Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Bandyta

Podanie na TUT

Recommended Posts

1. Nick Postaci: Bandytaa
2. Wiek: 27
3. Jak oceniasz聽swoj膮 komunikatywno艣膰?[0/10]: 9/10
4. Od kiedy jeste艣 z nami na serwerze:聽 Jestem na serwerze od listopada 2020
5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3: Posiadam聽馃槈
6. Czy posiada艂e艣 ju偶 gdzie艣 posad臋 Tutora?: Niestety nie ale musi byc ten pierwszy raz 馃槈
7. Czy posiadasz wysok膮 kultur臋聽netykiety?: Oczywi艣cie聽
8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybra膰 na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Serwer jest megaa gram na nim od listopada 2020 je艣li s膮 nowi gracze staram im sie pomoc pokierowa膰 co maja robi膰 偶eby gra by艂a dla nich 艂atwiejsza posiadam du偶o postaci i du偶o pomocy od siebie oddaje ludzi膮 gdy cos potrzebuj膮聽

聽 Pozdrawiam Bandzior 馃槈

Jak najbardziej na tak

Gracz bardzo pomocny, sporo mi pom贸g艂 na starcie, mi艂y, kulturalny, potrafi si臋 zachowa膰. Na pewno by艂by z niego dobry tutor

Jestem na tak ,mi艂y i kulturalny .

Jak najbardziej na tak! Gracz bardzo pomocny,i mega mi艂y 馃檪聽Polecam serdecznie!

Ogarni臋ty ziomeczek od zawsze, na serwerze jest dlugo i my艣le, 偶e mu sie nale偶y 馃檪

jestem na tak spoko ziomek idealny na tutora polecam.

14 godzin temu, DaMeD-Damian napisa艂:

Na nie. Nie spe艂nia wymaga艅聽podanych w temacie rekrutacyjnym.

W sensie ????

Mia艂em styczno艣膰聽z cz艂owiekiem zaraz gdy zacz膮艂em gr臋 w okolicach listopada 2020, bardzo pom贸g艂 mi na starcie, jak i p贸藕niej, udzieli艂 du偶o聽pomocnych porad. Praktycznie przez ca艂y czas rozgrywki bardzo pomocny i otwarty na wsp贸艂prace. Jak najbardziej na tak.

聽聽

Jestem na tak, dlaczego?

Aktywny > Pomocny > 艂atwo nawi膮zuje kontakty > Zawsze chetny do pomocy i gotowy do dzia艂ania 馃挭

Dnia 1.04.2021 o 10:32, DaMeD-Damian napisa艂:

Na nie. Nie spe艂nia wymaga艅聽podanych w temacie rekrutacyjnym.

Az z ciekawo艣ci wszed艂em sprawdzi膰 jakich wymagan nie spe艂nia, takowych nie znalaz艂em 馃槢

Legenda servera co moge powiedziec... uczciwy typ czlowieka z pozytywnym charakretem godny polecenia. Moze to jest to co server potrzebuje zeby powrociolo sporo graczy.

Tutor贸w jest sztuk dwie. Niestety od wielu miesi臋cy nikt nie ma czasu da膰 rangi w grze. 馃槈

• Przykro Mi 1

6 minut temu, Sprzedawca napisa艂:

czyli jakby ten tutor nie dzia艂a, nie ma ani jednego 馃槃

Co艣 tak jakby馃槀

• Like 1
  • Przykro Mi 1

16 godzin temu, lVIPlTheBoss napisa艂:

Jestem na tak, dlaczego?

Aktywny > Pomocny > 艂atwo nawi膮zuje kontakty > Zawsze chetny do pomocy i gotowy do dzia艂ania 馃挭

Az z ciekawo艣ci wszed艂em sprawdzi膰 jakich wymagan nie spe艂nia, takowych nie znalaz艂em 馃槢

Czytanie nie boli.

• Napisa艂e艣 minimum 10 post贸w na forum (nie dotyczy dzia艂u pozosta艂e i spamu).

Tego 偶e jest to jego pierwszy post na forum te偶 nie musze przypomina膰, generalnie typ nie jest mi znany zupe艂nie a poda艂 dat臋 rozpocz臋cia gry gdy jeszcze na serwerze sp臋dza艂em kilka godzin dziennie. Dodatkowo w g艂osach jest kilka kont za艂o偶onych tego samego dnia co zosta艂 za艂o偶ony post, jak dla mnie na Nie. Kolejnym argumentem jest to 偶e obecnie jest 2 tutor贸w kt贸rzy z 3 miesi膮ce temu powinni dosta膰 rang臋 a jej nie maj膮.

Dnia 3.04.2021 o 16:31, DaMeD-Damian napisa艂:

Czytanie nie boli.

• Napisa艂e艣 minimum 10 post贸w na forum (nie dotyczy dzia艂u pozosta艂e i spamu).

Tego 偶e jest to jego pierwszy post na forum te偶 nie musze przypomina膰, generalnie typ nie jest mi znany zupe艂nie a poda艂 dat臋 rozpocz臋cia gry gdy jeszcze na serwerze sp臋dza艂em kilka godzin dziennie. Dodatkowo w g艂osach jest kilka kont za艂o偶onych tego samego dnia co zosta艂 za艂o偶ony post, jak dla mnie na Nie. Kolejnym argumentem jest to 偶e obecnie jest 2 tutor贸w kt贸rzy z 3 miesi膮ce temu powinni dosta膰 rang臋 a jej nie maj膮.

Ja na serwerze nie widz臋 偶adnego tutora 馃檪 od 3 msc

12 godzin temu, lVIPlTheBoss napisa艂:

a GM z rangami to od p贸艂 roku nie wida膰... jak mo偶esz widzie膰 tutora jak nie maj膮 nadanej rangi na serwerze.聽

• Like 1

16 godzin temu, lVIPlTheBoss napisa艂:

Od 3 msc? Od 4 wrze艣nia i 21 pa藕dziernika nie ma kto nada膰 rangi w grze. Rain m贸g艂 na forum i to zrobi艂. Na serwie mo偶e zrobi膰 to Bull.聽