Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grillowiec Z Gromo

PODANIE NA MISTRZA GRY

Recommended Posts

1. Imię: Adam
2. Wiek: 35
3. Jak oceniasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 9/10
4. Poziom postaci: 94
5. Nick Głównej Postaci: RobieBengier
6. Ilość spędzonych godzin na głównej postaci: 464
7. Ilość minut gry na głównej postaci:  27840
8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: 22.02.2020 r. 
9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord?: Posiadam sprawny mikrofon oraz korzystam z ts3 oraz discorda.
10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: TAK, byłem 1,5 roku GM'em na starym serwerze Orion na serwerze globalnym pod nickiem [GM]Equerto
11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: 
Chciałbym nagrywać filmiki na jutup "karam boty" i banować cziteruw i innych ludzi które urzywają złego oprogramowania do lepszej gry.
Chciałbym jeszcze zorganizować grilla na ktury zapraszam wszystkich gieemów, poprzzedni grill na wakacjach przed konkursem OX  nam się nie udał
12. Czy posiadasz program do nagrywania?: TAK mam kanał na youtube ktury ma 650 tyś subów
13. Jak oceniasz swoja kulturę netykiety?[0/10]: 11/10 raz jakiś chłop chcial 500 yang na depo to ja mu dalem 1000 yang na depo i na mieczyk nieh sobie kupim
, 
14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Na serwerze jestem znaną osoba kazdy mnie lubi i myśle ze jesli zostane gieemem to bedzie fajnie bo nie bedzie tyle botów i wreszcie się pozmienia bo jestem sławny na jutubie i moge wypromowac serwer
  • Like 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...