Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Mentalna

Dlaczego Mental to Pizda ?

Recommended Posts

A co do szlachcica jest on bardzo mocnym bodziakiem, bije nadto dużo, pvp z nim zależy tylko od kryta. 

7 minut temu, Alex napisał:

1. Mogę mówić co tylko chce 

2. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka 

3. Gram mentalem, wpkiem, bodziakiem, nie wiesz to się nie udzielaj xd

4. Pożyczane eq? Od kogo? Od mikołaja? 🤣 z Szymonem mamy okolo 13 postaci jak nie więcej więc eq nie brakuje xd

5. Co to za zaglądanie do czyjejś kieszeni? A jak to jest, nie wiem. Nie odczuwam poczucia się do czegoś takiego a skoro Ty masz takie poczucie to znaczy, że inaczej postrzegasz pojedynki tutaj, poza tym włożyłem jak i wyciagneglem kwit na tym serwerze 

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka ,przecież napisałem że za bardzo się udzielasz w co niektórych kwestiach i nie robisz zbyt dobrego wrażenia niekiedy ,to tym razem było tylko o Tobie ,i nie zaglądam nikomu do portfela , tak to właśnie robicie kiedy ktoś was przyciśnie do muru argumentami to wy udajecie ofiary i na raz włącza wam się tryb bycia wporządku.

"A co do szlachcica jest on bardzo mocnym bodziakiem, bije nadto dużo, pvp z nim zależy tylko od kryta."    

Dobra nie chce mi się już z Tobą kłócić bo to nie ma sensu , raz piszesz jedno a później drugie. Więc jest on bardzo mocny ,bije nadto dużo ,pvp zależy od kryta ale od zasadzki 5:1 na szybko dostał ponoć...  

Jakbyś nie wiedział o co chodzi a jest to możliwe to chodziło głównie o ataki fizyczne  i to od zawsze każdy pisał ale broń nadal kolegów bo problemu żadnego nie ma a ludzi ubywa.

19 minut temu, PyToN napisał:

Dobra nie chce mi się już z Tobą kłócić bo to nie ma sensu , raz piszesz jedno a później drugie. Więc jest on bardzo mocny ,bije nadto dużo ,pvp zależy od kryta ale od zasadzki 5:1 na szybko dostał ponoć...  

Akurat pisałem to odnośnie pvp mojego z nim.

Tak,od zasadzki dostał 5:1 z połowa hp. 

Dnia 24.04.2021 o 17:03, Mentalna napisał:

Dlaczego przecietne bodziaki rozkladaja wymaxowanych mentali? To jest troche smieszne xD przy full absie, skonczonym biologu i wymaxowanej postaci, mental pada jak komar. Nie jestem jedynym przypadkiem ludzie eq sprzedaja z mentalow bo jest taka lipa ;D

Lipka to jest z twoim eq widocznie.. popracuj lepiej nad nim i nie placz tu ze postac jest slaba.. bo przeciwnie bije ciut duzo np z duchowego ale jest jak jest ustac sie da 😜
Albo po prostu nie umiesz dobrze grac ta klasą.
Zmien na bodego to bedziesz bil te POTEZNE HITY tylko ze jak dostaniesz rozpro to pewnie skonczysz gre bo stwierdzisz ze body to jednak tez gowno i wrocisz na forum z kolejnym postem.. 😄

• Like 1

4 hours ago, Anonimoowy said:

Lipka to jest z twoim eq widocznie.. popracuj lepiej nad nim i nie placz tu ze postac jest slaba.. bo przeciwnie bije ciut duzo np z duchowego ale jest jak jest ustac sie da 😜
Zmien na bodego to bedziesz bil te POTEZNE HITY tylko ze jak dostaniesz rozpro to pewnie skonczysz gre bo stwierdzisz ze body to jednak tez gowno i wrocisz na forum z kolejnym postem.. 😄

Dlatego gram mentalem

19 hours ago, Anonimoowy said:

5k hity w jinno xDD