Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Xardas

System Pasów

Recommended Posts

3 godziny temu, DaMeD-Damian napisał:

Bo:

1. Może z 10 osób na serwerze ma niebiankę i broń +9, wbicie jej jest na tyle trudne że ulepszanie runicznego eq było by nieosiągalne.

o to chyba chodzi w tej grze, żeby było coś do robienia i trudnego do zdobycia - moze nawet nieosiągalnego.

Wiem, że mało osób ma +9 eq, ale kolejny set odświeżyłby troche gre. I juz nie mówmy o zachowaniu klimatu - dawno go tu nie ma.

Rain pisał, że dodadzą pasy, sety też miały byc.. ale to kwestia pół roku na pasy, pół roku na set. 

4 godziny temu, Kapcer napisał:

o to chyba chodzi w tej grze, żeby było coś do robienia i trudnego do zdobycia - moze nawet nieosiągalnego.

Wiem, że mało osób ma +9 eq, ale kolejny set odświeżyłby troche gre. I juz nie mówmy o zachowaniu klimatu - dawno go tu nie ma.

Rain pisał, że dodadzą pasy, sety też miały byc.. ale to kwestia pół roku na pasy, pół roku na set. 

Zgadzam się .To by było coś mega trudnego ,ale też wielu graczy by się starało zdobyć coś takiego.

Pasom mówię NIE ,runicznemu eq TAK.

• Denerwujesz mnie 1

jestem za, mysle ze wprowadzenie alchemi, szarf i 6/7 bonu i ałtołowuf do isa to jeden z lepszych pomysłów chłopaki wzmocni to klimat gromo i do tego gospodarka odżyje

jak jestescie na tak to dajcie tutaj lajka a jak na nie to dajcie wrrrr

Jestem na Tak, lecz zamiast yang do robienia pasow dodałbym wiecej ulepow, a druga sprawa czy te pasy byłyby na stałe?

Na NIE.

To, że kilka osób z topki ma już zrobione full eq i się nudzi, więc zaczyna wymyślać tego typu rzeczy, nie znaczy, że wszyscy gracze są w takiej sytuacji. Obecnie żeby próbować jakoś się liczyć w pvp i zadymach, trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu i nerwów. Wprowadzenie systemu pasów wprowadzi moim zdaniem jeszcze większą dysproporcję między topką a "średniakami". 

• Haha 1

31 minut temu, Jabarkas napisał:

Na NIE.

To, że kilka osób z topki ma już zrobione full eq i się nudzi, więc zaczyna wymyślać tego typu rzeczy, nie znaczy, że wszyscy gracze są w takiej sytuacji. Obecnie żeby próbować jakoś się liczyć w pvp i zadymach, trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu i nerwów. Wprowadzenie systemu pasów wprowadzi moim zdaniem jeszcze większą dysproporcję między topką a "średniakami". 

O to chodzi, że są gracze z topki i średniaki. Jak ktoś inwestuje czas i pewnie pieniądze to czemu ma nie byc najlepszy w grze i dominować? Komentarz bez sensu byku, wytłumaczenie wręcz śmieszne. Jak ktoś sie chce liczyć w pvp i zadymach to niech poświeci czasu na przygotowanie eq - topka też musiała chwile poczekac, żeby cos znaczyc 🙂

Ale pewnie, nic nie wprowadzajmy, bo klimat, bo dysproporcja. Czemu cięzko użyć tego co macie w głowie do myślenia..

Jestem na NIE, klasyczny serwer a już i tak zostało za dużo dodane. Jeżeli chcecie rozładować rynek z rad i egzo, to rozreklamujcie na nowo serwer gdzie tylko się da, przyjdą nowi gracze to będzie miał kto skupować żeby skille zrobić, a nie jest tu tak łatwo zrobić skille.

PS. usuncie jeszcze te kostiumy bo to żenada, dobrze że ich w IS nie ma bo pół serwera była by znowu poubierana jak panienki z burdelu, czy jakiś dzikus z lasu.

• Haha 1