem +6 która postanowiła porywalizowac o metina gdzie kawałek dalej lub na innym kanale znajduje się nietknięty metin XD głupota i bezsens czy to miała być jakaś demonstracja siły przeciwko bezbronnemu dropowi czy z nudów szukałeś jakiejś prowokacji aby po 10 minutach z bekiem poleciec ma forum ??
Wiesz co można nazwać patologią ? zabijanie do momentu zniknięcia nazwy postaci przy wydropionym itemku w celu zabrania zmianki czy tam fasolki XD 

Gra 4fun metin2

pondro

2 godziny temu, Maxbad napisał:

Z tym 4 fun to chyba nie u wszystkich ? . No, ale cóż jeśli patologia to jedyne co ktoś zna to nic dziwnego, że w grze jest jaki jest. Czyli niestety jest sobą.

6549834268256.jpg

Nie oceniaj całej gildii po jednej sytuacji, ja jako lider (co mówiłem już kilku osobom) jestem zdania, że każdy sam buduje swoją reputację. Wuja faktycznie przesadził, ale to jest jednak sprawa między Wami, ja to tak widzę.

Dnia 19.01.2020 o 19:53, Yashin napisał:

Nie oceniaj całej gildii po jednej sytuacji, ja jako lider (co mówiłem już kilku osobom) jestem zdania, że każdy sam buduje swoją reputację. Wuja faktycznie przesadził, ale to jest jednak sprawa między Wami, ja to tak widzę.

Każdy gracz sam buduje swoją reputację, zgadzam się. Tak samo każda gildia, sama buduje swoją. Każde królestwo. Serwer, itd. Tutaj nie ma żadnej sprawy. A dlaczego w ogóle ten ss trafił na forum a nie tylko do GMa? Chodzi o piętnowanie takich zachowań. Wbrew pozorom język polski daje sporo możliwość do obelg. Nie trzeba przy tym robić z siebie prymitywa... Tym bardziej w grze internetowej.

2 godziny temu, Ziutekk napisał:

Po jednym incydencie już można sobie wyrobić opinie na temat gildii 🙂

Można, ale to raczej będzie spaczony obraz. Dawniej ludzie z gildii potrafili spotykać się w RL. Teraz, nie ma na to szans. Ba, bardzo często ludzie nie wiedzą o sobie dosłownie nic. Nie znają imienia, wieku... Dlatego to, że w tym wypadku trafiłem na neandertalczyka nie oznacza, że cała gildia pamięta rzucanie kamieniami w mamuty. W zasadzie to jak do tej pory była to jedyna taka sytuacja. 

Wujek wujek ten gosc to jakis fest napinacz. Dzis w lesie cos pisal ze mam bol dupy jakis.. Jak wbiles 80lvl wojem pierwszy raz w zyciu to zachowaj podniecenie dla siebie. Moge stac sie bardzo upierdliwy jesli tak bardzo chcesz.

Edited by KhoMha