Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warto zacząć?

Recommended Posts

Hejka wszystkim🤪

Trafiłam przypadkiem na ten server, poczytałam kilka tematów i nasuwa mi się pytanie, czy warto zaczynać tutaj grę od nowa? Jak wygląda rynek, jestem w stanie zarobić na niskim poziomie i bez IS? 
Server mnie bardzo zaciekawił, ale martwi mnie wiek servera i obawiam się że będzie ciężko od „zera” coś tutaj podziałać 🥶

Ten serwer jest typem klasycznym z małymi usprawnieniami. Na ItemShop jesteś w stanie łatwo zarobić, najlepiej dropić z rękawicą 2/3h + rękawiczka z IS. 
Kupon SM (10) na dzień obecny kosztuje 7-8kk. 

Jak zarobić na niskim poziomie? 
- Z metinów lecą KD +0/4 i możesz wymieniać na pelerynki u Kapitana w M1. Teraz kosztują mniej więcej 200 szt. - 7-8kk 
- Polecam ubijać minibossy w m2 typu Chuong, Bo, Best Kapitan, Best Maniak, Mahon, Bestialski Kapitan itp, z nich lecą min. rady,egzo,kamole,wina, dodania,zmianki itp
- Polecam dropić księgi klątw bo są w cenie ponieważ jest na nie popyt a podaż jest słaba więc są w cenie, obecnie od szt. 4-6kk schodzą
- w M2 też jest boss: Hae-Tae (ale to ciężko zbić bo gracz Ancymon zbija je 24/7 🤣

Martwi cie wiek serwera? raczej na odwrót, powinien cie uszczęśliwiać bo to znaczy o jego stabilności - w listopadzie będzie już 2 lata! 

Nie obawiaj się, tu gracze na gromo są bardzo, podkreślam BARDZO POMOCNI więc tu bym się nie martwił.

• Like 2
  • Dzięki! 1
  • Haha 2

Karolcia jak startujesz to z automatu masz rekawice złodzieja z IS 3 Dni ,jako świeżak nieposiadajacy kompletnie nic Polecam Best.Specjalista sa po 2 w drobnych odstepach dolina orków jeśli kiedykolwiek grałaś w metina to napewno wiesz gdzie one sie znajduja a jesli nie to wiki powie,bez rekawicy złodzieja ale z darmowym is na 3 dni dropi rewelacyjnie zmianki,dodania,fmsy,pelerynki,klucze i inne cary  a jeśli masz rekawice to gwarantowany drop pelerynek.dodan oraz zmianek z kazdego besta nie wspominajac juz o dodatkowym 40% dropie w eq który mozesz dodatkowo wybonowac w branzie oraz kolczykach pozdrawiam.

PS.Best żołnieże też są po 2 obok siebie Teleporter Red na dolinie orków :))

• Like 2
  • Haha 1
6 godzin temu, Nathan. napisał:

Ten serwer jest typem klasycznym z małymi usprawnieniami. Na ItemShop jesteś w stanie łatwo zarobić, najlepiej dropić z rękawicą 2/3h + rękawiczka z IS. 
Kupon SM (10) na dzień obecny kosztuje 7-8kk. 

Jak zarobić na niskim poziomie? 
- Z metinów lecą KD +0/4 i możesz wymieniać na pelerynki u Kapitana w M1. Teraz kosztują mniej więcej 200 szt. - 7-8kk 
- Polecam ubijać minibossy w m2 typu Chuong, Bo, Best Kapitan, Best Maniak, Mahon, Bestialski Kapitan itp, z nich lecą min. rady,egzo,kamole,wina, dodania,zmianki itp
- Polecam dropić księgi klątw bo są w cenie ponieważ jest na nie popyt a podaż jest słaba więc są w cenie, obecnie od szt. 4-6kk schodzą
- w M2 też jest boss: Hae-Tae (ale to ciężko zbić bo gracz Ancymon zbija je 24/7 🤣

Martwi cie wiek serwera? raczej na odwrót, powinien cie uszczęśliwiać bo to znaczy o jego stabilności - w listopadzie będzie już 2 lata! 

Nie obawiaj się, tu gracze na gromo są bardzo, podkreślam BARDZO POMOCNI więc tu bym się nie martwił.

Jak miło. Zgadzam się w 100% z przedmówcą😊

• Haha 1