Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grota i bugi

Recommended Posts

Witam co ostanio zauwazylem po paru miesiacach gry na tym serverze jest to ze gdy nowy wytrwaly gracz dotrze do groty wygnancow konczy gre! Dlaczego tak sie dzieje? Przezucanie wrozek przez sciany?! Zgadywanie hasel na smoka?! hmm...dokladnie to czego mozesz oczekiwac!  a co zrobi z tym administracja? no raczej nic i skonczysz gre tak jak wiekszosc ludzi ktora zrezygnowala. Admnistracja nie jest bez stronna mowie to juz kolejny raz. Inne gildie (postacie) w przeszlosci dostawaly bany za takie wyczyny ale nie gildia "no name" ich wysokie IQ potrafi zgadnac haslo z 4 cyfer w ciagu 30 sekund od otwarcia komnaty smoka.

Nikogo nie oceniam tylko wyrazam swoja oponie i zachecam do kultralnej wypowiedzi na inne nie bede odpisywal. 

Pozdrawiam

0214_140623.thumb.jpg.9a28f2dbe5f2edd0dbd026efe0da21e3.jpg

psmok2.thumb.png.5c4163e918b32e8904a0afe8e0b37a97.png

0214_140710.thumb.jpg.a6f63f0610f8c5dee7f2f4a3b5c1c6b8.jpg smok.thumb.png.4d8df9e15a375f33372cf27d1193a7fd.png0214_141024.thumb.jpg.3d29550a7ca0207110089b17d515cbcd.jpg0214_140941.thumb.jpg.5ed44626abe3a00076eddbc5fba3dc7e.jpg0214_140844.thumb.jpg.4b164d31aa142197b2b5b4a46b2c624a.jpg

0214_140623.jpg

0214_140655.jpg

0214_140701.jpg

7 minutes ago, KomoRniK said:

To ja wasze hasło odgadłem w 30s i mam pytanie o jakim bocie mówisz?

O takiej frekwencji zgadywania hasel nigdy nie slyszalem jak tu na serverze najpierw otrzymalem informacje ze ktos mi zgadl haslo i login na konto a teraz na smoka. Zagraj w milionerach masz tylko 4 odpowiedzi A,B,C,D i ludzie odpadaja a nie 4 XXXX cyfry ktore trzeba zgadnac w odpowiedniej sekwencji napewno milion wygrasz z tak wysokim IQ

Powodzenia

😂😂😂😂😂😂 Trochę mnie nie było i znów się coś dzieje 😂😂😂

A BTW Ty oczekujesz, że wpadniesz 2 swoimi postaciami do groty na wróżkę i jestes zły ze nie możesz ubić, to co? Mamy każdemu nowemu w grocie ustępować bossy?

I mangament też jest taki, że jak wejdziecie równo to hasło jest wyświetlane drugiej osobie ^^

P.s słyszałem że lubisz chłopaków podrywać 😂

4 hours ago, Alex said:

P.s słyszałem że lubisz chłopaków podrywać 😂

Odpuscil bys sobie to 😉 Kulture bys zachowal chociaz jak wrociles. 

Odnosnie hasla to trudno nie zgadnac, to jest tylko 10000 mozliwosci 😄 a szczegolnie ze szybko mozna zgadnac ;D 

4 godziny temu, deavxe napisał:

Odpuscil bys sobie to 😉 Kulture bys zachowal chociaz jak wrociles. 

Odnosnie hasla to trudno nie zgadnac, to jest tylko 10000 mozliwosci 😄 a szczegolnie ze szybko mozna zgadnac ;D 

Myślę, że mogę sobie napisać co uważam i nie ma w tym nic złego, żartobliwie napisane, nie wiem gdzie widzisz brak mojej kultury ^^

Rację masz co do haseł, sam wielokrotnie godzinę biegałem po komnacie 😂

7 godzin temu, Lol3k napisał:

Ale idiota xddd.  I ta nazwa grota i Bugi hahahahahahha😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

wykrywasz ludzi swego pokroju farmazonie? Nie nazywaj nikogo idiotom bo większego na serwerze od ciebie nie ma i raczej nie będzie bo to Ty nazywasz przypadkowych ludzi jakimiś 60kami i kreujesz się na gangsterka gdzie jedyna twoja styczność z policją to ta podczas której spisywali cię na marszu równości czy wtedy gdy podpierdalasz sąsiadów za głośne puszczanie muzyki łebku 😛

Także hamuj się z nazywaniem kogokolwiek idiotom pseudo gangsterku 🙂

• Like 5
  • Super Mistrz Gry

Komnata smoka została otwarta tuż po respie generałów (dużo graczy, którzy normalnie chodzą na smoka byli w tym momencie przy komnacie), hasłem jakim poszkodowani zabezpieczyli komnatę były kolejno cyfry "6969" ktoś pewnie dla beki napisał 6969, bo stwierdził, że i tak hasło nie będzie pasowało a tu okazało się, że jednak było ono właściwe. Gracze mają 5 min na dołączenie do komnaty smoka (zapobiega to utracie krętego klucza w momencie np. zrestartowaniu klienta, bo gracz ma czas na ponowne włączenie go i wejście do komnaty). 

Poszkodowany może jedynie złościć się na siebie a nie na graczy czy administrację, proszę następnym razem ustawiać troszkę bardziej skomplikowane hasło.

• Like 2
  • Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...