Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ADIOZO PODANIE NA GM ---- trudna sytuacja na serwerze

AdiozoBodziak
 Share

Recommended Posts

1. Imię: Adam
2. Wiek: 27
3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]: 7/10, kiedyś miałem swój serwer postawiony i coś tam się pouczyłem, ale to nic takiego wielkiego nie było.
4. Poziom postaci: pierwsza postać woj 94lvl, druga postać sura 88lvl.
5. Nick Glownej Postaci: AdiozoBody
6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: 10000
7. Ilość minut gry na głównej postaci: 600000
8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Na serwerze jestem od grudnia 2019 roku, gram z przerwami, wróciłem do gry tak na 100% w listopadzie.
9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program Discord?: Jasne, posiadam mikrofon, discord, ts i moge zainstalować wszystkie możliwe programy.
10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Byłem GM'em na serwerze MarinerMT2, ale nie mam pojęcia czy to jeszcze stoi. Byłem tam GM'em przez 2 miesiące.
11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Chce poprawić relacje pomiędzy graczami, a administracją, ludziom często się coś nie podoba, czasami jest to wina graczy, a czasami administracji. Postaram się, żeby było w porządku u administracji, jak i graczy.
Również mam sporo pomysłów nie przesadnych, które można by było wprowadzić na serwerek.
12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Jasne, moge pobrać różne programy. Kiedyś byłem jutuberem i nagrywałem minecrafta, a poźniej metina 
13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 9/10 jestem osobą bezkonfliktową, kulturalną, która nie sprawia problemów.
14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Posiadam jakąś tam wiedzę na temat bycia GM, siedzę na serwerze po 8-10 godzin dziennie. 
Na gromo.pl ostatnio zauważyłem że biega masa botów chciałbym to zmienić poprzez ciągłe szukanie i banowanie tych botów, oraz oczywywiście naszych kochanych yangsellerów.
Codziennie donosze do Ketraba o yangsellerach, eq sellerach i z ketrabem, stale piszemy w grze jak i na forum, podaje mu wszystkie nicki tych ludzi . 
Ostatnio patrze i ktoś sella eq no to napisałem do ketraba i on zbanował.  Na pewno się dogadamy z ketrabem i zakolegujemy.ADIOZ
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...