Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aktualny stan serwera

Recommended Posts

Cześć. 3 dni temu zacząłem grać na tym serwerze zachęcony licznymi dobrymi opiniami na grupkach na facebooku. Niestety po rozpoczęciu rozgrywki zauważyłem dosyć małą liczbę graczy. Spoty - puste, w m1 paru graczy online i masa sklepów. Teoretycznie nie przeszkadza mi to, ale wystawiając sklep z dropem jest 1% szansy, że ktoś go otworzy, a co dopiero coś kupi. No i brak graczy odbiera trochę klimatowi rozgrywki. Wielka szkoda, bo serwer bardzo mi się podoba. Jak oceniacie aktualny stan serwera? 

1 godzinę temu, Wujaszek napisał:

Witam
Na temat serwera mogę powiedzieć tyle .Jest to bardzo przyjemny serwer z fajnym klimatem .Co jest złego na serwerze? Brak zainteresowania ze strony administracji ,mocno średnia by nie mówić że słaba administracja. Przykładem takiego braku zainteresowania jest chociażby akademia serwer , czy aktualizacja które miały być w tym miesiącu ale coś nie słychać póki co ani o jednym ani o drugim xD

Dzięki Tobie administracja dowiedziala się, że w sierpniu będzie akademia😉 Wspominali o planach na przyszłość, a tu taka nowina🙂

• Like 1
2 minuty temu, Wujaszek napisał:

Niestety też serwer traci poprzez nie kompetentne w administracji ,które nie mają kompletnie pojęcia o tym co powinny robić posiadając daną funkcję

Niekompetentne*

32 minuty temu, Wujaszek napisał:

no niestety trzeba wspomagać ludzi ze schizofrenią. Skoro Rain piszący ludziom na pw że na sierpień jest planowana i potem zapomina xD
Generalnie to jest trochę śmieszne , nawet nie trochę ,że nie potraficie się przyznać do własnych błędów xd

Zaraz wrzesień. Myśl o szkole nie o grach.

29 minut temu, Wujaszek napisał:

Niestety też serwer traci poprzez nie kompetentne w administracji ,które nie mają kompletnie pojęcia o tym co powinny robić posiadając daną funkcję. Dzieki waszym zasługom serwer ma jak się .ma czyli słabo

Dodaj ss tych obietnic.

1 godzinę temu, LadyAbii napisał:

Dodaj ss tych obietnic.

Abi nie dyskutuj z tym chłopakiem, on jeszcze nie dorosnal i dalej myśli, że to co robi jest super fajne, rok temu 15 lat a w tym roku już ma 18 🤣 jeszcze chwilka i będzie straszy i mądrzejszy od Ciebie 👍

• Like 3