Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Obibok

Usprawnienia

Recommended Posts

A co mi tam rzucę parę propozycji. Może akurat cis się wam spodoba.

1: Zmiana mobów na psy. Opcja przyda się na pewno na DT. Jest tam tyle mobów, że potrafi zmulić okno z buffem.

2: Zmiana systemu łowienia na nowszy. Tak wiem, że serwer ma być klasyczny ale obecnie nikt nie łowi ewentualnie boty. To by rozwiązało oba problemy.

3: Wydłużenie czasu trwania sklepów offline do 7 dni i możliwość otworzenia 3 sklepów na 1 postać. Takie drobne usprawnienie dla leniwych albo zapracowanych. 

1. już takie coś jest możesz sobie zmienić moby na psy w kliencie

2. neutral

3. Na nie, 3 dni jest optymalne i tak zazwyczaj max 2 dni i już 3/4 schodzi ze shopa.

Ok dobra dopiero zauważyłem tę zmianę mobów. W takim razie może zamiast tego jakieś filtrowanie podnoszenia dropu? (coś jak na nexus2 international). Obecne "manualne" podnoszenie przypadkowych itemów z gleby trochę męczy. 

Tak toIMG-20201111-183200.jpg wygląda. Po naciśnięciu z/~ podnosi drop który nie został wykreślony.

napewno

On 11/11/2020 at 10:38 AM, Obibok said:

Ok dobra dopiero zauważyłem tę zmianę mobów. W takim razie może zamiast tego jakieś filtrowanie podnoszenia dropu? (coś jak na nexus2 international). Obecne "manualne" podnoszenie przypadkowych itemów z gleby trochę męczy. 

Tak toIMG-20201111-183200.jpg wygląda. Po naciśnięciu z/~ podnosi drop który nie został wykreślony.

dobra sprawa czasami 4 okna sa zawalone syfem, podnoszenie dropu w red lesie to jakas porazka