Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Yashin

KD +5

Recommended Posts

Witam. Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale na serwer wszedł już system ulepszania kd do +5. Na jedno ulepszenie potrzebny jest 9x [Olejek Niebios] (dropi z bossów) i 5kk yang, szansa 10%. Osobiście nie podoba mi się sam pomysł (nie pasuje do klasycznej wersji gry), a szczególnie % na ulepszenie. Temat zakładam, bo jestem ciekawy jak myśli reszta graczy. Więc? Co myślicie?

• Like 1

Te KD to bul shit konkretny mieli nie psuć "klimatu" serwera a zrobili to podwójnie. Porażka sama w sobie nawet na PL nie ma takiego syfu.

Gówno nic dodać nic ująć. Nieprzemyślane, dodane chyba dla beki, albo żeby wkurwić gracza. Cena kd +5 będzie wywindowana w górę, bo jest na to tylko 10%. Jestem za usunięciem KD +5, ale jak już miało by zostać to żeby zwiększyć szanse do 30%.

Najlepiej to usunąć póki nie ma jeszcze ulepszonego żadnego KD (chyba).

Jeszcze tylko brakuje żeby to KD dodali do ISA, bo widzę że w tym kierunku trochę to idzie. Obniżyli maksymalnie drop żeby IS zaczął przynosić hajs..

Chcieliśmy Wam dać dalszą możliwość rozwoju ekwipunku, zwłaszcza, że na razie nie pojawią się nowe zbroje ani bronie.

Poza tym wartości nowych KD nie są przesadzone, do tego są bardzo trudne do zdobycia, dodane raczej jako "bajer" dla wysokich poziomów, chcących się wyróżnić.

Jeśli uważacie, że dodanie kolejnego KD niszczy klimat, albo nie pasuje do serwera, to oczywiście, możemy to usunąć.

Proponuję jednak się Wam jeszcze chwilę zastanowić i wyrazić swoje dalsze opinie na ten temat.

• Like 1

Jestem oczywiście ZA USUNIĘCIEM KD nie ma się co zastanawiać miał być PL z lat 2008-2010 wiec zostawmy go takiego bez tych KD proszę was.

Ja bym chciał zobaczyć zmiany w dropie z bosów minimalna szansa na jakieś egzo/rade/zmianki itd.. a z metków już wszystko dobrze dropi minimalnie to bym jeszcze egzo zmniejszył ? i zmienił serwer na typowy HARD z exp X3

KD+5 daje 200 Hp więcej niż KD+4, lub z 8% bonusu robi 12%, więc przy pokonywaniu bossów raczej nie będzie to miało kluczowego znaczenia.

Device, drop to osobny temat, ale te zmiany też szykujemy.

Mi również nie spacjalnie się ta opcja nie podoba, teraz wypadałoby wszystkie kd w eq zmieniac, a wiadomo czyszczenie do tanich nie nalezy+szansa na ulepszenie kdka jest niska, po za tym chyba ulepszaczy zbyt wiele obecnie nie dropi, szansa na włożenie kd jest zmniejszona, więc również takich kdków na cały ekwipunek potrzeba bardzo dużo. Po za tym przykładowo taki kd defa+5 z tego co kojarze dawał 100 defa, to zbyt duży odpał moim zdaniem, bo pozwala gorszy ekwipunek, no ale cóż w tej chwili chyba za późno na zmiane tego, bo być może jakieś kdki już powstały.

Macie jeszcze listę bonów z KD +5, bo nie wszyscy znają jego wartości.

Tak jak pisałem, opcja miała być głównie dla graczy, którzy poosiągali już prawie wszystko i chcą dalej rozwinąć swój ekwipunek, dużym kosztem.

kd śmierci - 12 kryta
kd powtórki - 35 szybkość zaklęć
kd woja - 30 silny na woja
kd ninja - 30 silny na ninja
kd sura - 30 silny na sura
kd szaman - 30 silny na szaman
kd potwora - 12 silny na potwory
kd uchylenia - 12 blok ciosów
kd uniku - 12 uniku strzały
kd magii  200 pe
kd witala - 800 pż
kd obrony - 50 obrony
kd przyspieszenia - 35 szybkosci ruchu

• Dzięki! 1

Ja nadal jestem na nie, bonusy faktycznie nie są wiele większe, ale to tym bardziej pokazuje, że to niepotrzebna zmiana. Lepiej nie dodawać nic, niż dodawać cokolwiek żeby "było co robić", bo takie zmiany bardziej zniechęcają do gry niż zachęcają (przynajmniej mnie). Serwer jest najlepszy taki jaki jest teraz, a będzie jeszcze nowy dung i to by wystarczyło.

• Like 1
  • Dzięki! 1

Yashin baaaaaaaaaaaaardzo dobrze pisze mądry człowiek?

To jest serwer robiony dla Was, nie dla nas.

Jeśli nie chcecie zmian, które odbiegają od Metina 2008-2010 to oczywiście możemy Wam to zapewnić i po prostu zająć się samym dropem i ewentualnie katakumbami o ile nie zniszczą klimatu.

Chcemy Wam po prostu zapewnić rozrywkę na dłuższy czas niż aktualnie, dlatego staramy się rozwinąć grę, z naciskiem na wysokie poziomy, które się nudzą i nie mają już czego zdobyć.

Skoro dodanie kolejnego poziomu KD to dla Was obdarcie serwera z klimatu to zablokuję ulepszanie i problem z głowy.

@BuLLJak dla mnie to nie ma co też zamykać się na nowe pomysły, ale może lepiej by było w takich przypadkach dodać ankietę na forum/fanpage'u i zobaczyć jaki jest odzew.

pomysł z tymi  KD fajny, tylko mega słabe rozwiazanie z tym ulepszaniem, czy nie lepiej dodac drop tych kamieni do jakiegos bossa, lub zrobic Katakumby i żeby leciły z azraela tylko z azka ? 

Guest

Teraz ja coś dodam od siebie w tej kwestii, robimy aktualizacje, eventy żeby wam grało się lepiej ale jak na razie słyszymy tylko "to jest źle zrobione"  "to jest serwer klasyk nie potrzebne to" rozumiem klasyk klasykiem ale musicie zrozumieć że musimy wprowadzać aktualizacje, jeżeli byśmy nie wprowadzali reagowali byście dokładnie tak samo, ciężko wam dogodzić ale staramy się jak możemy.Wkrótce pojawi się ankieta dot. kd oraz innych systemów.

To wy róbcie ankietę zanim coś wprowadzicie. 

Zapowiadacie AKTUALIZACJE na 23 a gdzie info co w tej aktualizacji będzie? 

Nima

Guest
2 minuty temu, Michael napisał:

To wy róbcie ankietę zanim coś wprowadzicie. 

Zapowiadacie AKTUALIZACJE na 23 a gdzie info co w tej aktualizacji będzie? 

Nima

Informacje dot. aktualizacji zawszę są dodawane na forum po jej wprowadzeniu. 

Witam jeżeli chodzi o moje zdanie na temat tych kamieni to jestem na nie i jak wcześniej już pisali to klimat się zmieni napewno a olejek dropie też na mapie gigantów bo dropilem certyfikaty i właśnie poleciał 

1 godzinę temu, BuLL napisał:

To jest serwer robiony dla Was, nie dla nas.

Jeśli nie chcecie zmian, które odbiegają od Metina 2008-2010 to oczywiście możemy Wam to zapewnić i po prostu zająć się samym dropem i ewentualnie katakumbami o ile nie zniszczą klimatu.

Chcemy Wam po prostu zapewnić rozrywkę na dłuższy czas niż aktualnie, dlatego staramy się rozwinąć grę, z naciskiem na wysokie poziomy, które się nudzą i nie mają już czego zdobyć.

Skoro dodanie kolejnego poziomu KD to dla Was obdarcie serwera z klimatu to zablokuję ulepszanie i problem z głowy.

Bull, z naciskiem na wysokie poziomy hmm, myślę że żaden gracz nie ma jeszcze skończonego finalnego ekwipunku do pvp, to że biegam w itemkach+9, to jeszcze nie koniec, wszystko trzeba jeszcze fajnie zbonować, a jak ktoś nie ma farta do tego to potrwa także raczej jeszcze każdy nawet z tych wysokopoziomowych postaci z eq+9 ma co robić ze swoim ekwipunkiem, bo w sumie fajne bony wbić=mega fart lub tysiące zmianek, a jak wiadomo na tysiące zmianek trzeba wielu godzin dropu:P

Moim zdaniem nie zepsuje klimatu a jest co robić kd sa trudne do zrobienia i nie każdy musi je mieć a i bossy zauważyłem że są przez to bite co zwiększy rywalizację ?

• Denerwujesz mnie 1

Wszyscy na ankietę głosujemy na nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...