Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Musztard

Wasze początki i historia gry w Metina

Recommended Posts

Skoro założyłem temat to ja zacznę ?
Pierwsze kroki w metinie stawialem około 2008 roku na serwerze twierdza. Wbilem tam coś około 26 lvl grając daggerem w shinsoo. W sumie żadne osiągnięcie. Później z otwieraniem kolejnych serwerwerow przeskakiwalem na nie, marząc o topce. Skończyło sie tak jak skończyło czyli wojownikiem body z 28 lvl z punktami um rozdanymi po równo w każdy skil. Na trochę dłużej zabawilem na s10 gromo. 34 lvl dagger Jinno z kozikami +5. W końcu nadszedł czas arkantesa. Tam znalazłem dobra ekipę do gry i dzięki temu udało mi się zrobić kilka postaci +40,+50 i oczywiście daggera lvl 65 ? później nastąpił dłuższy detoks od gry żeby po roku wrócic i zacząć grać podarowanym bodym 69 lvl którego wymienilem na kozackiego Hallera ze skilami g3-g6. Nie zatrzymało mnie to na długo o kolejny detoks. Tym razem na tapetę weszły privy. Privy easy i Hardy. Nic nie mogło mnie przekonać. Wróciłem do pla ale ilość botów i innych dziwnych rzeczy mnie zraziła. Aż w końcu, w wieku 27 lat dowiedziałem się o serwie Gromo. Więc jestem ?

• Like 3

Grało sie kiedyś na kronosie później balmora od fubu to były najlepsze lata i najlepszy metin jaki pamiętam. Przez ostatnie 3 lata w ogóle nie grałem nie licząc epizodu na someya. Tutaj sobie chce tylko pograć 4fun często po pracy będę wbijal na piwko i metina ?

Guest

zacząłem od pla standardowo, oczywiście uzależnienie bombowe, od gowniarza nocki sie zarywało, potem przyszedł czas na Pandore, tam to już karta rodziców szła i w isie sie chodziło, piękne czasy, jak słyszę piosenki metina to aż płakać się chce ?

pierwszy serwer na plu i był to Grymuar

a pierwszy pirv to Elite pamiętam ten szok gdy pierwszy raz na nim grałem gdzie na plu wtedy miałem 45lvl chyba a tam w 1 dzień 90 któryś wbiłem i się jarałem jakbym ameryke odkrył

Moja historia zaczęła się w 2008 r pierwszy serwer to był feniks postać jaka grałem to był ninja dagger wtedy przez miesiąc może i dłużej expilem żeby wyexpic do 35lvla.Potem skakalem na nowe serwery jak wychodzily aż w końcu dowiedzialem się że są priv serwery gdzie zaczynały one na Hamachi.Pogralem na 2-3 takich privach i sam też wtedy postawiłem przez Hamachi gdzie na moim serwerze potrafiło być nawet ponad 20 osób.Po jakimś czasie miałem przerwę od metina nie pamiętam na ile czasu ,ale powróciłem i grałem na serwerze Phobos i tam w sumie najdłużej zasiedzialem bo wbilem tam 90lvl. 

• Like 1

Astral ---> Etolin ---> Etolin---> Etolin ---> chyba nic nie pomyliłem ? za Astrala były piękne czasy gdzie Kamień Duchowy i stal +6 były itemkami trudnymi do zdobycia ale jakże pożądanymi. Dropienie FMS na bestach z jednym okiem zamkniętym czy może w końcu poleciały średnie ok. 30... Jak ktoś miał kd +4 w broni albo zbrojce to był burżujem ? trudno było coś zdobyć więc chciało się grać żeby w końcu to osiągnąć. z każdą koleją fuzją było coraz gorzej obecnie 120 lv na PL'u talizmany, szarfy, mistyczna alchemia, cyjanitowe eq, zodiaki... to raczej odpycha nowych graczy o ile tacy jeszcze są. dysproporcja mocy postaci jest przepotężna. nowe skille, risosty, dopalacze, to wszystko sprawia że się grać odechciewa. wchodzę tylko po to żeby popatrzeć na moją postać i wyłączam.

Bardzo się ciesze że teraz będzie serwer który przywróci dawne wspomnienia z gry. Proszę tylko go zaraz nie zamknijcie albo nie zacznijcie udziwniać pomysłami z Metin2.pl...

Pozdrawiam Wszystkich ?

• Like 2

Witam Wszystkich serdecznie.

Swoją przygodę z MT2 zacząłem w 2008 i przetrwałem do 2012 roku głownie na S10, krótki epizod na S24 (szamanka błyskawica 54lvl :D). Wracając do S10, byłem przywódcą gildii GORIAoMORTE. Tamte czasy były po prostu piękne. Korzystając z okazji może odnajdą się osoby, które grały w tamtych czasach i kojarzą moją osobę (proszę o priva :D). W 2018 wróciłem do gry za namową kolegi. Rozpocząłem przygodę na Jawie, lecz to już nie było ten sam MT2.

Ciesze się że wracacie do korzeni- MT2 był grą dla wytrwałych i tak ma zostać!

Do zobaczenia

SACHARA pzdr.

• Like 2

Pierwszy serwer,nie pamiętam szczerze,jakaś większa przygoda s13,wbiłem lv 69,aura na 20pkt xd.Metin2 to jedna z nielicznych gier w którą gram od 10 lat,wiadomo mam przerwy,ale zwykle trwają parę miesięcy,widzę jakiś filmik na yt i coś mnie łapie w serduszku i wracam.Po s13 grałem na wszystkich serwach co pojawiały się co rok,wbicie lv to już nie problem na pl,expiłem konta za kasę na meley. Moje najlepsze wspomnienie to ninia 55lv skile P,konto było piękne,eq klasowe,jak i do pvp,dziś zostały tylko wspomnienia,eq selem z yang coś 5tys-6k zwróciło się 

moze ktoś skojarzy. Bandito s15 w pewnym momencie top3 metina polskiego liczac wszystkie servery ?

1 hour ago, Guest Dedus said:

Czy tylko ja dawałem pkt umiejętności po równo???

pewnie nie 

No co Ty ? wojownikiem dawałem wszystko po równo. Najwięcej w trzystronne mialem bo dmg mi się podobał ?

No to jak każdy,to i ja dodam parę słów... 

Historia Legenda: Rok 2009,ja jako mały szczeniak przychodząc z rodzicami do Wujka,zawsze uwielbiałem jak Ciocia grała w gry... Nic nowego każdy lubi grać,lecz w tedy zauważyłem że Ciociunia gra w coś nowego.

Mówię Ciociu co to za gra,mówi że Metin2 gra dla ciebie i twoich przyjaciół. No ja taki podiarany grą,no w tedy nie stać było nas na komputer,więc nie miałem możliwości pograć.

Cóż kiedy nadszedł rok 2012 Mama zakupiła mi pierwszy komputer,i zawarła umowę żeby podłączyli nam internet,wiecie w tedy Metin dobrze grał,lecz internet był taki że nawet na GG nie chciało się wchodzić....

Ale tak,Metin2 to była pierwsza gra którą zainstalowaliśmy na komputerze,serwer? Arkantes,każdy zna i przedstawiać nie trzeba. Królestwo? Oczywiście że Jinno,najprostrze z Królestw w świecie Metin...

Tak zaczeła się moja Historia z Gry Metin2. 

Dziękuję. ?

Dnia 5.11.2019 o 19:14, picek89 napisał:

pierwszy serwer na plu i był to Grymuar

a pierwszy pirv to Elite pamiętam ten szok gdy pierwszy raz na nim grałem gdzie na plu wtedy miałem 45lvl chyba a tam w 1 dzień 90 któryś wbiłem i się jarałem jakbym ameryke odkrył

Heh grymuar, też zaczynałem i w sumie tam skończyłem na 79lv woj body w shinsoo później jakieś privy i teraz tutaj mam nadzieję na dłużej 😁

Ja na początku, gdy wspólnie z bratem ściągnąłem Metina jakoś w 2007-2008 to myślałem że gra nie działa, bo chciałem założyć postać z nickiem, który już istniał 😄 Dopiero na drugi dzień ogarnąłem co robiłem nie tak 😄 Teraz mam z tego bekę, ale wtedy byłem wkurwiony 😄

Rok 2007, ja 11 latek kumpel 14 lat pokazal mi metina2 US, gralismy tam z tydzien i sie znudzilo. Pozniej zaczelem sam grac na Poland 2007 sierpien biala aura skille wszystkie po rowno rozdane jak i statystyki. 2008 rok wstawanie przed szkola o 5:30 zeby isc na metki w m2 bic z halabardy +4 😄 wtedy sie prosilo o pomoc przy metku wbijalo sie 40 lvl na metinach zeby miec Topor +4, i jakos ciagnelo sie do 55 lvla i sie jakos zarabialo. Robienie Militara na 55 lvlu z wioslem +6 z innymi ludzmi pomoc na kazdym lvlu Konia cos cudownego ! 😥 pozniej podkoniec 2009 roku zaczelem grac na Prywatnych serwerach tzn na 1- ZZyt2 przegrane chyba z 8 miesiecy na nim az NPC przestaly dzialac 😞 ten kto mial zwoje powrotu to mogl expic eventualnie jezdzic na metki- ja mialem zwoje do red lasu i sprzedawalem i dawalem ludzia. az wkoncu upadl i zaczelem grac w 2011 roku na Orionie S22 az do ostatniej fuzji i obecnie Etlion czy jakos tak.

Cudowne czasy kiedy nie wiedziales o co chodzi w grze 😄 jak patrze na to, to brakuje tych czasow kiedy nikt prawie nie wiedzial o co chodzi w grze.

Gromo.pl przypomina starego PL'a ale ludzie znaja ta gre wiedza co robic, przez 14 lat kazdy sie nauczyl grac i wie ocb.

Moje pierwsze zetknięcie z metinem bylo jak były dostępne 2 serwery monastyr i feniks. Wtedy razem z kumplem wracaliśmy z drogi krzyżowej i z plytki zainstalował mi metka. Stworzyliśmy konto na Monastyr i w oknie wyboru postaci jest taka ścieżka, i ja myślałem ze tam się idzie xD a się tylko postać wybiera. Miałem tam chyba 27  lvl mentalem(chciałem bodego bo podobał mi sie wir miecza ale nie wiedziałem gdzie się go wybiera xd) z nickiem Mations i tak zostało 🙂 później grałem mentalem na deimosie oraz phantos woj body MateuszWojo, później Matison, dobre czasy 

Ja zaczynałam z pierwszym dniem uruchomienia s4 Twierdza na pl 🙂 Grałam tam w sumie do pierwszego łączenia w Etolin....Potem kilka privów ...Najdłużej zabawiłam na Eloth, iMetin i Valium teraz aktualnie tylko tutaj 🙂 Jakiś czas bawiłam się na privach Shagieggo ale to porażka serwery max 1 miesiąc.... jak mi zamknęli serwer bez słowa po wbiciu top4 odechciało mi się ... Potem szukałam coś na wzór "starego" metina i tak w lutym trafiłam tutaj 🙂