Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Rain

Regulamin Gry

Recommended Posts

Postanowienia Ogólne:
§1.1 Korzystanie z serwisu oznacza akceptację i zobowiązanie do przestrzegania niniejszego Regulaminu.
§1.2 Nieprzestrzeganie niniejszego Regulaminu może skutkować blokadą blokadą lub usunięciem konta Użytkownika.
§1.3 Administrator serwisu ma obowiązek poinformować Użytkownika o wszelkich zmianach dokonanych w Regulaminie poprzez wiadomość e-mail lub informacje na stronie serwisu.
§1.4 Support serwera znajduje się pod adresem Gromo.pl/zgloszenia i jest główną linią kontaktu między Użytkownikiem, a Administracją.
§1.5 Wszystkie konta wraz z zawartością należą do właściciela serwisu. Użytkownik ma jedynie możliwość korzystania z nich w celach rozrywkowych.
§1.6 Korzystanie z podstawowych usług serwisu jest całkowicie darmowe, a Użytkownik nie jest zobowiązany do zakupu konta VIP

Konto i Bezpieczeństwo:
§2.1 Zabrania się posiadanie nazw zawierających zwroty obraźliwe, niemoralne lub podszywające się pod administrację.
§2.2 Użytkownik zobowiązuje się do przechowywania swoich danych w bezpiecznym miejscu.
§2.3 Użytkownik jest zobowiązany do podania poprawnych danych przy rejestracji, które będą pomocne przy kontakcie z Administracją.
§2.4 Użytkownik wpisuje swoje dane logowania tylko na oficjalnej stronie serwisu Gromo.pl w miejscu do tego wyznaczonym.
§2.5 Użytkownik serwisu zobowiązuje się do przechowywania swoich danych dostępowych do konta w bezpiecznym miejscu.
§2.6 Administracja nigdy nie prosi Użytkownika o udostępnienie danych logowania do serwisu.
§2.7 Administracja nie odpowiada za utratę danych logowania do serwisu przez Użytkownika.

Polityka Prywatności: 
§3.1 Niniejsze przepisy określają zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazywanych przez Użytkowników.
§3.2 Użytkownik rejestrując konto wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych do celów dla których powstał serwis. 
§3.3 Serwis wykorzystuje dane udostępnione przez użytkowników tylko i wyłącznie podczas korzystania ze strony, logowania, rejestracji. 
§3.4 Przy zakupie funkcji premium mogą być wymagane dodatkowe dane, takie jak pełne imię i nazwisko, adres, itp. Za przetwarzanie tych danych odpowiada serwis CashBill.pl 
§3.5 W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. 
§3.6 Zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim.  
§3.7 Serwis Gromo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności, na które mogą wpłynąć ewentualne zmiany w prawie lub rozwój technologii. Użytkownicy będą informowani o wszelkich zmianach w sposób jasny i zrozumiały.
§3.8 Dane użytkownika mogą zostać usunięte na wyraźną jego prośbę poprzez kontakt na adres e-mail: [email protected] 
§3.9 Przetwarzamy dane od użytkownika zgodne z polskim prawem o ochronie danych. W przypadku dokonywania płatności Twoje dane są przekazywane firmie Cashbill.pl lub PayPal.

Zasady Gry:
§4.1 Zabrania się pisania na czacie i szepcie treści obraźliwych, rasistowskich, niemoralnych i zawierających wulgaryzmy.
§4.2 Zabrania się ogłaszania sprzedaży wirtualnej waluty "yang" oraz przedmiotów z gry za oficjalnie emitowane waluty pieniężne na wszystkich chatach dostępnych w grze.
§4.3 Gracz ma obowiązek odpisać administracji gdy wykonuje jakąkolwiek czynność w grze.
§4.4 Zabronione jest modyfikowanie plików gry w jakikolwiek sposób bez zgody Administratora.
§4.5 Zabronione jest używanie botów, skryptów, symulatorów klawiatury i innych programów ułatwiających lub automatyzujących rozgrywkę.
§4.6 Każdy gracz jest zobowiązany do poinformowania Administracji o wykryciu błędu lub modyfikacji w grze. Używanie danego błędu może skutkować stałą blokadą konta.
§4.7 Podczas wydarzeń specjalnych (eventów) uczestnicy zobowiązani są przestrzegać instrukcji i poleceń od członka Administracji. Niezastosowanie się do instrukcji i poleceń może skutkować wykluczeniem z danego wydarzenia.

Funkcje Premium
§5.1 Korzystanie z funkcji premium jest dobrowolne, a środki pieniężne uzyskane w ten sposób pomogą utrzymać i rozwijać serwis.
§5.2 W zakresie funkcji premium jest dobrowolny zakup konta VIP, które obowiązuje na forum. 
§5.3 Do każdego konta VIP w zależności od danej kwoty przyznawane są gratisowe punkty, które można wykorzystać na usługi premium przy koncie VIP. 
§5.4 W przypadku braku zwrotnego SMS-a lub innych problemów związanych z zakupem konta VIP, z reklamacją należy zwrócić się do serwisu Cashbill.pl
§5.5 W przypadku likwidacji działalności serwisu, koszty płatności nie są zwracane.
§5.6 W przypadku blokady konta Użytkownika, koszty płatności nie są zwracane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...