Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podanie TUT JonyKsA

JonyKsA
 Share

Recommended Posts

1. Nick Postaci: JonyKsA
2. Wiek:24
3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]:[9/10]
4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: od września 2021
5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord/TeamSpeak3: oczywiście
6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?: Nie
7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?: Tak
8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Jestem dosyć aktywnym graczem, gram w różnych godzinach,
 w zależności od pracy lub życia prywatnego. Kiedy ktoś potrzebował pomocy na start (chodzi o wiedzę na temat serwera gdzie drop, 
jaki skąd bronie itd itp...). Gdy ktoś ma jakieś pytanie lub potrzebuje pomocy zawsze staram się jakoś pomóc, 
czy to ma być 2kk na start żeby eq+6 zrobić, podpowiedzi gdzie dropić, respy bosów metków (jeśli znam to także czas respa). 
Nigdy nikogo nie okradłem przy handlu czy wymianie itemów (sam zostałem okradziony przez tutora i nikomu tego nie życzę). 
Myślę, że sprostałbym powierzonemu stanowisku, planuję zostać długo na tym serwerze, spodobał mi się twardo trzymany klimacik 
dobrego PL'a także fajnie było by chociaż trochę uczestniczyć w waszym projekcie.
  • Super Mistrz Gry

Grasz tu miesiąc (ja dziś Cię pierwszy raz zobaczyłem na serwerze) co świadczy o tym, że nie znasz serwera na tyle dobrze aby pomagać innym graczom. Zakładam, że mało kto Cię zna co również nie pomoże w dokonywaniu transakcji.

Na ten moment podanie odrzucone.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...