Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Lol3k

Blokowanie Gracza

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zaproponować blokowanie czatu gracza. Tzn by była możliwość zablokowanie czatu danej osoby by nie mogła do nas napisać. Zablokowane osoby miałoby się na czarnej liście która znajdowała by się normlanie w zakładce- przyjaciele, GD, administracja. Wydaje mi się to dobry pomysł są też idioci na serwerze z którymi np nie chce się utrzymywać kontaktu A są natrętni:)

• Like 1

Spoko pomysł, i nawet by się przydał w Twoim przypadku xdd
w sumie podobnie jak możliwość automatycznego blokowania Twoich idiotycznych postów na forum, które nic nie wnoszą.

Zarzucam przykład sprzed 2 godzin - byłoby więcej, ale (zapewne jak inni) staram się zgłaszać Twoje idiotyczne wypowiedzi i są na bieżąco usuwane 😘 

lolekdzban.png

• Like 9

6 godzin temu, Emaez napisał:

Spoko pomysł, i nawet by się przydał w Twoim przypadku xdd
w sumie podobnie jak możliwość automatycznego blokowania Twoich idiotycznych postów na forum, które nic nie wnoszą.

Zarzucam przykład sprzed 2 godzin - byłoby więcej, ale (zapewne jak inni) staram się zgłaszać Twoje idiotyczne wypowiedzi i są na bieżąco usuwane 😘 

lolekdzban.png

Napisane w punkt! Nic nie wnoszące komentarze i debilne uwagi (jak to ze screena lub np. jego komentarz sugerujący, że powinnam mixować bezdy pod gortę XDD) Jeśli ktoś da mi możliwość zablokowania tego dzbana w jakikolwiek sposób, to błyskawicznie skorzystam

• Like 1
  • Haha 2

Po prostu dodawanie na czarna listę, jestem za. Na balmorce się sprawdziło 

Na Ciebie też będzie trzeba to zastosować 😃

• Like 3

Czarna lista to dobry pomysł, jest dużo takich rzeczy na innych serwerach, także wprowadzenie czegoś takiego zajmie chwile czasu 😄

Dnia 26.12.2020 o 10:50, zhoubing napisał:

Napisane w punkt! Nic nie wnoszące komentarze i debilne uwagi (jak to ze screena lub np. jego komentarz sugerujący, że powinnam mixować bezdy pod gortę XDD) Jeśli ktoś da mi możliwość zablokowania tego dzbana w jakikolwiek sposób, to błyskawicznie skorzystam

No ogólnie same mixy masz 😂😂😊 to pewnie ty ten Nixar z Balmory, następny który kupuje yangi😂😂i mądrzy się jaki to nie jest top1😂😂😂

5 minut temu, Lol3k napisał:

No ogólnie same mixy masz 😂😂😊 to pewnie ty ten Nixar z Balmory, następny który kupuje yangi😂😂i mądrzy się jaki to nie jest top1😂😂😂

Odstaw metina bo ci się już we łbie miesza, biedny człowieku XD

• Like 3

42 minuty temu, Lol3k napisał:

Nixar akurat był jednym z najlepszych graczy na serwie pecie 

Ogólnie ThePirateS top 1, pozdrawiam. 

• Like 1

3 godziny temu, Lol3k napisał:

na temat kupowania czegokolwiek za pln to nie powinieneś się odzywać obsrańcu bo większość twoich zapytań o kupno itemków/postaci na forum to pytania ile PLN hipokryto:) Tylko pytanie dlaczego złotóweczki skoro podobno masz 10KKK na koncie i "zbijasz wszystko dla zasady" bahaha 

• Like 9

4 godziny temu, GrubaFaja napisał:

na temat kupowania czegokolwiek za pln to nie powinieneś się odzywać obsrańcu bo większość twoich zapytań o kupno itemków/postaci na forum to pytania ile PLN hipokryto:) Tylko pytanie dlaczego złotóweczki skoro podobno masz 10KKK na koncie i "zbijasz wszystko dla zasady" bahaha 

Ta on ma yangi, wez przestań xd Wiele razy na tsie mowil ze na metina mu nie szkoda pln

• Like 1

Małcin pedałcin weź tam siedź cicho bo wujek wkoncu przyjedzie i zabierze Ci noge 😂😂

16 godzin temu, GrubaFaja napisał:

bo michałek wyżej sra niż dupe ma 😉

Ogólnie to z imieniem trafiłeś 😂😂 zacznij w totka grać hahaha

17 godzin temu, GrubaFaja napisał:

bo michałek wyżej sra niż dupe ma 😉

Ogólnie zapraszales mnie do siebie ale jak mówiłem podaj fb to obsrany byłeś i jakieś fałszywe dane podałeś i nie powiesz że nie bd screna zrobiłem. Ja zrobiłem już wywiad o Tobie delikatny i z tego co wiem to ty Frajer jesteś 😂. Rozjebałeś się na kolegów i jeszcze na psach raz w tygodniu się stawiasz.  Fisio z Ciebie a ty zwykła pała jesteś 😂😂🙈🙈. Na takich to się nie pluje nawet 60tka tfu!!!

• Haha 1

Dnia 28.12.2020 o 16:15, Lol3k napisał:

Małcin pedałcin weź tam siedź cicho bo wujek wkoncu przyjedzie i zabierze Ci noge 😂😂

Ogólnie to z imieniem trafiłeś 😂😂 zacznij w totka grać hahah

nadal czekam

• Like 8

2 minuty temu, Lol3k napisał:

Ogólnie zapraszales mnie do siebie ale jak mówiłem podaj fb to obsrany byłeś i jakieś fałszywe dane podałeś i nie powiesz że nie bd screna zrobiłem. Ja zrobiłem już wywiad o Tobie delikatny i z tego co wiem to ty Frajer jesteś 😂. Rozjebałeś się na kolegów i jeszcze na psach raz w tygodniu się stawiasz.  Fisio z Ciebie a ty zwykła pała jesteś 😂😂🙈🙈. Na takich to się nie pluje nawet 60tka tfu!!!

nawet nie znasz moich prawdziwych danych to możesz pospermić sobie jedynie pod noskiem. Za bystry to Ty nie jesteś ulany karzełku 🙂

• Like 8
  • Haha 1

51 minut temu, GrubaFaja napisał:

nawet nie znasz moich prawdziwych danych to możesz pospermić sobie jedynie pod noskiem. Za bystry to Ty nie jesteś ulany karzełku 🙂

Tak trzymaj 😂🙈

54 minuty temu, GrubaFaja napisał:

skoro mówisz że to nie Twój fb to skąd znasz moje fakeowe imię? Obiecałeś że mnie w kawałkach wyrzucisz do kosza, podałem Ci województwo miasto, napisałem z fakeowego konta żebyś miał jak zadzwonić kiedy dotrzesz. Podałem Ci Twoje dane stwierdziłeś że to nie Twoje to pytanie skąd znasz imię z fake konta skoro podobno do Ciebie wiadomość nie doszła haha Ty dzbanie j3bany. 

Naobiecywałeś się w grze że mnie zgładzisz, zaprosiłem Cię do siebie to po podaniu Twoich danych brakło Ci klawiszy w klawiaturce i nie potrafiłeś odpisać na ani jedną rzecz i założyłeś temat z propozycją blokowania pojedynczych graczy. Coś poszło nie tak nethoolsiku 🙂

Już po tym pisaniu potwierdzasz to co twoi koledzy mi pisali.  Jesteś FRAJER... jak bd zgłaszał się na psy to tam aby mordy nie rozpruj się o metina hahaha. Z frajerami się nie gada elo 😂😂

20 minut temu, GrubaFaja napisał:

tak jak wspomniałem nie znasz moich prawdziwych danych to tym bardziej moich kolegów dysmózgu życiowy haha

Tak myśl 😂 zostawiam Cie z tym 🙈🙈

10 minut temu, Lol3k napisał:

Tak myśl 😂 zostawiam Cie z tym 🙈🙈

zostaw to ten komputer i wyjdź się przewietrzyć przećpany łebku z Sochaczewa haha wszystko już masz więc czekam na odwiedziny see you soon michałku 😉

• Like 9

1 minutę temu, GrubaFaja napisał:

zostaw to ten komputer i wyjdź się przewietrzyć przećpany łebku z Sochaczewa haha wszystko już masz więc czekam na odwiedziny see you soon michałku 😉

Hahahahahahahahaha😂😂😂😂🙈🙈🙈