Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Joasia

Podanie w sprawie o funkcje moderatora

Recommended Posts

Cześć nazywam się Joanna Adamkiewicz, posiadam 16 lat i wnioskuję o uzyskanie stopnia moderatora, nie jestem w stanie podać dokładnej daty w której założyłam konto, aczkolwiek wynosi ona ok 4-5 dni wstecz. Moją główną postacią jest wojka o nicku ''Asiutka'' o levelu 40, mój spędzony czas na przedstawionej  postaci  w obecnej chwili wynosi ok. 1500 minut. Jestem aktywna na komunikatorze TeamSpeak3, chętnie naradzę się z moderacją w sprawie usprawnień serwera gdy zajdzie taka potrzeba. Nigdy wcześniej nie sprawowałam przedstawionej mi funkcji, aczkolwiek szybko się uczę i chętnie wysłucham rad dotyczących sprawowania roli moderatora. Moim zamiarem jest usprawnienie pracy serwera, pomoc za wszelką cenę użytkownikom serwera, oraz wprowadzenie wielu urozmaiceń dla graczy by umilić im rozgrywkę, wychytywanie możliwych cheaterów tuteż osób niestosujących się do regulaminu, oraz pomoc w  realizacji projektów dotyczących serwera. Mam nadzieję, że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony.

Z poważaniem Joanna.

• Like 1

Konto pod podanie zalozone 2h temu , brak wzoru wymaganego , brak wymagan spelnionych jestem zdecydowanie na nie ?

Guest

Ze względu na brak moderacji postanowiliśmy wraz resztą administracji zaakceptować podanie, zostajesz przyjęta na okres próbny.

Zaakceptowane 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...