Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kręte klucze

Recommended Posts

Wychodzę z propozycją obniżenia dropu krętych kluczy. Cena szponu smoka poszła znacząco w dół i oscyluje w granicach 80kk/szt, przez co trytony/niebianki dużo tracą na wartości i w zasadzie płaci się za same bony w przerobionych broniach i zbrojach. 

Myślę, że zmniejszenie dropu krętych kluczy mogłoby podnieść wartość zarówno klucza, jak i szponu smoka, który jednak jest potrzebny, żeby zrobić sobie coś, co powinno dawać prestiż 🙂

Takie sobie wymyśliłem rozwiązanie, ale chciałbym też w ten sposób otworzyć temat do dyskusji, bo być może ktoś ma lepszy pomysł na przywrócenie wartości tych przedmiotów.

to a ni wina kluczy a ni wina respow wina lezy po stronie ludzi ktorzy nie radzili sobie w grocie i chcieli dodatkowe respy z ktorech beda lecialy klucze a administratorzy sie na to zgodzili..  
pomysl slaby ale widocznie ktos sie dobrze spłakał i przeszlo 🙂 
z tym juz nic nie zrobisz za pozno na ratowanie cen ulepow z groty i ceny kluczy bylo trzymac cene jak moja gildia jeszcze to robila w tym czasie twoja gildia sprzedawala klucze i ulepy na potege co 3 dni cene obnizaliscie o 10kk. A teraz kiedy my nie gralismy 5 miesiecy i wy sie nachapaliscie tego tyle ze cena jest juz smieszna a nie niska chcesz to odkrecic? 😛 
P.S. W huyu mam to czy bedzie wiekszy czy mniejszy drop bo sam sie tez tego nadropilem dlugo przed wami, napisalem to zeby ci i twojej grupie z ktora grasz przypomniec bo chyba zapomnieliscie. 

Winni sa ludzie to jest skutek placzu xd

58 minut temu, ProST4K napisał:

Jak nie wina respów skoro sam piszesz że to wina dodania nowych respów xD?
                                                                                    prostak.png.0398b6a692b1f5fe32bc7fc72e21bfd0.png

kopczzu ale powiedz szczerze, kto tylko sella szpony? Z tego co wiem to szpony wisza na paru sklepach od Weteranów, co 3 dni jak nikt nie kupi tych "40 szponow" to ceny są obniżane. gracze są odpowiedzialni za cene, jak Tobie przykladowo nikt nie kupuje to wystawiasz z taka cene zeby to w koncu sie sprzedalo. Ja osobiscie nigdy nie sprzedawalem szponow a jak je sprzedawalem to po 350kk. Jak zobaczylem cene 80kk to praktycznie nie ma mozliwosci zebym je komukolwiek sprzedawal nawet jak ich troche posiadam. Rownoczesnie inne gildie wystawiaja szpony po podobnych cenach, osobiscie mi sie to nie podoba ale to kazdego prywatna sprawa

Co do kluczy to masz racje jest ich od uja, ale wystawianie szponow za 75kk to juz jestes naprawde zalosne 

Pytanie jest jedno , po co ktos - posiadajac sporo zbijakow - wchodzac na kilka postaci na smoka, narzeka, ze nie moze sprzedac szponow po czym swiadomie obniza cena od 300kk do 75kk ^^

Ja cale zycie bylem przeciwny sprzedazy szponow, bo to jest cenny item ale ktos sie w koncu trafil co chcial na tym zarobic , przez co nieswiadomie zniszczyl cene szpona . Teraz lepiej latac azka, nadropic zmianek , sprzedac je i kupowac sobie szpony zamiast uzerac sie na respach czy tracic setki. Bez sensu. 

Nie mowie tu o konkretnych osobach tylko daje przyklad ktory zaobserwowalem.