Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Mentalna

Dlaczego Mental to Pizda ?

Recommended Posts

Dlaczego przecietne bodziaki rozkladaja wymaxowanych mentali? To jest troche smieszne xD przy full absie, skonczonym biologu i wymaxowanej postaci, mental pada jak komar. Nie jestem jedynym przypadkiem ludzie eq sprzedaja z mentalow bo jest taka lipa ;D

• Like 1

Racja, zwiększyć DMG z duchowego, bo 12k na full abs to za mało, a bodemu zabrac aure i tez dac na mentala xD

To prawda, zgadzam się z tym. A najgorsze jest to że co niektóre bodziaki czy wpki nie muszą używać skilli tylko włączają auto attack po czym zabija bez niczego. Nawet nie opłaca im się odpalać umiejętności bo biją mniej. 

Co z tego jak się zrobi blok ciosów skoro bodziak bije po 3k z hita. 

Co do mentali to te postacie się skończyły, zanim odpali się kilka skilli to bodziak może z hitów pocisnąć bez problemu. 

Coś się wreszcie z tymi hitami powinno zmienić ale co z tego jak pewna gildia z 80% bodziaków i wp będzie miała pretekst by napisać by ktoś zrobił w tarczy 15 bloku ciosów. 

Dla nowych graczy to aktualnie polecam grać tylko bodym albo WP, w pvp tutaj liczą się tylko hity i nic więcej, a powinno być zupełnie inaczej, to porażka że body czy WP nie muszą nawet używać skilli. 

Ciekawe czy taka zmiana kiedyś nastąpi, mam już kilku znajomych którzy zrezygnowali z mentali.

Zgadzam się w zupełności z autorem. Pozdro. 

Ja jestem mentalem i jakoś nie mam problemu z bodziakami

I nawet mam kilku znajomych, którzy również się nie obawiają bodziakow 👌

Wydaje mi się również, że bijąc się mentalem z bodziakiem, podstawowa funkcja jest blok ciosow bo jak go nie masz to kończysz jak autor postu 😁

3 hours ago, Alex said:

Ja jestem mentalem i jakoś nie mam problemu z bodziakami

I nawet mam kilku znajomych, którzy również się nie obawiają bodziakow 👌

Wydaje mi się również, że bijąc się mentalem z bodziakiem, podstawowa funkcja jest blok ciosow bo jak go nie masz to kończysz jak autor postu 😁

Spoko! dodajcie qulinki z azraela i nie bedzie problemu 🙂 

https://prnt.sc/121pmfg

• Like 1

10 godzin temu, Mentalna napisał:

Spoko! dodajcie qulinki z azraela i nie bedzie problemu 🙂 

https://prnt.sc/121pmfg

Ty mi wystarcza 44 bloku, nie potrzebuje qlinek żeby poskładać bodziaka 🙂

Zależy z jakimi bodziakami walczyłeś ^^ zapraszam do pvp ze Szlachciem xD

• Like 2

54 minuty temu, F1RE napisał:

Zależy z jakimi bodziakami walczyłeś ^^ zapraszam do pvp ze Szlachciem xD

No właśnie i ja go składam i mój kolega mental też go składa, kolega ninja też go składa, także 🙂

I z bodziakow szlachcic ma największą moc nie powiem ale pvp mu ciężko wygrać 🙂 na chwilę obecną z nim wygrywam

No to ciekawe jest bo niekiedy 5 naraz po kolei robił i tak był wyzywany od mixow

Nie ma to jak bronić 80% bodziakow  i wpkow z gildii

4 minuty temu, PyToN napisał:

No to ciekawe jest bo niekiedy 5 naraz po kolei robił i tak był wyzywany od mixow

Nie ma to jak bronić 80% bodziakow  i wpkow z gildii

Kogo robil? Ja wiem tyle że Jokero z nim 2:1 wygrywa, zasadzka go kładzie do 0 albo do 1 i NoLife również go składa 😄

Także nie róbcie ze szlachcica top1 😁

1 minutę temu, Alex napisał:

Kogo robil? Ja wiem tyle że Jokero z nim 2:1 wygrywa, zasadzka go kładzie do 0 albo do 1 i NoLife również go składa 😄

Bo jak walczycie w pvp na pożyczanym eq to czasami tak bywa ^^

3 minuty temu, PyToN napisał:

Bo jak walczycie w pvp na pożyczanym eq to czasami tak bywa ^^

Jakim pożyczanym eq? Co Ty chłopie wgl mówisz 🙂

Niby od kogo pożyczamy?

Jokero ma swoje eq i NoLife ma swoje eq więc jesteś w błędzie Kolego 🤣🙅

Wiem, że dla was eq klasa +9 to coś ciężkiego ale to już nie moja wina 😁

Tak myślałem, szlachcic wasz top1 przegrywa to trzeba zrzucić na pożyczane eq 🤣

Może przytoczę sytuację z m1 jak szlachcic mowil że kładzie NoLife zasadzke i jokero, więc szybko dałem znak do NoLife, wbil i go wtedy 5:1 złożył więc pozdrawiam 🤣

Widzialem jego pvp z zasadzka szlachcic wygrał 5:2. Teraz ma nowe eq więc zaktualizuj bazę danych 😛

A nie odpowiedziałeś na pytanie jaki masz nick bo chciałbym zweryfikować jakim potężnym mentalem jestes ^^

10 minut temu, F1RE napisał:

A nie odpowiedziałeś na pytanie jaki masz nick bo chciałbym zweryfikować jakim potężnym mentalem jestes ^^

Mało ważne 🙂

No to jak jestes taki tajemniczy to nie mamy o czym gadać.

23 minuty temu, F1RE napisał:

No to jak jestes taki tajemniczy to nie mamy o czym gadać.

No nie mamy nie mamy, w każdej chwili mogę wyskoczyć z nim pvp 🙂 nick Jokero

1 godzinę temu, Alex napisał:

Jokero ma swoje eq i NoLife ma swoje eq więc jesteś w błędzie Kolego 🤣🙅

Wiem, że dla was eq klasa +9 to coś ciężkiego ale to już nie moja wina 😁

Tak myślałem, szlachcic wasz top1 przegrywa to trzeba zrzucić na pożyczane eq 🤣

Może przytoczę sytuację z m1 jak szlachcic mowil że kładzie NoLife zasadzke i jokero, więc szybko dałem znak do NoLife, wbil i go wtedy 5:1 złożył więc pozdrawiam 🤣

Jesteście na tyle wiarygodną gildią że już wam uwierzyłem na słowo

1 godzinę temu, F1RE napisał:

Widzialem jego pvp z zasadzka szlachcic wygrał 5:2. Teraz ma nowe eq więc zaktualizuj bazę danych 😛

Od tej przegranej zasadzki Szymon już wygrał ze 4x z nim więc Ty se patcha mózgu zrób 🤣🤣🤣🤣

Szkoda ze screena z piątku nie mogę wrzucić xd 5:1 na szybko dostał 0d zasadzki 🤣🤣🤣

Tak zaktualizowalem bazę, robisz że szlachcica top1 a takich szlachciców NoName nie jednego przeżyły 🙂 tzw. Jednosezonowiec

Oraz wiem ile zasadzce hp zostaje przy pvp ze szlachcicem, powyżej połowy. 

Zamiast gadać i wrzucać wszystkich do jednego worka zapraszam pustynia 🙂

• Haha 1

17 minut temu, PyToN napisał:

Jesteście na tyle wiarygodną gildią że już wam uwierzyłem na słowo

Oczekujesz odpowiedzi na swoje pytania a na moje już nie odpowiesz hipokryto xd

Jak nie masz pojęcia to lepiej nic nie mów bo na głupka wychodzisz xd

Ja przynajmniej pisze w swoim imieniu a nie za kolegę 🤣

Kończąc znasz moj nick zbieraj bodziakow kogo chcesz, pisz jak będę w grze i do zobaczenia na pustyni 🙂 a jak nie to może wojna? 

Aaa.... Zapomniałem... Eq wojenne 🤣

• Haha 1

50 minut temu, Alex napisał:

1.Oczekujesz odpowiedzi na swoje pytania a na moje już nie odpowiesz hipokryto xd

2.Jak nie masz pojęcia to lepiej nic nie mów bo na głupka wychodzisz xd

3..Ja przynajmniej pisze w swoim imieniu a nie za kolegę 🤣

4.Kończąc znasz moj nick zbieraj bodziakow kogo chcesz, pisz jak będę w grze i do zobaczenia na pustyni 🙂 a jak nie to może wojna? 

5..Aaa.... Zapomniałem... Eq wojenne 🤣

Edytujesz swoje posty co chwilę i dodajesz jakieś głupie teksty które są bez sensu a w dodatku nakręcasz się.

1. Czy ja Ciebie tutaj o coś pytałem ? Tylko stwierdzałem fakty które są prawdą.

2.Szkoda tylko że to Ty za każdym razem się nakręcasz i wychodzisz na gildyjny filar inteligencji

3.Przecież Ty akurat grasz mentalem to o co chodzi ? Ah jesteś w gildii gdzie 80% to wpki i bodziaki ah tak i dlaczego piszesz i imieniu kolegów ?(hipokryto^^)

4.Bardzo będę chciał widzieć te wasze pojedynki ,tylko bez pożyczenia eq kolegom

5.Aaa jak to jest padać od ludzi którzy nie musieli kupować eq za pln w dodatku grają od jesieni a wy od początku powstania serwera ? 🙂

52 minuty temu, Alex napisał:

Tak zaktualizowalem bazę, robisz że szlachcica top1 a takich szlachciców NoName nie jednego przeżyły 🙂 tzw. Jednosezonowiec

Bym tutaj bardziej powiedział że się pozbyli ale nie będę mówił jeszcze jakim sposobem 😁

19 minut temu, PyToN napisał:

Edytujesz swoje posty co chwilę i dodajesz jakieś głupie teksty które są bez sensu a w dodatku nakręcasz się.

1. Czy ja Ciebie tutaj o coś pytałem ? Tylko stwierdzałem fakty które są prawdą.

2.Szkoda tylko że to Ty za każdym razem się nakręcasz i wychodzisz na gildyjny filar inteligencji

3.Przecież Ty akurat grasz mentalem to o co chodzi ? Ah jesteś w gildii gdzie 80% to wpki i bodziaki ah tak i dlaczego piszesz i imieniu kolegów ?(hipokryto^^)

4.Bardzo będę chciał widzieć te wasze pojedynki ,tylko bez pożyczenia eq kolegom

5.Aaa jak to jest padać od ludzi którzy nie musieli kupować eq za pln w dodatku grają od jesieni a wy od początku powstania serwera ? 🙂

Bym tutaj bardziej powiedział że się pozbyli ale nie będę mówił jeszcze jakim sposobem 😁

1. Mogę mówić co tylko chce 

2. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka 

3. Gram mentalem, wpkiem, bodziakiem, nie wiesz to się nie udzielaj xd

4. Pożyczane eq? Od kogo? Od mikołaja? 🤣 z Szymonem mamy okolo 13 postaci jak nie więcej więc eq nie brakuje xd

5. Co to za zaglądanie do czyjejś kieszeni? A jak to jest, nie wiem. Nie odczuwam poczucia się do czegoś takiego a skoro Ty masz takie poczucie to znaczy, że inaczej postrzegasz pojedynki tutaj, poza tym włożyłem jak i wyciagneglem kwit na tym serwerze