Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DT v2

Burza02

Recommended Posts

Proponuję kilka zmian odnośnie DT v2.

1. Zmniejszenie 3-5-krotnie dropu ulep, tj. klejnotu demona, klejnotu demona +, pamiątki po demonie i pamiątki po demonie z +. Ja na ten moment zrobiłem zrobiłem DT v2  +-78 od wprowadzenia dropu Memoriału Drako i w tym czasie wydropiłem pamiątek po ok. 500-600, a klejnotów  po 700-800. Biorąc pod uwagę, że nie tylko ja chodzę na DT v2, a ulepy dropią też z DT, jest duża nadwyżka ulep, co może doprowadzić do cen rzędu 100-200k/szt.

2. Dodanie do dropu z bossów z DT v2 kości palca, ponieważ jest ich stosunkowo niewiele na rynku a potrzeba ich sporo na hełmy na 60 lv. Według mnie powinny dropić średnio 2-3 na jedno, ale można jeszcze to przedyskutować.

3. Zwiększenie czasu o 3-5 sekund na podniesienie dropu po bossach i korzeni demona. Według mnie czasu jest czasem nieco za mało żeby podnieść cały drop szczególnie robiąc DT v2 solo i czasem podnoszenie przez klawisze z i ~ nie dziala i po prostu może ktoś mieć lagi.

4. Usunięcie hitu (być może błędu) Czarta, który ma zasięg na całą mapę. Jest to nieco denerwujące kiedy ginie na hita buff lub inna postać będąca po drugiej stronie mapy.

5. Dodanie możliwości wejścia do DT v2 na min. 2 postacie. Da to możliwość oszczędzania zasuszonych głów i robienia challenge'ów na zrobienie 2/3 postaciami.

Zapraszam do dyskusji 🙂

jak dla mnie powinni zmniejszyc drop zmianek o polowe, perel , niebieskich i tyle, reszte modyfikacji nie potrzebne wgl, z reszta myslisz ze tak o Ci wprowadza bo tak chcesz xd 

lapiesz mozna powiedziec za malutkie szczegoly. A jakos zmiany ilosci Niebieskich i zmianek juz nie chcesz bo Ci odpowiada ich ilosc bo sa potrzebne, tak ja z memorialem, chcesz wiekszy % ale jak juz zrobisz to nie bedzie Ci potrzebne podwyzszanie dropu memorialu itp

Dla mnie DT robi sie fajnie tylko tak jak mówilem perly zmianki duchowe expertki metale - to sa rzeczy ktore kolega wyzej nie uwzglednil i kazdy kto zrobil przynajmniej 100 dt dobrze o tym wie,  ze  sa mega przesadzone 🙂
chcesz 5 krotnie zmniejszyc drop patrzac tylko na siebie bo ty robisz np solo. A jak ktos robi z ekipa? to juz wgl dt v2 nie bedzie oplacalne.

I bedzie : ten robi solo to za duzo ulepow ma...

Ci robią ekipa i za malo maja 🙂 ....  

Z tego co mi wiadomo to Rain pisał że ma być zmniejszony drop zmianek, ale według mnie z DT v2 powinno dropić najwięcej zmianek uwzględniając czas zrobienia azka czy plagi czyli z 200-250 zamiast 350-380, ale faktycznie powinni zmniejszyć jeszcze szansę na misję expert, metale, kamole, broszki i niebieskie kryształy bo ich przybywa a graczy nie, ale czy o połowę czy mniej no to zależy czy ktoś robi solo czy z kimś.

1 godzinę temu, Burza02 napisał:

Proponuję kilka zmian odnośnie DT v2.

1. Zmniejszenie 3-5-krotnie dropu ulep, tj. klejnotu demona, klejnotu demona +, pamiątki po demonie i pamiątki po demonie z +. Ja na ten moment zrobiłem zrobiłem DT v2  +-78 od wprowadzenia dropu Memoriału Drako i w tym czasie wydropiłem pamiątek po ok. 500-600, a klejnotów  po 700-800. Biorąc pod uwagę, że nie tylko ja chodzę na DT v2, a ulepy dropią też z DT, jest duża nadwyżka ulep, co może doprowadzić do cen rzędu 100-200k/szt.

2. Dodanie do dropu z bossów z DT v2 kości palca, ponieważ jest ich stosunkowo niewiele na rynku a potrzeba ich sporo na hełmy na 60 lv. Według mnie powinny dropić średnio 2-3 na jedno, ale można jeszcze to przedyskutować.

3. Zwiększenie czasu o 3-5 sekund na podniesienie dropu po bossach i korzeni demona. Według mnie czasu jest czasem nieco za mało żeby podnieść cały drop szczególnie robiąc DT v2 solo i czasem podnoszenie przez klawisze z i ~ nie dziala i po prostu może ktoś mieć lagi.

4. Usunięcie hitu (być może błędu) Czarta, który ma zasięg na całą mapę. Jest to nieco denerwujące kiedy ginie na hita buff lub inna postać będąca po drugiej stronie mapy.

5. Dodanie możliwości wejścia do DT v2 na min. 2 postacie. Da to możliwość oszczędzania zasuszonych głów i robienia challenge'ów na zrobienie 2/3 postaciami.

Zapraszam do dyskusji 🙂

1. Totalnie bez sensu. Takie coś powinno być zmienione zaraz po wprowadzeniu owego dungeonu a nie teraz gdzie wszyscy maja po kilka stacków tych ulepszaczy. Musieliby je usunąć z serwera wszystkim żeby to miało sens..

2. Zdecydowanie na NIE. Podstawowe DT powinno być opłacalnym dungiem i tylko tam powinny dropić kości. A propo hełmów to nie żartuj bo wszyscy wiedzą, że potrzeba je do pasów dlatego chcecie ich dropu tam^^ Może jeszcze serce legendy dodajmy do Drako żeby tylko tego dunga farmić 🙂 ?

3. Naprawić z i ~  i po problemie 😉

4. Akurat to mega fajna sprawa, że BOSS bije na całej mapie 😉 Jest to swego rodzaju urozmaicenie i przyjemnie utrudnia rozgrywke ;3

5. Myślę, że tego nie zmienią - masz głowy w IS 😉 Doładuj - kup - rób dunga solo 🙂

• Like 2

Jakby zrobili dużą reklamę do tej dużej aktualizacji, to teraz pewnie nikt by Nie narzekał na drop, bo i rynek by jakoś funkcjonował z nowymi graczami. Także może to nie wcale dt v2 trzeba zmieniać, tylko szurnąć nóżką i chociaż głupiego.posta na facebooku dodać, czy dać Ketrabowi w końcu sgma, któremu chociaż by się chciało może wywiązywać z tego co dodane do kalendarza eventów

• Like 1
4 godziny temu, gremlinsts napisał:

Adiozo, lady abi jest tak czesto online jak Rain. FIRE jest lepszy przykladem bo czesto jest. Po co nam na serverze zmianki? i tak nie ma kto kupowac. Niech sie zajma zachecaniem ludzi do grania na tym serverze. A nie update Dt v2 gdzie 5 osob robi na 30 online.  

Właśnie przez takich ludzi jak ty nie loguję Lady. Wolę siedzieć na dropie, niż tłumaczyć się płaczkom. Zresztą wystarczy zapytać na czacie czy jestem i z miejsca odp priv. Nie płacz. Ok? Nie będę słuchała wyzwisk przez aktualki, na które nie mam wpływu.

3 godziny temu, LadyAbii napisał:

Właśnie przez takich ludzi jak ty nie loguję Lady. Wolę siedzieć na dropie, niż tłumaczyć się płaczkom. Zresztą wystarczy zapytać na czacie czy jestem i z miejsca odp priv. Nie płacz. Ok? Nie będę słuchała wyzwisk przez aktualki, na które nie mam wpływu.

Takich ludzi jak ja? Znasz mnie? Jeżeli Cie tak to męczy to oddaj tutora dla Natana. Płacz? to własnie Ty teraz placzesz. Skad mam wiedziec ze jestes na dropie, alfa i omega jestem? Napisalem po prostu prawde bo wiecej widze FIRE online niz Ciebie. Nie płacz Ok?  

• Dzięki! 1
  • 2 weeks later...