Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konkursy na forum

KhoMha
 Share

Recommended Posts

Jestem na Tak. 

1 godzinę temu, Natalia-Megi napisał:

Konkursy na forum.. Hmm co mam rozumieć przez to?. Na jakiej zasadzie maja one dzialac? Uzytkownik miesiaca , najatywniejsza osoba mie wiem?.

1. Konkurs "Fotogromo". Do dnia ... przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu. Po tym czasie do dnia ... będzie można głosować na swoich faworytów w ankiecie. Konkurs polega na zrobieniu SS z ciekawym widokiem/skillem/wydarzeniem z gry (motyw może być różny) i wrzuceniu go na forum. Kryteria: musi być widoczny nick postaci oraz nazwa serwera gromo.

2. Konkurs "This is Gromo". Do dnia ... przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu. Po tym czasie do dnia ... będzie można głosować na swoich faworytów w ankiecie. Konkurs polega na napisaniu zdania, które bezpośrednio łączy się z Gromo, ma maxymalnie 3 słowa. Im ciekawsze, im śmieszniejsze tym lepsze.

3. Konkurs "Nostagronki Gromo". Do dnia ... przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu. Po tym czasie do dnia ... będzie można głosować na swoich faworytów w ankiecie. Konkurs polega na wspominkach. Chodzi o to żeby wymyślić wspomnienie, które najbardziej spodoba się większości użytkowników. 

4. Konkurs "Yeti nie istnieje". Tutaj potrzeba zaangażowania jednego z GM. Musi się on przemienić w Yeti i pojawić gdzieś na mapie. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zrobi sobie zdjęcie z Yeti i wyśle je na forum. Na SS musi się znaleźć nick postaci, nick GMa oraz nazwa serwera. Oczywiście GM przez ten czas nie powinien zmieniać swojego położenia. Ew. na same potrzeby tego eventu można zrobić konto [GM]YETI, które po prostu będzie stało i czekało.

5. Konkurs "Gromo świat" . Do dnia ... przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu. Po tym czasie do dnia ... będzie można głosować na swoich faworytów w ankiecie. Konkurs polega na wymyśleniu krótkiej historyjki z serwera Gromo. Normalna twórczość kreatywna. Jeśli ktoś ma wenę twórczą to ma ułatwione zadanie bo tutaj może być wszystko.

Coś tego typu. 

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...