Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyszukiwarka przedmiotów - Droga do sukcesu.


Sprzedawca
 Share

Recommended Posts

Witam, wychodzę z propozycją dodania możliwości wyszukiwania przedmiotów na sklepach. Temat był już zakładany kilkakrotnie przez graczy i zawsze zostaje odrzucony, bo "psuje klimat", "zniszczyłby gospodarkę" i takie tam pierdoły. 

To już nie są czasy  gdzie trzeba latać po miliardach sklepów żeby znaleźć jakikolwiek ulepszacz czy też item. Nie zepsuje to klimatu, ani rynku, wręcz odwrotnie na pewno polepszyłoby to handel i wygodę dla graczy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na nie. I podam powody:
1. Psuje klimat 🙂 (sorki, musiałem)
2. To czy sprzedamy item zależy nie tylko od ceny, ale też pory wystawienia, miejsca sklepu, nazwy sklepu, marki (ma znaczenie, gdy sprzedaję ciągle ten sam towar w tym samym miejscu- idę obok kowala i na 100% będą tam ulepy, o tym mówię), reklamy. Ty chcesz zawęzić to głównie do ceny, co strasznie okroi, już ledwo zipiący handel.
3. Niektórzy czerpią przyjemność z gry bijąc metki, inni robiąc dungeony, zabijając bossy, a niektórzy bawią się z kupowaniem tanich itemów i sprzedażą drożej.
4. Tracą na tym ludzie którzy sellają słabo sprzedające się rzeczy, bo nie odwiedzasz ich sklepów ( i nie kupujesz przy okazji czegoś innego). JEŚLI to wejdzie, to od tej pory w każdym moim sklepie będzie po jednej: zmiance, kamolu, aurze, SM, itemach do biologa, metalu itd.  w cenie po 999kk. Będzie się świecił zawsze, gdy ktoś wyszuka popularne itemy. Naprawdę tego chcemy?
5. Zapracowani technicy nie mają teraz na to czasu.🤣
6. Tracą na tym ludzie, którzy sprzedają drogo itemy (np zmianki), gdy sklep stoi 2 tygodnie, więc kasę realnie mają "zamrożoną" do czasu sprzedania itów.

Mógłbym jeszcze parę powodów znaleźć, ale mi się nie chce. O ile jestem często za zmianami, tak tu, uważam, że jest więcej minusów niż plusów.

Link to comment
Share on other sites
  • KetraB locked this topic
  • Rain unlocked this topic
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...