Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Socz3k

Podanie GM Socz3k

Recommended Posts

1. Imię:Damian
2. Wiek:18+vat ^^
3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:jak znajomość paciorka :P
4. Poziom postaci:35/55/75
5. Nick Glownej Postaci:Socz3k
6. Ilość spędzonych godzin na głównej postaci:130 godzin na głównej postaci
7. Ilość minut gry na głównej postaci:Czy następne pytanie będzie o ilość sekund ? xD
8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze:Od 13.11.2019
9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3:Tak jestem na teamspeak cały czas dostępny.
10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?:Tak posiadałem
11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?:Mam propozycje którę mozna przedyskutowac z graczami na forum jak i z administracja ale to sa propozycje ja aktualnie zmienić to mogę np. skarpetki :P
12. Czy posiadasz program do nagrywania?:tak posiadam
13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]:8
14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]:A wiec tak.. Jestem osoba z która da się dogadać każdy problem można rozwiązać zawsze staram sie rozwiązać problem. Od samego początku serwera staram się również o reklamę streamujac odcinki z serwera umieszczając je gdzie tylko się da napewno znajda sie równiez tu na forum osoby które przybyły na serwer z moich strimów i polecą mnie ^^  Jak widac w grze i ogólnie jestem osobą komunikatywną i z humorem wiec takich osób potrzeba do administracji pozytywnie nastawionych :) czekam na pozytywne opinie i pozytywne rozpatrzenie przez administracje. 
  • Dzięki! 1

Posted (edited)

Polecam Bardzo Serdecznie  Pozdro od Jolki ?

Edited by Sulo727

Jestem na NIE konto zrobione pod podanie, nawet nie spełniasz wymagań.. 

12 godzin temu, ViRus napisał:

Jestem na NIE konto zrobione pod podanie, nawet nie spełniasz wymagań.. 

Tak dokładnie konto zrobione pod podanie i co z tego ? Których wymagań nie spełniam ? Tych związanych z forum ? To jest podanie na Mistrza gry a nie moderatora. 

10 minut temu, Socz3k napisał:

Tak dokładnie konto zrobione pod podanie i co z tego ? Których wymagań nie spełniam ? Tych związanych z forum ? To jest podanie na Mistrza gry a nie moderatora. 

Nie odpowiadamy w własnym podaniu ? wybacz, ale każdy ma takie same zobowiązania co do podania GM nie ma wyjątków aby zostać GM udzielają się na forum daj poznać się innym, nie tym którzy cię oglądają.. 

Wieku nie podałeś. Nie określiłeś swojej znajomości komend GM. Nie spełniasz wymagań i jeszcze masz o nie pretensje. Nie oglądałem, nie widziałem w grze, nie rozmawiałem - nie znam Cie. Piszesz chaotycznie, bez interpunkcji... Są znacznie lepsi na to stanowisko. Na NIE.

Na nie, konto zrobione pod podanie. Poudzielaj sie troche i wtedy spróbuj jeszcze raz:)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...